پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
هشتاد و چهارمین سری از مجموعه مطالب «چهره ها در شبکه های اجتماعی» را شروع می‌کنیم با عکس آتلیه ای ماهایا خانم پطروسیان که این روز ها خبری ازشان در سطح اول هنر کشور نیست. هر کجا هستند و مشغول هر کاری، آرزوی سلامتی داریم برای ستاره دهه شصت و هفتاد سینما.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیاستاد عنایت بخشی در حال آمدن روی سن در یک جشنواره سینمایی. این هفته پر بود از جشنواره و میتینگ و مراسم خیرخواهانه با حضور چهره ها که در ادامه خواهید دید.

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی
 
بدون شرح!

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی

بهاره رهنما در کنار علی زند وکیلی و مادرِ علی در حاشیه کنسرتِ خواننده خوش صدای کشورمان.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعینهایت اظهار تاسف روزبه نعمت اللهی از مضحکه شدنِ مردمِ بلیط در دست، به همین هشتگ #متاسفم ختم شد. البته خیلی هم تقصیرِ روزبه نیست. این روزها کلاً اگر کنسرتی بیرون تهران برگزار شود باید تعجب کرد!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیاحسان علیخانی در حال تمرینِ بغض و خیره شدن به دوربین برای ماه مبارک رمضان آینده.
طرفدارانِ عزیز احسان علیخانی؛ باور کنید این حرفهایمان شوخی است. مطمئن باشید ما از نظراتِ تمامی هوادارانِ تک تک چهره ها در کامنت های زیر این مطالب چهره ها، بازخور گرفته و اگر ببینیم فضا برای شوخی با این عزیزانِ محبوب، مناسب نیست،
 
 
طبیعتاً شوخی با این عزیزان را در اولویت های بعدی خود قرار می‌دهیم.
 
 
چون فضایی که پذیرای دوستان محترمی مانند شماست، باید لحن و ادبیاتِ درخور شما را نیز در پی اش داشته باشد. این پاراگراف صرفا برای طرفداران احسان نبود. برای هواداران هر هنرمد و چهره ای. سعی کنید در این دقایق کوتاه در کنار هم خوش باشیم و لذت ببریم.
 

و احسان همچنان خیره به افق سکوت کرده بود …

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیبیتا بادران و ژست با تنبور. ماندگار ترین اثر بیتا بادران، فیلم «دل شکسته» ساخته علی روئین تن است که نقش مقابل شهاب حسینی را بازی می‌کرد.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیلعیا خانم زنگنه در کنسرت فریدون آسرایی.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیهمانطور که گفتیم، گویا چهره هایمان در هفته گذشته تازه اولین بار بوده که با مکانی به نام «موسسه خیریه» آشنا شده اند و همگی با درک کامل از قوی بودن سوژه ها در مکان مورد نظر برای کسب لایک و فالوئر و کامنتِ آفرین به شرفت (!)،

 
 
به صورت سازمان یافته و بعضاً خود جوش خود را به مراکز خیریه و خانه های سالمندان و اماکن کودکان بی سرپرست و … رساندند. همگی با هم!
 
 
شکی در زیبا بودن حرکت این دوستان نیست، ولی چرا همگی یهویی؟! مگر همین چند ماه پیش چنین مراکزی وجود نداشت؟ یا اینکه آنموقع رونق اینستاگرام مثل امروز نبود؟؟!
بهاره خانم افشاری در یک مرکز خیریه.

