پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید,مثل همه خواننده‌های زیرزمینی در تمام دنیا، آرمین 2afm هم طرفداران خودش را دارد؛ کسانی که آهنگ‌هایش را از بر هستند، چیزی در لایک و کامنت برایش کم نمی‌گذارند و صدالبته که دوست دارند مثل او حرف بزنند، راه بروند و لباس بپوشند.

 

آرمین زارعی، متولد اردیبهشت 1365 و یکی از خواننده‌های معروف رپ‌فارسی است.

 

 او به‌دلیل چهارگانه‌ای به شهرت رسید که اولین قطعه‌اش را در اردیبهشت ۸۹ به نام «مبارک باشه» در فضای مجازی پخش کرد. بعد از مدتی آهنگی به نام «چیزی شده» را در فضای مجازی پخش کرد که از لحاظ آهنگسازی و شعر کاملا شبیه آهنگ اول بود .

 

سپس آهنگ‌های «قلبم» و «خوش به حالت» هم روانه بازار زیرزمینی رپ در ایران شدند و دیگر آرمین 2afm تبدیل به یکی از رپرهای معروف شد.

 

طرفداران او پوسترهایش را به دیوار اتاق‌شان می‌زنند و هر روز کلی عکس از او در مرورگرهای اینترنتی جست‌وجو می‌شود. به‌نظر می‌رسد در این شرایط، آرمین باید بداند چه لباسی بپوشد که هم مناسب فیزیکش باشد، هم او را خوش‌استیل نشان دهد و هم بتواند نمونه بهتری برای الگوبرداری طرفدارهایش باشد.

 

این بار آرمین 2afm را با لباس‌هایش شخصیت‌شناسی کرده‌ایم.
تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

جسور و سایه بالای سر آرمین علاقه خاصی به کلاه دارد. 50درصد عکس‌های او با کلاه‌های مختلف است و البته در این میان توجه ویژه‌ای به کلاه‌های نقابدار با رنگ‌های تند و طرح‌های شلوغ دارد.

 

كلاه در مردان، نشانه جسارت و جرات و گاهی هم نشانه عدم سلامت مزاج است اما آنچه خیلی اهمیت دارد، اندازه كلاه است چون رابطه مستقیمی با میزان احساس مسئولیت مرد دارد. هرچه كلاهی كه یک مرد روی سرش می‌گذارد، بزرگ‌تر باشد، نشان دهنده این است كه او مردی استقلال‌طلب‌تر و حاكم‌تر است.
تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

کلاه نقابدار، در اصل نشان‌دهنده علاقه فرد به حامی بودن است. او دوست دارد سایه‌ای بالای سر اطرافیانش باشد. از آنجا كه مردان طرفدار کلاه، مردانی استقلال‌طلب هستند باید در هر شرایطی طوری رفتار كنید كه آنها احساس نكنند استقلال‌شان تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

 

این مردها از ریاست خوش‌شان می‌آید ولی تشنه آن نیستند، در ضمن بحث کردن با چنین مردهایی فایده‌ای ندارد! پس هیچ‌وقت سعی نکنید آرمین 2afm را قانع کنید!

 اهمیت به خود
یکی از لباس‌های موردعلاقه آرمین 2afm تی‌شرت‌های یقه‌هفت باز و تی‌شرت‌های یقه‌گرد است. البته او هیچ تمایلی به پوشیدن تی‌شرت‌های گشاد ندارد و در بیشتر مواقع تی‌شرت تنگ به تن می‌کند.

 

مردانی كه از این مدل تی‌شرت‌ها استفاده می‌كنند، مردان خودخواهی هستند كه در درجه اول به خودشان اهمیت می‌دهند و بیش از آنكه به شما عشق و محبت بدهند، هدف‌شان این است كه از شما عشق و محبت بگیرند.
تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

این افراد زودرنج هستند و بالطبع خیلی هم زود به آنها برمی‌خورد. اصولا این مردها توقع دارند كه شما احترام‌شان را نگه دارید و تحمل كوچك‌ترین بی‌احترامی را ندارند.

