پارس ناز پورتال

قاصدک 24

آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)

آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)

آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)

آخرین عکس های بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی را می توانید در این مطلب دنبال کنید که بیشتر از اینستاگرام استخراج شده اند.

 

یکی از زیبایی های زندگی همین است که با تلاش میتوانی شانه به شانه رویا ها و قهرمان های زندگی ات بایستی و عکس یادگاری بگیری. همه ما میتوانیم مثل هادی باشیم. بدرخشیم و استعداد های خود را تقویت کنیم تا خود رویا و قهرمان شویم.
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)محمد نادری، مهران رنجبر و سروش جمشیدی در بخشی از برنامه نوروزی یکی از شبکه های سیما قرار است فوتبال حبابی به نمایش بگذارند که این سلفی مربوط به ضبط این برنامه است. در هیچ جای دنیا مثل ایران امکان ندارد سلبریتی ها به این راحتی سورپرایز های رسانه ای را لو بدهند. بار اول نیست که این اتفاق می افتد. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)یک سوال؛ برخی هموطنان و چهره های عزیز به آن چند سانتی متر از بدنشان ضد یخ تزریق کرده اند که سرما و بوران نمیشناسد و همیشه بیرون است؟! 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)تبریک به سردار آزمون بابت قهرمانی پسرش. سردار به پسرش قول داده بود که اگر قهرمان بشود و معدل امسال اش بالای 18 شود برایش زین نو بخرد، فعلاً که به یکی از شروط دست یافته این گل پسر! 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)شب گذشته برخی بازیگران به اردوی پرسپولیس رفتند که به این تیم در آستانه دربی روحیه بدهند. متاسفانه خوب کسی را برای روحیه دهی نفرستاده اند… 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)دورهمی هنرمندان در خانه تئاتر در کنار احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج کشورمان. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)نرگس محمدی در جشنواره فیلم برلین! معلوم نیست نرگس برای بازی در کدام یکی از آثار فاخرش به این جشنواره دعوت شده. بخاطر ستایش یا معمای شاه؟! 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)امیرحسین آرمان، یکی از دارندگان بالاترین شاخص “کشته مُرده ی اینستاگرامی” در بین هنرمندان. البته میانگین سنی این عزیزان از 6 تا 16 سال است و هنوز وارد گروه سنی متناسب با نوید محمدزاده نشده اند. پس از آن هم نوبت محمدرضا فروتن و در پایان فتحعلی اویسی. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)بمب روحیه برای پرسپولیس. این تیم دیگر بهانه ای برای پیروز نشدن ندارد!  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)شما گریم های مسخره میبینید و من آن واکسهال کلاسیک معرکه! 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)چه جالب! 5 سال پیش که برای بازی فوق متوسط خود سیمرغ گرفتی هنوز “سیمرغ” بود ولی امسال که به فیلم هشلهفت شوهر جان سیمرغ نداده اند تبدیل شد به “چند ده مرغ!” واقعاً چرا انقدر ضعیفید؟!
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)خوب شد برادران رایت مردند و این لحظات سخت را ندیدند.  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)اشکان اشتیاق و رضا عنایتی هم در این فوتبال حبابی ویژه برنامه عید نوروز حضور دارند.  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)امیر آقایی خیال میکرده قرار است برنده سیمرغ شود و این دسته گل را به عنوان دلجویی برای حامد بهداد فرستاده بود که روز بعد خودش هم رو دست خورد و به جای سیمرغ برنده کشک بلورین شد :))) آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)کوروش سلیمانی، حسن پورشیرازی و حسین محجوب در پشت صحنه سریال جدید کمال خان تبریزی یعنی “سرزمین کهن”. آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)با تمام شدن جشنواره و فروکش کردن تب و تاب عکس ها، باید مطلب خود را با چنین عکس های بدون شرحی پُر کنیم!
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)الهام حمیدی این تیپ را زده تا در اکران فیلم “ما همه گناهکاریم” در برلین شرکت کند. تیپی که در راستای تبلیغ و تعریف و نشان دادن “فرهنگ اصیل ایرانی” طراحی شده است!  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)آرزوی موفقیت جواد کاظمیان و رضا شاهرودی، ستاره های سابق پرسپولیس برای موفقیت این تیم در دربی. به سبک مجریان تلویزیونی که مثلاً میخواهند بگویند بیطرف هستند آرزوی یک بازی جذاب و تماشاگر پسند بین این دو تیم محبوب داریم. بازی ای که مسئول پخش استادیوم مدام مجبور به کم کردن صدای ورزشگاه نشود و هیچ ضروریتی برای استفاده از سیستم خنثی کردن نارنجک و مین ضد نفر در ورزشگاه نباشد.
