پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

عذرخواهی رسمی عمو پورنگ از مردم

مجموعه : اخبار سینما
عذرخواهی رسمی عمو پورنگ از مردم

 عذرخواهی رسمی عمو پورنگ از مردم

 

داريوش فرضيايی مشهور به عمو پورنگ در رابطه با عدم پخش برنامه‌ «محله‌ گل و بلبل» از مردم عذرخواهي کرد. پبا پخش تيزر تبليغاتي «محله‌ گل و بلبل»، نويد پخش اين برنامه از روز دوشنبه به مخاطبان داده شد و بعد از ظهر روز گذشته نيز عمو پورنگ با انتشار پستي در صفحه‌ اينستاگرامش اين مطلب را که «محله‌ گل و بلبل» از امروز به صورت روزانه پخش خواهد شد، يادآوري کرد.

 

با فرا رسيدن ساعت پخش اين برنامه و عدم نمايش آن از شبکه‌ دوم سيما، مخاطبان اين برنامه با مراجعه به صفحه‌ اين مجري تلويزيون در اينستاگرام و ثبت کامنت‌هاي متعدد علت را از وي جويا شدند.

 

داریوش فرضيايي نيز با انتشار پستي، درباره‌ اين مساله توضيح داد و از مخاطبانش عذرخواهي کرد. او نوشت:

 

«سلام دوستان.بابت عدم پخش برنامه امروز از صميم قلب عذرخواهي مي‌کنم.به جان عزيزترين کس در زندگيم (مادرم) بنده هم مثل شما ديروز تيزر پخش برنامه را که زيرنويس کرده بودند از فردا هر روز پخش مي‌شود را ديدم و بر اين باور شدم که امروز صد در صد پخش خواهد شد.فراموش نکنيد پخش يا عدم پخش اصلا به ما مربوط نمي‌شود.»

 

او همچنين در پيامي صوتي که از کانال تلگرامش منتشر کرد، ضمن اعلام اينکه از دليل عدم پخش اين برنامه هيچ اطلاعي ندارد، مجددا از مردم عذرخواهي کرد. اين مجري، اطلاع‌رساني صفحه‌اش را مبتني بر پست اينستاگرامي درويشعلی پور کارگردان اين برنامه اعلام کرد.

 

فرضيايي در ادامه گفت: گروه برنامه‌ساز عمو پورنگ همه‌ تلاش خود را کردند تا مجموعه‌اي توليد کنند که بتواند شما را شاد کند و بخنداند. اينکه برنامه پخش نشد، دست من يا عوامل نيست و شبکه‌ دو بايد اين برنامه را پخش کند.

 

عمو پورنگ با اعلام اينکه پس از اين درباره‌ زمان و پخش برنامه اظهارنظر نخواهد کرد، گفت: از مردم و بچه‌هايي که به اميد پخش‌شدن «محله‌ گل و بلبل» پاي تلويزيون نشسته‌اند، خجالت میکشم.

 

او در نهايت با اميد به پخش برنامه، مردم را در جريان روند توليد برنامه قرار داد و گفت: گروه «محله‌ گل و بلبل» وظايف خود را درباره‌ توليد و تدوين برنامه انجام داده‌اند و مساله‌ عدم پخش آن ارتباطي با اعضاي اين گروه ندارد و تصميم پخش يا عدم پخش آن بر عهده‌ مسئولان شبکه‌ دو است.
احمد درويشعلي‌پور کارگردان «محله‌ گل و بلبل» نيز پس از پخش‌نشدن برنامه در ساعت مقرر با انتشار پستي از مردم عذرخواهي کرد: «بابت عدم پخش «محله گل و بلبل» از همه عذرخواهي مي‌کنم …

 

با توجه به تغييرات متعدد در برنامه‌ريزي زمان پخش اين مجموعه کار اطلاع‌رساني براي بنده هم به عنوان کارگردان بسيار سخت شده است. باز هم عذر ميخوام»

 

همه‌ اين مسائل و ناهماهنگي در پخش يک برنامه‌ پرمخاطب کودک از تلويزيون در حالي اتفاق افتاده که تيزرهاي پخش اين برنامه روز دوشنبه از شبکه‌ دو سيما پخش شده و در کنداکتور پخشي که در سايت اين شبکه‌ تلويزيوني قرار دارد، نام اين برنامه براي پخش در ساعت 18:15 سه‌شنبه ذکر شده بود.