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیبه گزینه دوچرخه هم می‌توانی فکر کنی مهدی جان. هم تفاوت چندانی نمیکرد، هم برای سلامتی خوب بود. تازه معروف تر هم میشدی!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیحدیث مدنی همچنان در انتظار دریافت درک مقام والای چادر، و منتظر پیدا کردن لیاقت آن است. (توضیحات خودش)
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعینیلوفر امینی فر، مجری تلویزیون از بازیگر شدن اش خبر داد. گویا این فیلمی که نیلوفر خانم قرار است بازی کند «آرامش» نام دارد و ژانر اش کمدی است، و همچنین در بعضی جاها بدجوری تراژدی و اشک درآر می‌شود. و سرانجام هم فیلم با خوبی و خوشی پایان می یابد. ما هم که هیچ قضاوتی نکردیم این جا!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیمهرانه جان یاد خانم خیرآبادی در ذهن همه ما زنده است. کاش… کلمه عجیب و تلخی است. به قولِ یاس: کاش رو کاشتند، ولی سبز نشد.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیسلفی احسان روزبهانی و محمدرضا احمدی قبل از ورود به رینگ. از سرانجام محمدرضا احمدی و حال عمومی اش چیزی مخابره نشده است.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیاین اولین بار بود عکس از اتریش داشتیم. به سلامتی همه چهره های جهانگرد ایرانی که جایی را در کره زمین بی حضور خود باقی نگذاشته اند! با تشکر از شیوار بلوریان عزیز که به پاس قدردانی بابت این عکس، خیلی در بحر ژست اش نمی‌رویم!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیشهرزاد کمالزاده و دوستان در حال یخ زدن. مزاحم نمیشویم!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیعلیرضا نیکبخت، جدیدترین قمر کشف شده کره زمین که البته خیلی از زمین دور است و با چشمِ مسلح هم حتی دیده نمی‌شود! برای دیدن این ماه باید شب ها در بلوار جردن دور دور کنید تا شاید او را پشت پورشه پانامرایش ببینید.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیدور همی دوستان در اکران خصوصی فیلم «تمشک». ساعد سهیلی، آزاده زارعی، سمیرا حسن پور و سامان سالور و با حضور افتخاری سیلورمَنِ عزیز!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیو اما سریال عکس های کودکی که همچنان ادامه دارد. با جرئت میگوییم مجموع این 84 شماره «چهره های در شبکه های اجتماعی»، کامل ترین آرشیو عکس های کودکی چهره های کشورمان است. فقط حوصله میخواهد که بنشینی و پیدا کنی!

کودکی های ارغوان رضایی.

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیمهاجمین استقلال که به کنسرت حمید عسکری رفته بودند، با تهدیدِ حمید توسط اسلحه، او را مجبور به اعلام ساعت تکرارِ سوم سریال فاطما گل کردند!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیرفقا در رستورانِ سام درخشانی در پارک آب و آتش. پیمان قاسمخانی، پژمان جمشیدی و محسن چگینی. آیا سریال پژمان 2 در راه است؟!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیمهسا کامیابی هم که هفته ای یکبار راهی کیش می‌شود تا سرمای هوا در تهران خیلی اذیت اش نکند.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیباز هم خیریه. گردهمایی تعداد زیادی از چهره ها در یک موسسه خیریه سالمندان که عکس های مربوط به آن را در زیر میبینید. بهرام رادان، تینا پاکروان، بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی در این جمع حضور داشتند.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی

میترا حجار و کتایون ریاحی را هم به جمع اضافه کنید.

