پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خودکشی یک مرد پس از قتل صاحبکارش + عکس

خودکشی یک مرد پس از قتل صاحبکارش + عکس

خودکشی یک مرد پس از قتل صاحبکارش

 

صدای هولناک شلیک دو گلوله مردم داخل فروشگاه مواد غذایی را بشدت ترساند . به گزارش پارس ناز یک کارگر سوپر مارکت در ” امریکا ” رئیس خود را به قتل رساند. مردی 40 ساله اهل ” تگزاس “که نامش برده نشد و در یک فروشگاه غذایی ” هونگ کنگ ” مشغول به کار بود پس از به قتل رساندن مدیر فروشگاه دست به خودکشی زد .

خودکشی یک مرد پس از قتل صاحبکارش + عکس

براساس گزارش پلیس آنها پس از دریافت تماسی خود را به محل جنایت که یک فروشگاه عرضه کننده مواد غذایی آسیایی بود رساندندو با جسد جنایت کار و قربانی که مدیر فروشگاه و یک مرد 60 ساله بود رو به رو شدند .اجساد این دو که در اتاق پشتی غرق در خون بر روی زمین افتاده بود پس از انتقال به بیمارستان ” هوستون ” مرگ آنها اعلام شد .

خودکشی یک مرد پس از قتل صاحبکارش + عکس

پلیس در ادامه افزود: طبق گفته ی شاهدین جنایت کار در ساعتی که خریداران در فروشگاه حضور داشتند به داخل اتاق مدیریت رفت و اسلحه هایی را که از قبل در حمام آن اتاق پنهان کرده بود برداشت و به سمت قربانی رفت و با شلیک گلوله او را به قتل رساند سپس از روی جسد گذشت و به بیرون از اتاق رفت و با شلیک گلوله ی بعدی به سمت خود ، مبادرت به خودکشی کرد .پلیس همچنین افزود هنوز هیچ سرنخی و یا انگیزه ای برای این جنایت در دست نیست و آنها در تلاش هستند تا چگونگی شکل گرفتن این جنایت را دریابند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

خودکشی دختر جوان پس از پخش عکسش در اینترنت

 

خودکشی هولناک دانشجوی دانشگاه تبریز + عکس

 

دختر نابغه پس از تجاوز جنسی خودکشی کرد + عکس 

 

خودکشی نافرجام زن جوان در مترو تهران