پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله

 

یک نابغه ی 5 ساله شکفت ساز ترین خبر این روزهای رسانه هاست چرا که او میتواند ذهن افراد را بخواند و تله پاتی برقرار کند. رامسِس سانجینیوی 5 ساله کودکی استثنایی است.او مبتلا به نوعی اوتیسم است. به گزارش پارس ناز پسر 5 ساله ای به نام رامسس سانگوئینو مانند بچه های معمولی نیست. گویا این پسربچه قادر به تله پاتی و ذهن خوانی است! اخیرا مادر وی ویدئویی را منتشر کرده که پسر خردسالش، ذهن او را می خواند و حتی اعدادی که او نوشته ، بدون آگاهی قبلی تکرار می کند.

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس

رامسس که دچار نوع شدیدی از بیماری اوتیسم است،به گزارش پارس ناز  ظاهرا می تواند بیش از 38 عدد نوشته شده که در دید او وجود ندارد را تکرار کند.به گزارش پارس ناز «اوتيسم» يا «در خود ماندگي»، نوعي ناتواني رشدي است و با اختلال در سه حوزه شناخته مي شود كه عبارتند از «ارتباطات»، «تخيل»، و «تعاملات اجتماعي». روان پزشكان معتقدند كه در حدود سه چهارم افراد مبتلا به اوتيسم، به لحاظ ذهني عقب مانده اند.

 

مطالعات داوسون و ديگران، اين مفهوم را يك قدم جلوتر برده است. آنها معتقدند كه بيماران اوتيسمي نه تنها متفاوت فكر مي كنند، بلكه نحوه تفكر آنها از برخي جهات بهتر از افراد عادي است. از اين امر، تحت عنوان «مزيت اوتيسم» ياد مي شود.رامسِس به‌درستی طولانی‌ترین واژه انگلیسی در فرهنگ لغت آکسفورد را از اول به آخر و بالعکس تلفظ می‌کند. این واژه عبارت است از:  

 

“pneumonoultramicroscopicsilicovolcanocon¬iosis”. مادر وی نیکس سانگوئینو می گوید هیچ حقه ای در این ویدئوهای خانگی وجود ندارد وی میگوید رامسس از بدو تولدش همانند کودکان دیگر نبود.

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس

او می گوید:”من حتی قبل از تولد او می دانستم که او شخص خاصی است که می تواند دنیا را تغییر دهد. حتی وقتی خیلی کوچک بود اسباب بازی دوست نداشت و تنها کتاب می خواند. او از 12 ماهگی خواندن را یاد گرفت و حتی می توانست کلمات را به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، یونانی و کمی ژاپنی بگوید. هنگامی که 18 ماهه بود تمام جدول ضرب را به زبان های انگلیسی و اسپانیایی می دانست و حتی جدول تناوبی و تمام اعداد اتمی را آموخته بود.”

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس

پسری که یکی از نابغه ترین کودکان زمین است

اگرچه این موارد شبیه استعدادهای عده زیادی از کودکان بسیار نخبه به نظر می رسد ولی نیکس سوگند می خورد که پسرش متفاوت است چرا که نمی تواند توضیح دهد برخی از چیزها را چطور یاد گرفته است. مادر رامسس میگوید ” من به او برخی از زبان ها را یاد دادم ولی هیچ ایده ای ندارم که او چطور بخشی از زبان هندی، عربی و هبرو را در سه سالگی آموخته است. ممکن است از طریق کامپیوتری باشد که مدام در خانه روشن بوده است.”

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس

رامسس در کنار مادرش (راست) و دکتر دیان پاول (چپ)

قدرت مغزی غیرعادی رامسس، هزاران نفر از جمله دکتر مشهور عصب شناس، دیان پاول، یکی از اعضای سابق دانشکده پزشکی هاروارد را مجذوب کرده است. او در حال حاضر به عنوان بخشی از پروژه بررسی تله پاتی و ذهن خوانی روی رامسس در حال آزمایش و تحقیق است.

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس

اگرچه هیچ شاهد علمی هنوز برای اثبات واقعی بودن تله پاتی وجود ندارد ولی دکتر پاول معتقد است که به گزارش پارس ناز که اگر به درستی درک شود ، شاید بتواند یک روش جایگزین برای ارتباط با کودکان دچار اوتیسم با والدینشان باشد.

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس

قدرت عجیب و ناشناخته یک پسر پنج ساله

دکتر پاول تاکنون از او با چندین آزمایش اعداد امتحان گرفته است. از جمله از مادرش می خواهد اعداد را انتخاب کند و بنویسد، رامسس سعی می کند ذهن مادرش را بخواند و جالب است در هر بار، اعداد را با موفقیت حدس می زند. در آزمایشی دیگر پسرک قادر بود 16 تا از 17 اعدادی که از جلو دیدش پنهان شده بود را از جمله اعداد دو رقمی به درستی حدس بزند”

قدرت عجیب و خارق العاده پسر پنج ساله +عکس
بر طبق گفته دکتر پاول، رامسس یکی از باهوش ترین کودکان پنج ساله کره زمین است.رامسس که دچار نوع شدیدی اوتیسم است قدرت ذهنی خارق العاده از کودکی تا کنون از خود نشان داده است

 

 

مطالب مرتبط:

 

راز داشتن کودک نابغه

 

کودکی سه ساله نابینا،نابغه موسیقی +عکس

 

این کودک 3 ساله ایرانی نابغه جدید در انجمن تیزهوشان دنیا 

 

مشهور ترین و پرطرفدارترین کودکان ایرانی در اینستاگرام + عکس