پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

باردار شدن زن 63 ساله از شوهر 26 ساله + عکس

باردار شدن زن 63 ساله از شوهر 26 ساله + عکس

باردار شدن زن 63 ساله از شوهر 26 ساله 

باردار شدن زن 63 ساله از شوهر 26 ساله باعث تعجب کاربران شده است. چندی پیش بود که خبر باردار شدن زن آمریکایی از همسرش هوش مصنوعی اش ترند شده بود. اما زوجی که به دلیل تفاوت سنی قابل توجهشان در اینترنت معروف شده اند، با خوشحالی اعلام کردند که در انتظار اولین فرزند خود هستند، یک لول بالاتر است! شریل مک کین 63 ساله به دلیل ازدواجش با کوران مک کین 26 ساله توجه گسترده ای را به خود جلب کرده است.

 

هر چند وقت یکبار خبرهایی درمورد ازدواج های نامتعارف از گوشه و کنار جهان می شنویم. افراد که اختلاف سنی بسیار زیادی دارند با هم ازدواج کرده و در شبکه های اجتماعی از عشق خودشان صحبت می کنند. یکی از این موارد که باعث توجهات زیادی شده است، ازدواج شریل و کوران است. اما نکته عجیب تر این است که این زوج در انتظار یک فرزند هستند!

 

رابطه نامتعارف این زوج زمانی که کوران فقط 15 سال داشت شکل گرفت. هر دوی آنها در یک تولیدی لبنیات کار می کردند و با هم آشنا شدند. از آن زمان رابطه عاشقانه آنها به یک ازدواج بسیار تبلیغاتی تبدیل شد و هم مورد حمایت و هم انتقاد قرار گرفت. این عشق سال ها بعد پس از اولین ملاقات آنها افزایش یافت و حالا این زوج منتظر یک فرزند هستند.

 

ازدواج زن 60 ساله با پسر 23 ساله

ملاقات اولیه آنها عاری از نیات عاشقانه بود. اما سالها بعد به یک ازدواج تبدیل شد، زمانی که آنها دوباره در یک پمپ بنزین با هم ملاقات کردند، تصمیم به ازدواج گرفتند. در آن زمان، کوران 23 ساله بود. پس از هفته‌ها گذراندن وقت با هم، کوران به احساسات خود نسبت به شریل اعتراف کرد و این دو در آوریل 2021 با هم قرار گذاشتند

باردار شدن زن 63 ساله از شوهر 26 ساله 

سرانجام؛ آنها در سپتامبر سال 2021 ازدواج کردند و متعاقباً حساب‌های مشترکی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کردند تا سفر عاشقانه خود را با مخاطبان بیشتری به اشتراک بگذارند. با وجود خوشحالی این زوج، اما فرزندان شریل مخالفت شدید خود را با این ازدواج ابراز کردند. زیرا که آنها مخالف ازدواج با اختلاف سنی بالا آن هم درمورد مادرشان بودند.

 

شریل اظهار تاسف کرد و گفت، “من هفت فرزند دارم، اما فقط یکی از آنها را می بینم. زیرا بقیه از رابطه ما حمایت نمی کنند. اینکار آنها به من صدمه می زند، خیلی به من صدمه می زند.” او افزود: “آنها تمام زندگی من بودند. ولی می خواستم با کسی که عاشقش شده بودم ازدواج کنم، و آنها از من حمایت نکردند. به علاوه، من 18 نوه دارم و فقط سه تای آنها را می بینم.”

 

بارداری شریل مک کین در سن 63 سالگی!

با وجود سفر دشوار، اما شریل و کوران آماده اند تا خانواده خود را گسترش دهند. در یک اتفاق اخیر، شریل و کوران فاش کردند که مشتاقانه منتظر آمدن نوزاد خود هستند. شریل این خبر را از طریق یک ویدیوی تیک تاکی که شامل تصاویر سونوگرافی بود، اعلام کرد. او خطاب به منتقدانش نوشته شده بود: «شما برای تشکیل خانواده خیلی پیر هستید!».

شوگر مامی 63 ساله

اعلامیه شریال در تیک تاک، باعث تبریک و انتقادات زیادی شد. این زوج از آمدن فرزندشان استقبال کردند و خوشحالی عمیق خود را در تیک تاک اعلام داشتند. شریل به اشتراک گذاشت: “احساس شگفت انگیزی بود که فهمیدیم قرار است بچه دار شویم. ما خانواده خودمان را تشکیل می دهیم. من اکنون از همیشه خوشحال تر هستم. این باعث می شود که خانواده ما نیز مانند ما خوشحال تر شوند.”

 

از شوق پدر شدن گریه کردم

کوران نیز احساسات خود را بیان کرد و گفت: وقتی فهمیدم از شوق گریه کردم. این اولین فرزند من خواهد بود. بعد از زمانی که با شریل ازدواج کردم، هرگز چنین عشقی را احساس نکرده بودم. مهم نیست که دختر باشد یا پسر، مهم این است که من بچه دار می شوم. ما زندگی خود را با هم شروع می کنیم، و شریل هم بهترین مادر جهان خواهد بود.

ازدواج با اختلاف سنی بالا

این اعلامیه ترکیبی از تبریک و انتقاد را برانگیخته است که عمدتاً به دلیل فاصله سنی 37 ساله بین شریل و کوران است. برخی افراد این احتمال را زیر سوال می برند، اکثر کاربران هم با کامنت های طنز آمیز به پست آنها واکنش نشان دادند. و در آخر هم باید بگوییم که اگر ایم پست مورد نظرتان واقع شده، می توانید پست دیگر ما درباره ازدواج دختر 29 ساله با مرد 75 ساله میلیاردر را هم بخوانید.