پارس ناز پورتال

در فصل های سال از چه حوله هایی استفاده کنیم؟

در فصل های سال از چه حوله هایی استفاده کنیم؟

انتخاب یک حوله مناسب در هر یک ار فصول سال شاید عجیب به نظر برسد اما واقعا مهم است که پوست بدنتان را در فصل سرما و گرما با حوله های خاص همان فصل خشک کنید. مخصوصا اگر زیاد به استخر می روید!

 

حوله حمام با کیفیت

اگر زیاد اهل دوش گرفتن هستید و مرتب به استخر می روید، معمولا استخر های در فصل های سال دما آب متفاوتی دارند، مثلا اگر به استخر های روباز بروید طبیعتا دمای آب بیشتر است. در فصل زمستان که دمای آب معمولا بالاتر خواهد بود.

 

پوست شما بعد از بیرون آمدن از استخر حساسیت بالایی خواهد داشت و باید از حوله های به شدت نرم ترجیحا از حوله های پنبه ای استفاده کنید. در ادامه این مقاله چند حوله پنبه ای با کیفیت بالای خارجی هم بهتون معرفی خواهم کرد.

 

در فصل تابستان قضیه فرق دارد، احتمالا شما بخواهید کمی آفتاب بگیرید و یا در استخر آب سرد باشید در چنین مواقعی از چه حوله هایی باید استفاده کرد؟

 

در موقع آفتاب گرفتن توصیه می شود حوله ضخیمی با خود همراه داشته باشید وزیر خود پهن کنید این حوله بهتر است از نخ نرم بامبو باشد. نخ بامبو در مقابل نور آقتاب رنگش و کیفیت خود را از دست نمی دهد ومی تواند انتخاب مناسبی باشد.

حوله تن پوش درجه یک

حوله تن پوش درجه یک

اگرهم در خانه دوش میگیرید باید بدانید پوست شما بلافاصله بعد از حمام بسیار حساس است و زمان مناسبی برا پوشیدن لباس نیست. بهتر است از حوله های تن پوش استفاده کنید اما چه نوع حوله ای؟

 

حوله ای که استفاده می کنید بهتر است بسیار نرم و ترجیحا پنبه ای با جذب آب بالا باشد. بهتر است حدود ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت از این حوله ها استفاده کنید و بعد لباستان رو بپوشید.

 

حوله های تن پوش درصد بالایی از فروش حوله در کشور را دارند و بهتر است از فروشگاه معتبری خریداری شود چرا که سلامت تولید حوله درجه یک بسیار مهم است.

 

در میان فروشگاه های فروش حوله، ما یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین حوله کشور را به شما معرفی میکنیم. شما می توانید با سرچ فروشگاه آنلاین حوله تتیس ، وارد سایت این مجموعه شوید و برترین حوله های خارجی و وارداتی با بهترین کیفیت را در پایین ترین قیمت ممکن خریداری نمایید.

 

حوله دست وصورت

این نوع حوله ها زیاد به فصل های مرتبط نیست، چون معمولا این حوله های در خانه مورد استفاده قرار میگیرد. تنها موردی که حائظ اهمیت است اینه که با آب سرد سعی کنید صورت و دستان خود را بشورید حتی در فصل زمستان!

 

آب سرد به شدت برای پوست صورت مفید است وباعث شفاف تر شدن و شاداب تر شدن پوست صورت شما خواهد شد.پیشنهاد ما شما استفاده از حوله های نرم پنبه ای است. توجه داشته باشید که سعی کنید حوله های دست و صورت را هفته ای یکبار در ماشین لباس شویی بشویید.

در فصل های سال از چه حوله هایی استفاده کنیم؟

حوله کودکان

پیدا کردن حوله مناسب به خصوص حوله تن پوش برای کودکان کار به شدت سختی است. معمولا حوله های تن پوش در سایز های بزرگسالانه تولید می شود. اما خبر خوب ما به شما این است که در فروشگاه آنلاین حوله تتیس میتوانید برای کودکان نیز حوله تن پوش با کیفیت پنبه ای تهیه کنید. پوست کودکان حساس تر است و این مهم را باید همیشه در نظر بگیرید.

حوله ضخیم

سوالی که برخی کاربران از ما می پرسند این است که حوله ضخیم بهتر است یا نازک؟ چرا که حوله ضخیم آبگیری بهتری دارد.

 

جواب ما به این کاربران است که بستگی دارد چه استفاده ای از حوله بکنید. معمولا حوله های با کیفیت زیاد ضخیم نیستند ولی آبگیری بسیار بالایی دارد.

 

جمع بندی

در این مقاله سعی شد به انواع حوله ها اشاره شود و نوع استفاده هر کدام در هر یک از آب هوا را بررسی کردیم. امیدواریم در انتخاب حوله مناسب برای شما مفید واقع شده باشد.