پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

تغییر جنسیت اولین مرد باردار دوباره خبر ساز شد

تغییر جنسیت اولین مرد باردار دوباره خبر ساز شد

توماس بیتی مردی است که در سال 2008 به خاطر حاملگی اش اولین مرد باردار دنیا لقب گرفت و تیتر اول رسانه های دنیا را به خود اختصاص داده بود. او بعد از آن دو فرزند دیگر نیز به دنیا آورد. به گزارش پارس ناز توماس مردی است که ذاتآ دختر متولد شده اما در سن 20 سالگی با تغییر جنسیت به یک مرد تبدیل شده است.

توماس بیتی قبل از تغییر جنسیت و مرد شدن

تغییر جنسیت اولین مرد باردار دوباره خبر ساز شد

وی در این عمل تغییر جنسیت رحمش را خارج نکرد که این امر باعث شد وی بتواند باردار شود.به گزارش پارس ناز او امسال بعد از 10 سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد و چون همسر او یک دائم الخمر بود دادگاه حضانت سه فرزند آنها را به پدرشان توماس داده است.

 

این روزها توماس خبر از عشق جدیدی میدهد که بار دیگر او را رسانه ای کرده است. او عاشق پرستار بچه هایش شده و قصد دارد با او ازدواج کند. امبر نیکلاس که در حال حاضر به عنوان پرستار این خانواده پرحاشیه است قرار است همسر جدید این مرد باشد.

تغییر جنسیت اولین مرد باردار دوباره خبر ساز شد

توماس اولین عمل جراحی تغییر جنسیتش را 15 سال پیش انجام داده است و میگوید اگرچه بارداری هیجان انگیز ترین تجربه زندگی او محسوب میشود اما این بار قصد دارد این وظیفه را به همسرش واگذار کند. پزشکان توصیه کرده اند اگرچه او به خاطر وجود رحم در بدنش قادر به بارداری است اما چون عملا یک مرد است این کار را نکند.

 

او 5 سال پیش با انجام یک عمل جراحی تکمیلی موفق به تغییر جنسیت کامل شد. او گفته است قصد دارد همزمان با همسرش باردار شود و یک تولد عجیب را در خانواده اش رقم بزند.وی در مصاحبه اش در مورد ازدواج اولش میگوید:

تغییر جنسیت اولین مرد باردار دوباره خبر ساز شد

طلاق برای من تلخ ترین و آزار دهنده ترین تجربه زندگیم بود و امیدوار بودم بتوانم تا لحظه مرگ کنار نانسی بمانم اگرچه او این مسئله را غیر ممکن کرد اما همچنان یکی از دوستان من به حساب می آید و در زندگی من سهمی دارد. این مرد در زمان نوجوانی و زمانیکه یک دختر بود در هاوایی محل زادگاهش به حرفه مدلینگ مشغول بوده است.

 

مطالب مرتبط :

 ده زن سرشناس مانکن که تغییر جنسیت داده اند + عکس

سختی ها و مشکلات تغییر جنسیت از زبان یک دختر جوان

تغییر جنسیت یک مرد 25 ساله به یک زن زیبا

اولین دختری که تغییر جنسیت داد در ایران درگذشت +عکس

تغییر جنسیت مردی به علت عشق زیاد به بریتنی +عکس