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعینگاه های مغموم مهناز افشار و ساره بیات در جمع سالمندان دوست داشتنی.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیکمند امیرسلیمانی، نیوشا ضیغمی و محمدرضا غفاری هم در جمع حضور داشتند.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیگرم گرفتن بهرام رادان با این مادر دوست داشتنی.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیو عکس یادگاری دسته جمعی چهره ها در پایان بازدید از مرکز خیریه.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیگروه دیگری از چهره ها هم به بازدید از کودکان بی سرپرست در مرکز خیریه فرزندان آسمان رفتند. سلفی پندار اکبری و محمدرضا غفاری در این بازدید.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعینیکی مظفری هم با کودکان ِعزیز سلفی گرفت.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیشیلا خداداد در جمع کودکان بی سرپرست موسسه فرزندان آسمان.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیکورش تهامی، علی معلم و خانم معماریان در همان موسسه خیریه.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیبهاره کیان افشار و سلفیِ اعلام حضور، در مقابل پاپ آپِ موسسه. با معرفی معادل جدیدِ واژه سلفی یعنی : «عکس خود خویش انداز»
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیعکس دسته جمعی ستاره ها: رضا کیانیان، مجید مظفری، دانیال عبادی، لیلی رشیدی و سایر دوستان. محمدرضا غفاری با حضور در این بازدید، از قابلیت جدیدِ خود یعنی حضور همزمان در دو مکان مختلف پرده برداشت!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیامیر حسین رستمی بر خلاف سایر دوستان و به دور هیاهوی دوربین های خبری، غرق در بازی با کودکان بود.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیکلوز آپ شهره قمر در پاسخ به کسانی که میگفتند رنگ چشم هایش طبیعی نیست و لنز است. خودتان می‌بینید که چشمان اش طبیعی و فابریک است، بدون رنگ خوردگی!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیگلاره عباسی از آن 2 می‌نی‌بوس حامل چهره ها جا ماند و خودش تنهایی رفت به یک خیریه دیگر!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیعکس جالبی که علی دایی از 18 سال قبل به اشتراک گذاشت. در لحظه ای که در کنار کریم باقری و سایر هم تیمی ها دیوار دفاعی باشگاه آرمینیا بیله فیلد را تشکیل داده بودند.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیروناک جان نگران نباش، این رفتار طبیعی است و بین همه دانشجویان مشترک است. چیز نگران کننده ای نیست. بخواب، چون چاره دیگری نداری!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعینیکی کریمی در کنار پدر و مادر محترم در لندن.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیسلفی عارف لرستانی و شان پن. خیلی هم عالی!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیسلفی سیما خضرآبادی و پاستای مخصوص اش در یک رستوران در سعادت آباد. بخاطر اهمیتِ موضوع دوباره تکرار می‌کنم: رسورانی در سعادت آباد تهران!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیمهدی مهدوی و خواهر و برادرانش در کودکی. آن فسقلیِ زردپوش مهدی خودمان است.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیشوک این هفته، هک شدن صفحه ارسلان قاسمی بود که آقای هکر با انتشار عکس های خصوصی و شخصی و خانوادگی او، حسابی با آبروی ارسلان بازی کرد. همچنین او را تهدید کرد که عکس ها و مکالمه های جدیدتری از او را منتشر خواهد کرد.

 
 
دوستانی که اینستاگرام دارند، صفحه ارسلان را هر چه سریع تر آنفالو و ریپورت کنند تا از اشاعه و پخش شدن هرچه بیشترِ تصاویر جلوگیری شود. امیدواریم پلیس فتا هر چه زودتر حال هکر را بگیرد.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیسلفی بابک کریمی خوشتیپ زیر برف.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیاین هم کودکی مهدی یراحی که خیلی شبیه کاراکتر مجید در سریال قصه های مجید بوده است!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیشهنام شهابی با این پست تولد ایرج نوذری را تبریک گفت.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیعلیرضا نادی والیبالیست معروف کشورمان، در یک رستوران بین راهی پس از استعمال خلال دندان!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیامیر نوری و توصیه ای تاثیر گذار به هکر ها در واکنش به هک شدن صفحه ارسلان قاسمی.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیسلفی محسن افشانی و ملیکا شریفی نیا با پرچم کشورمان. محسن جان مگر می‌شود شما در برنامه ای باشی و برنامه جالب از آب در نیاید؟ اصلاً کلمه جالب را از روی تو ساخته اند!
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیعلی ضیا در کیش.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیزانکو چاوشی هم که ماشاالله به سرعت در حال بزرگ شدن است.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیرضا گلزار با این عکس، زودتر از هر کس دیگری به استقبال نوروز رفت. واویلا! یادمان افتاد که چه پروژه* ی عظیمی داریم در عید نوروز با این چهره ها!

 پروژه = بدبختی

جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیایشان که از نمایی بسیار واضح مشاهده شان می‌کنید، کاظم سیاحی هستند، صداپیشه جیگر در مجموعه کلاه قرمزی.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیسلفی سیروان و دوستان در کنار مقبره حافظ. قبل از کنسرت شیراز.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیکامران تفتی به کنسرت شهرام شکوهی رفته بودجدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعیشبنم مقدمی با این پست از همه کسانی که با او بخاطر درگذشت پدرش ابراز همدردی کرده بودند، تقدیر و تشکر کرد.
جدیدترین عکس های هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی

 
 
منبع:برترینها