جستجو در پارس ناز

کولر گازی پرتابل گری کم مصرف

کولر گازی پرتابل گری کم مصرف

اگر تمایل داشته باشید می توانید مقداری سرمایش یا گرمایش را با هزینه کمی خریداری کنید ،بهترین گزینه پیشنهادی خانه سفید کولر گازی پرتابل گری می باشد که ویژگی های برتری نسبت به دیگر برندها دارد ،

 

ویزگی های پرتابل گری :

کولر گازی پرتابل گری به راحتی با وجود چرخ های که در زیر ان قرار دارد در تمام زوایا قابل حرکت می باشد و می توان در هر نقطه ای که نیاز باشد آن را قرار داد برای مثال نقاط کور که بسیار گرم می باشد با قرار دادن پرتابل در این نقاط می توان سرمایش زیادی را تزریق کرد و محیط را کامل خنک کرد .

 

پرتابل گری را می توان به راحتی بدون حضور فیزکی نصاب راه اندازی کرد و این تنها با زدن دوشاخه آن به پریز برق میسر می باشد و برای خارج کردن گرمایش یا سرمایش اضافی می توان لوله خروجی را از پنجره به بیرون محیط هدایت کرد و می توان گفت یکی از دلایل خرید پرتابل همین ویژگی می باشد .

 

پرتابل ها با دو نوع اینورتر فوق کم مصرف و بدون اینورتر کم مصرف تولید می شود در هر صورت با توجه به ظرفیت پایین آن ها حتی اگر پرتابل بدون اینورتر باشد برخلاف کولر گازی دیواری نباید نگران مصرف برق باشیم چون در هر صورت میزان مصرف انرژی به چشم نمی آید.

 

با وجود کنترل از راه دور این پرتابل می توان به راحتی آن را تنظیم کرد و حالت مورد نیاز و دمای مد نظر و میزان پرتاب باد را طبق خواسته خود روی کنترل لحاظ کرد و محیط خنک و قابل سکونت را برای خود فراهم کرد .

 

بیشترین استفاده پرتابل در اتاق سرور می باشد زیرا اتاق سرور دارای کامپیوترها و ادوات زیادی می باشد و محیط را خیلی گرم می کنند و گرما موجب می شود کامپیوترها و ادوات از کار بیافتد بهمین خاطر نیاز به پرتابل گری می باشد که بطور مستقیم ادوات و کامپیوترها را پوشش دهد و آن ها را به راحتی خنک کند و موجب می شوند دوام بیشتری داشته باشند.

 

بطور استاندارد پرتابل گری دارای فیلترهای قدرتمندی هستند که هوای محیط را عاری از گرد و غبار می کنند و هوی محیط را سالم و پاک نگه می دارد و افرادی که از بیماری آسم رنچ می ببرند می توانند به راحتی به امور روزمره خود بپردازند .

 

با وجود کمپرسور و دیگر قطعات در داخل پرتابل برخلاف تصور خیلی ها خبری از صدای اضافی نمی باشد و می توان حتی در اتاق خواب نیز از این مدل پرتابل استفاده کرد و به راحتی در اتاق خوابید و صدای پرتابل به هیچ وجه آزاردهنده نمی باشد زیرا نویز بسیار پایینی دارد.

 

با توجه به مصرف بسیار پایین این پرتابل شما می توانید در صورت داشتن تبدیل می توان حتی آن را با برق خودرو راه اندازی کرد یعنی برای مواردی که به کمپینگ می روید یا مناطقی که برق نباشد می توان با باطری خودرو و تبدیل آن را روشن کرد و از سرمایش یا گرمایش آن لذت ببرید .

پرتابل گری کم مصرف

در کمپرسور پرتابل گری کم مصرف گاز 410 استفاده شده که در صورت آزاد شدن سازگار با محیط زیست می باشد و موجب بزرگ شدن لایه ازون نمی شود و همچنین گاز 410 در کمترین زمان ممکن سرمایش مورد نیاز را فراهم می کند .

 

با قطع و وصل مجدد برق ، پرتابل دوباره بدون تنظیم مجدد آن می تواند دوباره با همان تنظیمات اولیه شروع بکار کند . قطعا” ، به روزترین ویژگی پرتابل گری همین ویژگی می باشد که روی پرتابل بعضی برندها هم وجود دارد.خریداران محترم می توانند پرتابل گری را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر از فروشگاه خانه سفید خریداری نمایند.