پارس ناز پورتال

قاصدک 24

به آرایشگاه رفتم تا زیبا شوم اما به هیولا تبدیل شدم (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
به آرایشگاه رفتم تا زیبا شوم اما به هیولا تبدیل شدم (عکس)
حضور در سالن زیبایی برای زیباتر شدن خسارتی جبران ناپذیر برای این زن به همراه داشت.ناتاشا هنشو 25 ساله زنی است که برای همیشه از حضور خود در سالن زیبایی بانوان پشیمان است.به گزارش پارس ناز او که مادر یک فرزند است قصد داشت با استفاده از "وکس"صورت خود را اصلاح کند اما استفاده از مواد شیمیایی قوی به این منظور باعث شد تا ابروهای او برای همیشه از بین برود و چشمانش در مرز نابینایی قرار گیرند.
 
 
این زن 25 ساله انگلیسی روز بعد از حضورش در آرایشگاه با ورم زیادی در ناحیه صورت از خواب برخاست و زمانیکه در آینه به صورتش نگاه کرد متوجه شد ابروانش پر از تاولهای بزرگ شده است. پزشکان اعلام کرده اند که او به ماده موجود در این پاک کننده صورت حساسیت داشته است . بنابر عقیده پزشکان تخریب ابروهای او به حدی است که دیگر هرگز ابرو نخواهد داشت.
 
 
این زن در این رابطه میگوید: به آرایشگاه رفتم که زیباتر شوم اما اکنون به یک هیولا تبدیل شده ام . پزشکان گفته اند شاید چشمان من برای همیشه نابینا شود.او اضافه میکند درد فراوانی را احساس میکند و این بدترین بخش این حادثه است.او بخاطر اینکه عوامل سالن زیبایی قبل از استفاده از این ماده آن را روی بدنش تست نکرده اند از آنها شکایت کرده است.