پارس ناز پورتال

قاصدک 24

وحشتناک ترین بازي يک پدر با فرزندان خود +عکس

وحشتناک ترین بازي يک پدر با فرزندان خود +عکس

وحشتناک ترین بازي يک پدر با فرزندان خود,«سايکز»، دو پسرش به نام هاي جک 12 ساله و پاول 9 ساله را با يک قطار اسباب بازي که هميشه آرزويش را داشتند، فريب داد و آنها را به خانه خود کشاند. هنگامي که پسران کوچکش در اتاق زير شيرواني در حال بازي با قطار بودند، او در اتاق را قفل مي کند و خانه را با نفت به آتش کشيد

 

 

دارن سايکز، پدر 44 ساله 2 پسر کوچکش را با يک اسباب بازي فريب داد و آنها را در اتاق زير شيرواني به دام انداخت و سپس اتاق را به آتش کشيد.

 

 

چهارشنبه گذشته در تاريخ 22 اکتبر، مردي به نام دارن سايکز دو پسرش را در اتاق زير شيرواني خانه اش حبس کرد و سپس خانه را آتش زد.

وحشتناک ترین بازي يک پدر با فرزندان خود +عکس

بي رحمانه ترين بازي يک پدر با فرزندانش

بررسي ها حاکي از آن است که «سايکز»، دو پسرش به نام هاي جک 12 ساله و پاول 9 ساله را با يک قطار اسباب بازي که هميشه آرزويش را داشتند، فريب داد و آنها را به خانه خود کشاند. هنگامي که پسران کوچکش در اتاق زير شيرواني در حال بازي با قطار بودند،

 

 

او در اتاق را قفل مي کند و خانه را با نفت به آتش کشيد. کلير سايکز، همسر سابق اين مرد در مصاحبه اي گفت: بچه هاي کوچکم به وسيله پدر بي رحمشان مانند موشي در تله به دام افتاده بودند و راه فراري نداشتند.

وحشتناک ترین بازي يک پدر با فرزندان خود +عکسبي رحمانه ترين بازي يک پدر با فرزندانش

پدر 44 ساله و پسر کوچکتر «پاول» قبل از اينکه به بيمارستان برسند بر اثر شدت سوختگي جان خود را از دست دادند اما پسر بزرگتر «جک» که تلاش کرده بود تا از اتاق زير شيرواني خود را نجات دهد دچار سوختگي هاي کمتري نسبت به پدر و برادرش شد.

 

 

اما «جک» نيز بعد از 5 روز مقاومت براي زنده ماندن سرانجام در روز دوشنبه 27 اکتبر در حالي که مادرش شبانه روز بر بالينش بود، فوت کرد.

وحشتناک ترین بازي يک پدر با فرزندان خود +عکس

بي رحمانه ترين بازي يک پدر با فرزندانش

خانم سايکز گفت: چهارشنبه گذشته همسر سابقم، به فرزندانم پيغام داده بود که مي خواهد چيز جذابي به آنها نشان دهد و آنها را غافلگير کند.

 

 

در ساعت 6:10 عصر روز چهارشنبه او فرزندانم را از خانه مادر بزرگشان سوار کرد و به خانه خود برد. خانم سايکز افزود: او اتاق زير شيرواني را به شکل يک محل بازي درست کرده بود و به محض اينکه فرزندانم داخل اتاق شده بودند،

 

 

درب را بست. پسران بي گناهم بدون آنکه بدانند پدر بي رحمشان چه نقشه شومي براي آنها ريخته است، مشغول بازي بودند که پدرشان درب را قفل مي کند و خانه را به آتش مي کشد.

 

 

او افزود: همسرم براي طلاق من مقاومت مي کرد و با اين کار غير انساني خود قصد داشت تنفر خود را به من نشان بدهد. او نبايد اين گونه به سرنوشت غم انگيز خانواده پايان مي داد. من هر دقيقه تصوير کودکانم را مي بينم که مي خواهند از آتش بيرون بدوند و پله هاي زير شيرواني را شلاق مي زنند تا خود را بالا بکشند اما هيچ شانسي براي زنده ماندن ندارند.

 

 

مدارک و شواهد پليس حاکي از آن است که آتش زدن خانه کاملا عمدي بوده است.آنها فرد ديگري را در ارتباط با اين واقعه غم انگيز مقصر نمي دانند و طبق شواهد، «دارن سايکز» پدر فرزندان قاتل آنها است. خانم سايکز در ارتباط با همسر سابقش گفت:

 

 

او از مشکلات رواني رنج مي برد بنابراين اوايل امسال توانستم تا از آن مرد طلاق بگيرم و به همراه فرزندانم خانه او را ترک کرديم. دادگاه به او اجازه داده بود که 5 ساعت در هفته مي تواند فرزندانش را ملاقات کند.

 

 

خانم سايکز همچنين در ارتباط با آخرين ساعات زندگي پسر بزرگش اظهار داشت: قبل از اينکه «جک» دنيا را ترک کند، او را در ميان بازوانم در آغوش گرفتم و به اوگفتم که او را بي نهايت دوست دارم. پسرم مرا با لبخند نگاه کرد و چند ثانيه بعد نور چشمانش براي هميشه خاموش شد. اين مادر داغدار، در ارتباط با از دست دادن فرزندانش متن هاي غم انگيز و نفسگيري در شبکه اجتماعي خود پست کرد که مردماني از سراسر جهان آن راديدند.

 

 

او از والدين خواست تا هر لحظه از زندگيشان را که به عنوان يک خانواده درکنار هم هستند، گرامي بدارند چرا که هيچ انساني نمي داند چه اتفاقي در اينده خواهد افتاد. او افزود: پسر بزرگم «جک»، يک نوازنده با استعداد بود که مي توانست آينده د

 

 

 

منبع: جام