پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعی

عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعی
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

*******
هفته گذشته هنرمندان به دیدار قربانیان اسیدپاشی اصفهان رفته بودند و در لابی بیمارستان با هم عکس یادگاری گرفتند. مهتاب کرامتی، حمید فرخ نژاد و جعفر پناهی.

عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیرامبد جوان در کنار مومیایی آمن هوتب چهارم!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیرقابت بین برخی دوستان هیچ حد و مرز و انتهایی ندارد و در هر مناسبت و هر اتفاقی که فضایی برای ابراز وجود ایجاد میشود، نباید عرصه را به رقیب واگذار کرد.
 
 
 
این روز ها هم که در ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) هستیم، رقابت وارد فاز جدیدی شده و در عظمت هیئت راه انداخته شده و غذای شام هیئت است. رقابت بین کوبیده هیئت حاج حبیب با چلو جوجه هیئت علی آقا است! در کل آرزویمان قبولی نذورات عزیزان است.
 
علیرضا نیکبخت هم مهمان هیئت حاج حبیب کاشانی بود.

عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیبرزو ارجمند و پسرش که روز به روز دارد کپی برابر اصل پدر می‌شود!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیتیم نظارت ویژه ایران برای دور جدید مذاکرات هسته ای مشخص شد. البته نظارت از راه دور!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیتصویری از پشت صحنه فیلم جدید بهرام توکلی با نام عجیب “من دیگو مارادونا هستم” که به نظر فیلم جالبی می آید. بابک حمیدیان، گلاب آدینه، پانته‌آ پناهی‌ها و مهسا علافر هم از بازیگران فیلم هستند که در عکس ملاحظه می‌کنید. در اینجا هم بابک حمیدیان اعلام کرد که فیلم به جشنواره فجر می‌رسد.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیباز هم یکی دیگر از عکس های جالب و نوستالژیک محمدرضا هدایتی، این بار در کنار اردشیر رستمی. خط ریش های اردشیر هم عالمی داشت آن موقع ها!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیرضا عطاران در حال گریم فیلم جدیدش.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی بابک جهانبخش و پسر با مزه اش. پدر و پسر لباس خود را هم ست کرده اند.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسعید عرب در هیئت داریوش ارجمند.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیرضا صادقی با این عکس و متن تولد «برادر روحی» خود را تبریک گفت و یک اصطلاح جدید به دایره واژگان فارسی اضافه کرد!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیفقط امیدوارم شبنم قلی‌خانی به میراث فرهنگی کشور خسارتی وارد نکند!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی شاهین جمشیدی با رضا ناجی نازنین. شاید جالب باشد بدانید یکی از شروط رضا ناجی برای حضور در یک فیلم، اینست که تمام دیالوگ ها را با لهجه شیرین آذری اش ادا کند. اخیرا هم رضا ناجی در یک فیلم بالیوودی بازی کرده بود.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیکامران تفتی در کنار علم. شال علم را هم بر گردنش انداخته که هنگام حمل علم گردنش اذیت نشود.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی بدون شرح بهاره رهنما و میلاد کی‌مرام.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیآزاده صمدی در تئاتر جدیدش. رنگ جورابش هم چقدر به لباسش می آید!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیهنوز هم سر در گم هستیم که آقای تتلو دارد شوخی میکند یا نه، جدی است؟! قضاوت با شما!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیحدیث میرامینی در حال آفتاب گیری پشت فرمان!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی علی انصاریان و تینا پاکروان. فقط امیدواریم علی آقا فعالیت های هنری حود را در همین‌جا و در اوج (!) به پایان برساند و پژمان جمشیدی را الگوی خود قرار ندهد!

عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی شقایق فراهانی و پسرش.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیعکس فوق‌العاده جالب از جوانی های سیروان و زانیار خسروی. البته الان هم جوان هستند، ولی اینجا دیگر دوران اوجشان بود!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی سحر قریشی و محمدرضا شریفی نیا و دوستشان. کاملاً مشخص است سحر، آقای شریفی نیا را با سلفی هایش کلافه کرده:” انقدر عکس ننداز عزیزِ من!”
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیاین هم خلاقیت در سلفی از نوع حامد میرباقری.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیاین روز ها فشار اقتصادی بر دوش همه مردم حس میشود و اکثر افراد جامعه به دنبال شغل دوم هستند. همینطور که میبینید چکامه چمن ماه هم عصر ها در چهارراه ولیعصر بادکنک می‌فروشد!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی محمد سلوکی با امید حاجیلی، پوریا پور سرخ، احمدرضا عابدزاده و علی ضیا. علی ضیا احتمالا داشته آن پشت رد می‌شده، تا دیده چند نفر دارند سلفی می‌گیرند خود را در کادر جا داده است!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیاز 24 فرسخی هم مشخص است که این آقا پسر، کودکی های حمید فرخ نژاد است!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیلاله اسکندری در صف بربری!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیگویا سیستم گرمایشی منزل پریناز ایزدیار از کار افتاده است، چون این روز ها در همه عکس هایش کلاه زمستانی از سرش جدا نمی شود!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعییک رقابت دیگر بین چهره ها، رقابت در کشف زوایای جدید برای سلفی گرفتن است که فعلاً مهسا کامیابی همه را با این عکسش جا گذاشت! او در فیلم “رسوایی” مسعود ده نمکی و در مجموعه تلویزیونی “قهر و آشتی” به کارگردانی کامران قدکچیان ایفای نقش کرده است.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیباز هم سلفی! این بار در پشت صحنه فیلم جدیدی که نمیدانیم اسمش چیست، با حضور محمدرضا فروتن، نیکی کریمی و سحر قریشی. ماشاالله سحر خانم تازگی ها همه جا هست!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیرضا صادقی با این عکس و متن، برای مرتضی پاشایی التماس دعا کرد. با آرزوی بهبود هر چه سریعتر هنرمند خوش صدایمان.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیاولین عکس ها از بازیگران در پشت صحنه سریال جدید مهران مدیری. همچنان منتظر “اتاق عمل” هستیم.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیخدا را شکر حال رضا رویگری رو به بهبود است. در اینجا هم با شهرام قائدی سلفی انداخته اند.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیبدون شرح.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیعکس سحر دولتشاهی و صدف طاهریان. سحر خانم علاقه زیادی به گره زدن دست هایش هنگام عکاسی دارد، در بیشتر عکس ها او را با این ژست میبینیم.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی محمدرضا گلزار و بهنوش بختیاری. از آن پشت که دقیق نمیتوان تشخیص داد که کجا هستند، ولی به نظر میرسد کافه ای، موزه ای، همچین جایی باشد.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیاین هم محمدرضا خانزاده در کنار تنها دستاوردش از جام جهانی برزیل!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیعلی دایی و دخترش در خواب آرام. این عکس را همسر علی دایی شکار کرده است.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیالهام حمیدی که به یک کنسرت سنتی رفته بود، در کنار نوازنده داریه عکس یادگاری گرفت. یا شاید هم برعکس، نوازنده داریه با الهام عکس یادگاری گرفته! هر چه هست، شده این عکس که مشاهده می‌کنید.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیمهتاب کرامتی دارد فیلمنامه جدیدش را میخواند، باید ببینیم مهتاب خانم فیلمنامه را میپسندند یا خیر، چون کلاً به مشکل پسندی در نقش ها معروف هستند!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیباز هم یک مراسمی که ستاره ها را دور هم جمع کرده است. از چپ: فریبا نادری، رز رضوی، مریم سلطانی، شهرزاد کمالزاده، سحر قریشی و آن دوست زردپوش سمت راستی که نشناختیمش!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیعکسی از پشت صحنه سریال جدید که احتمالا در دهه فجر پخش خواهد شد، با حضور جعفر دهقان و هستی مهدوی فر.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیسلفی در پشت صحنه فیلم جدید با حضور نگار جواهریان و صابر ابر. این چندمین فیلمی است که نگار و صابر هم بازی شده اند.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیعکس “بدون شرح” از نگار فروزنده! خیلی “بدون شرح”!
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعیدر پایان سلفی سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، لژیونر های جوان فوتبال که هر دو دارند در اروپا خوش می‌درخشند. بدرخشید که چشم امید این فوتبال به ساق های شماست.
عکس هایی از چهره های معروف ایران در شبکه‌ های اجتماعی