جستجو در پارس ناز

علت اضافه وزن سلنا گومز | چرا سلنا گومز چاق شده است؟

مجموعه : اخبار سینما
علت اضافه وزن سلنا گومز | چرا سلنا گومز چاق شده است؟

علت اضافه وزن سلنا گومز 

علت اضافه وزن سلنا گومز چیست؟ چرا سلنا گومز چاق شده است؟ چند وقتی است که اضافه وزن سلنا گومز خواننده جنجالی آمریکایی مورد توجه مردم سراسر جهان قرار گرفته است. او چهره ای شکسته و بدنی چاق پیدا کرده و برخی به خاطر وضعیت روحی و روانی او ابراز نگرانی کرده اند. همچنین، دوست پسر جدید سلنا گومز هم توجهات زیادی را برانگیخته و باعث واکنش های زیادی شده است.

 

خانم سلنا گومز درباره تغییر بدن می گوید: «دیگر اینطور به نظر نخواهم آمد». در پشت نمای پر زرق و برق شهرت، سفر سلنا همیشه خوب و روان نبود. او با نبردهایی برای سلامتی‌اش روبرو شد، طوفان‌های انتقاد درباره بدنش را پشت سر گذاشت و در میان آب‌های متلاطم افکار عمومی حرکت کرد. ولی سلنا گومز به ما یاد داد که نقص نه تنها زیباست، بلکه چیزی است که باید از آن تجلیل شود.

 

علت چاق شدن سلنا گومز چیست؟

سلنا چندی پیش یک پست برگشتی را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت. گومز در یک پست در اینستاگرام، در مسیر خاطراتش قدم زد. او عکس های قدیمی از خودش را به اشتراک گذاشت. همانطور که او تصاویر قدیمی اش را به اشتراک می گذاشت، نمی توانست در مورد چگونگی تکامل بدنش در طول این سال ها صحبت نکند.

علت اضافه وزن سلنا گومز 

در یک عکس از سال 2013، او در سن 21 سالگی درخشنده و بی دغدغه می درخشید. سپس، او در کنار تصویر نوشت: «امروز متوجه شدم که دیگر هرگز اینطور به نظر نخواهم آمد…» و اینگونه بود که سلنا، آسیب پذیری خود را در برابر جهان آشکار کرد. این خواننده اذعان کرد که چالش های زندگی او را به ظاهری که اکنون دارد، شکل داده است.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سلنا گومز + عکس های سلنا گومز و معرفی تمام معشوق های او + اینستاگرام

 

واکنش سلنا گومز به نظرات مردم چه بود؟

اما سلنا گومز به همین جا بسنده نکرد. او گذشته خود را به طور شجاعانه با یک عکس جدیدتر که در سال 2023 در کابو سان لوکاس گرفته شده بود، به اشتراک گذاشت. در این تصویر، او خود 31 ساله اش را در آغوش گرفت و اعتراف کرد: من کامل نیستم. اما به این که هستم افتخار می‌کنم… گاهی فراموش می‌کنم که خوب است که خود واقعی مان باشیم.

اضافه وزن سلنا گومز 

سفر سلنا گومز در دنیای شهرت، همیشه در کانون توجهات بوده است. باید بگوییم که سفر او بدون چالش نبوده است. از فشارهای حفظ یک تصویر خاص گرفته تا مبارزه با مشکلات سلامتی مانند لوپوس و اختلال دوقطبی، او با سهم نسبتاً زیادی از سختی ها روبرو شده است. با این حال، با همه اینها، او خودش را دوست دارد و از انطباق با معیارهای زیبایی رایج در جامعه امتناع می ورزد.

 

خانم سلنا گومز در یک مصاحبه صریح با Fast Company تاثیرات انتقادها از اضافه وزن خودش را فاش کرد. او لحظاتی از خجالت کشیدن را به یاد می آورد. خصوصا زمانی که لباس های او برایش تنگ شده بودند. اما او در آخر انتظارات از بدن زنان را تغییر داد. علی‌رغم بررسی‌ها، سلنا روی موضع خود ایستاد و اجازه نداد دیگران به او دیکته کنند که چاق باشد یا لاغر.

 

بیشتر بخوانید: خداحافظی سلنا گومز از دنیای موسیقی و خوانندگی + عکس

 

اضافه وزن داشتن به معنای زشت بودن نیست

حمایت سلنا از عشق به بدن خودش بسیار فراتر از کلمات است. او به طور فعال از پلتفرم های مختلفی مانند تیک تاک و رسانه های اجتماعی برای انتشار پیام های توانمندسازی استفاده می کند. ویدیوی تکان دهنده ای که در حساب اینستاگرام Rare Beauty منتشر شده است، گواهی بر تعهد اوست. در آن پیج، او از تمام افراد می خواهد که منحصر به فرد بودن خود را گرامی بدارند و اصالت شان را در آغوش بگیرند.

دوست پسر جدید سلنا گومز

سلنا می گوید: قدر چهره و اندامی را که دارید بدانید. ممکن است شبیه دیگران نباشد، اما شما همانی هستید که باید باشید. همچنین، سلنا گومز از طریق فداکاری تزلزل ناپذیر خود برای گسترش مثبت اندیشی، به عنوان یک چراغ امید برای افراد بی شماری ظاهر می شود. افرادی که در (جامعه تصویر محور) امروزی، از ظاهر خودشان ناراضی اند.

 

بیشتر بخوانید: جدیدترین عکس های جذاب و دیدنی سلنا گومز

 

ارتباط نزدیک سلنا گومز با هوادارانش

سلنا از طریق روح مهربانی که دارد، پیوند عمیقی با طرفداران خود ایجاد کرده است. این خواننده، از موانع بین سلبریتی ها و هواداران عبور کرده است. با انجام این کار، او نشان می دهد که حتی افرادی که در طبقات بالای شهرت زندگی می‌کنند، در برابر ناامنی و افسردگی در امان نیستند. بنابراین، او خودش را جدای از مردم نمی داند، بلکه خود را جزوی از مردم می داند.

چرا سلنا گومز چاق شده

تعهد سلنا به اصالت و انعطاف پذیری، او را از دیگر سلبریتی ها متمایز می کند. او در دریاهای متلاطم شهرت با لطف و فروتنی حرکت می‌کند و به نقایص خود اذعان می‌کند. حالا، سلنا گومز مرزهای شهرت را جا به جا کرده و به دوستی نزدیک برای تمام هوادارانش تبدیل شده است. این خواننده هرگز خودش را بالاتر یا جدای از مردم عادی محسوب نکرده است.

 

در سفر به سوی خوشبختی واقعی، مهم است که به یاد داشته باشید که موانع صرفاً سنگ پله هستند، نه یک سد بزرگ. هر چالشی که با آن روبرو هستیم به عنوان فرصتی برای رشد و انعطاف پذیری عمل می کند. بنابراین، می توانید همانند سلنا گومز، خود را همانگونه که هستید در آغوش بگیرید تا به آرامش برسید. برای مطالعه پست های بیشتر، به لینک های پیشنهادی ما مراجعه کنید.