 

اعتماد به نفس بالا
یکی از لباس‌های محبوب آرمین، لباس‌های ورزشی است. البته او جزو جوان‌هایی است که باشگاه را ترک نمی‌کند و حواسش هست که همیشه بدنی روی فرم و سالم داشته باشد.

 

مردانی که لباس ورزشی می‌پوشند، اعتماد به نفس بالایی دارند و اصولا بسیار روی حرفی که می‌زنند، می‌توان حساب کرد، در ضمن این مردان رفاقت‌های دیرینه‌ای دارند که حاضرند برایش هر کاری بکنند.
تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

جالب این است که آرمین به چنین خصوصیتی معروف است، اینکه بسیار هوای رفقای نزدیکش را دارد و همیشه از آنها یاد می‌کند. آنقدر که همه طرفدارهایش تک تک دوستانش را می‌شناسند.

 

آیا او محافظه‌کار است؟
آرمین در سال‌های اخیر، همیشه موهای مرتب و کوتاهی داشته. جالب است که مدتی پیش تصمیم گرفت موهایش را بلند کند و البته این را با هوادارانش در میان گذاشت و بیشتر آنها هم رای منفی دادند. محققان می‌گویند صاحبان موهای کوتاه، آدم‌های محافظه‌کاری هستند که می‌توانند خودشان را با محیط اطراف‌شان تطبیق دهند. .
تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

البته آنها معتقدند موهای بیش از حد کوتاه می‌تواند تمایل افراد به ورزش کردن یا کارهای نظامی را نشان دهد. در اصل چنین افرادی، روحیه مبارزه‌گری دارند.

 

البته اگر فردی با موهای کوتاه را دیدید، اول در شیوه‌ زندگی و شرایطش به‌دنبال دلیل انتخاب این مدل بگردید و بعد برچسب محافظه‌کار بودن را روی او بچسبانید. به‌نظر نمی‌رسد آرمین 2afm خیلی هم محافظه‌کار باشد.

 رؤیایی و خونسرد
تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

آرمین اگر سراغ ست‌های مردانه مثل کت و شلوار برود، عموما رنگ‌های تیره مثل مشکی را انتخاب می‌کند. افرادی که لباس‌های تیره می‌پوشند عموما افرادی بسیار خونسرد هستند و به‌ندرت عصبانی می‌شوند و البته سلیقه خوبی در انتخاب لباس دارند،

 

درضمن بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان‌دهنده آن است که این افراد انسان‌هایی رؤیایی هستند که در فضایی شاعرانه زندگی می‌کنند و در عین حال بسیار دست و دلبازند و تلاش می‌کنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته و گرهی از مشکلات آنها باز کنند. آنها بسیار اجتماعی، ظریف و ساده‌پسند هستند.

 

 راستگو و خانواده دوست
در شرایطی که آرمین، کفش ورزشی نپوشیده باشد، در بیشتر مواقع سراغ کالج می‌رود. می‌گویند هیچ چیزی در مرد گویاتر از كفش او نیست. یك ضرب‌المثل ایتالیایی است كه می‌گوید: «اگر می‌خواهی مردی را بشناسی اول به كفش او نگاه كن.» کالج‌ها، عموما به‌دلیل نوک نیمه‌گرد و نیمه چهارگوشی که دارند، پا را بزرگ‌تر از حد واقعی نشان می‌دهند.
تیپ و لباس آرمین 2afm در مورد او چه حرف هایی می‌گوید؟

مردی كه این مدل كفش را انتخاب می‌كند مردی صادق، راستگو و قابل اعتماد است و از لحاظ روحی هیچ مشكلی ندارد. اعضای خانواده او را دوست دارند، اما مرد فداكاری نیست و به دیگران تا حدی كمك می‌كند كه خودش به دردسر نیفتد.