پارس ناز پورتال

قاصدک 24

شهرام ناظری و گروهش تصادف کردند + تصاویر

شهرام ناظری و گروهش تصادف کردند + تصاویر

شهرام ناظری و گروهش تصادف کردند

 

سلسله ی خبرهای تلخ از تصادف هنرمندان همچنان ادامه دارد ! پس از اخباری از تصادف بازیگر معروف باران کوثری و بازیکن معروف مهرداد میناوند ، حال به گزارش پارس ناز نوبت به خبر تصادف هنرمند معروف شوالیه آواز ایران شهرام ناظری و فرزندش حافظ ناظری رسیده است.گروه «ناگفته‌ها» به خوانندگي شهرام ناظري و آهنگسازي حافظ ناظري بعد از برگشتن از اجرای اخیرشان یعنی کنسرت قزوين در اتوبان دچار سانحه‌ شدند. در اين سانحه تعدادي از نوازندگان اين گروه آسيب ديده‌اند، اما اتفاقي براي شهرام و حافظ ناظري نيفتاده است.

شهرام ناظری و گروهش تصادف کردند + تصاویر

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از حريق ناگهاني يک دستگاه سواري پرايد در بزرگراه شهيد باکري خبر داد.”سيدجلال ملکي” در اين باره گفت: در ساعت 17:30 چهارشنبه حادثه حريق يک دستگاه خودروي سواري به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پي آن ستاد فرماندهي آتش نشانان دو ايستگاه را به محل حادثه واقع در مسير جنوب به شمال بزرگراه شهيد باکري، نرسيده به پل حکيم اعزام کرد.

شهرام ناظری و گروهش تصادف کردند + تصاویر

ملکي با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل به گزارش پارس ناز اظهار کرد: پس از حضور نخستين ايستگاه آتش‌نشاني در محل، عمليات اطفاي حريق بلافاصله آغاز شد و گروه اعزام شده از ايستگاه ديگر نيز به دليل اتمام عمليات به ايستگاه بازگشت.

 

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با بيان اينکه آتش‌نشانان ظرف چند دقيقه شعله‌هاي آتش در اين خودروي سواري را خاموش کردند، درباره چگونگي وقوع اين حريق اظهار کرد: برابر گفته شاهدان، سواري پرايد در حال حرکت در مسير خود بوده که ناگهان موتور اين خودرو شعله‌ور شده و راننده آن که يک خانم بود بلافاصله از خودرو پياده شده و با 125 تماس گرفته است.

 

ملکي با بيان اينکه اين حادثه مورد مصدوم يا فوتي نداشت، افزود: ترافيک سنگيني در پي اين حادثه در مسير جنوب به شمال بزرگراه شهيد باکري ايجاد شده بود.

 

 

مطالب مرتبط

 

كنسرت حسین علیزاده و شهرام ناظری + عکس

 

تصاویر زیبا از بازیگران ایرانی و چهره های مشهور در ضیافت افطار

 

تصاویر تصادف شدید خودروی باران کوثری

 

تصادف هولناک مهرداد میناوند + عکس