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)محمدرضا فروتن در حال تقسیم میتوز.
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)عکس جامانده از آخرین روز جشنواره. مهراوه شریفی نیا در برج میلاد.  آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)تست گریم متفاوت استاد علی نصیریان برای نقش مظفرالدین شاه، اثر دست استاد عبدالله اسکندری، گریمور نامی و اخیراً تهیه کننده ی سینما.  آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)سلفی محمد دلاوری مجری اخبار صدا و سیما در مقابل ویدئو پروژکتور.
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)رز رضوی و مربی عزیزش. رُز همه چیز را گفته جز اینکه در کدام رشته ورزشی در حال فعالیت است!  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)ترلان پروانه، بازیگری که در فیلم “فِراری” در جشنوارع فیلم فجر فراتر از حد انتظار ظاهر شد و می توانست در بین کاندیداها باشد، ولی خب این اتفاق نیافتاد و این واکنشِ حرفه ای، اولین واکنش اش پس از جریاناتِ جشنواره است.
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)ناصر خان ملک مطیعی با نگاه های 220 ولتی همیشگی اش در یک سفره خانه.  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)مطلب خود را با این عکس از الهام پاوه نژاد پُر می کنیم.  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)لاله اسکندری و شهره سلطانی در حال گشت و گذار در گرجستان. امان از این تور های قبل عید! همین الآن اس ام اس آمد استانبول 5 شب هتل 4 ستاره فقط 700 هزار تومان! یعنی با این هزینه تا مشهد هم نمیتوانی بروی!  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)رَدداده فولادوند.  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)شاید باورکردنی نباشد ولی گویا خبر حقیقت دارد. لیلا بلوکات در حال بازی در یک فیلم سینمایی است! 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)زمستان امسال آنقدر برف بارید که یک روز خوش در اینستاگرام نداشتیم. خدا را شکر بابت تمامی نعمت هایش. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)امیر آقایی و میلاد کی مرام، دو خوشتیپِ سینما در خانه مد تهران.  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)حمید حامی، سیروس الوند و بابک صحرایی. آماده برای رقص لُری. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)سعید سهیلی که دچار افت فشار شده و در بیمارستان بستری شده بود، پس از بازیابی سلامتی اش از بیمارستان مرخص شد. احتمالاً جناب سهیلی پس از شنیدن اسامی برندگان سیمرغ به این وضع افتاده است! آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)آتیلا پسیانی و بهرام رادان در یک میهمانیِ تایلندی در هتل پارسیان. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)استعفای اشکان خطیبی از ریاست پردیس سینمایی چارسو.دلیل استعفا: لوس کردنِ خود.اشکان جان یک موقع خود را با کارلوس کی روش اشتباه نگیری که با هر بار استعفا فیتیله را بالا میکشد و بازمیگردد! در سینما از این خبر ها نیست و جوهر استعفانامه خشک نشده یکی دیگر سرجایت نشسته!
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)عکس آتلیه ای نه چندان قدیمی از رویا نونهالی و همسر جان.  
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)الهام حمیدی این لباس را هم برای نشان دادن فرهگ اصیل آلمانی به تن کرده است. تا عکسی دیگر و فرهنگ اصیلی دیگر با الهام خداحافظی میکنیم! 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)“این جهان پر است از صدای پای مردمی که همچنان که تو را میبوسند، در ذهن خود طناب دار تو را می بافند…”. امروز سالمرگ فروغ ادبیات ایران است. 50 سال از آن تصادف نحس در جاده دروس – قلهک که یکی از نوادر شعر معاصر را از ما گرفت میگذرد ولی همچنان شعر ها و دلنوشته هایش، ناب ترین و زیباترین لحظات را برای عاشقان رقم میزند. روحش شاد.
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)ابراز همدردی میکنیم برای داوود عابدی و المیرا شریفی مقدم که در غم از دست دادن پدر عزیزشان به سوگ نشستند. پدر مهربانی که بار ها تصاویرش را در عکس های این زوج خبرنگار در مطالبمان دیده بودید. روحش شاد. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)خاطره بازیِ “خوب، بد، جلف” طور پژمان جمشیدی از دربی هایی که حضور داشته است و لحظات تلخ و شیرنی که برایش رقم خورده است. مطمئناً پژمان در مقایسه با زمان فوتبال اش هنرپیشه ی خیلی بهتری است و امیدواریم روند موفقیت های وی ادامه داشته باشد. مطلب امروز هم به پایان رسید. 
آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)

 

مطالب مرتبط :

اخبار چهره های شناخته شده و بازیگران مشهور ایران (208)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)

اخبار جدید هنرمندان و سوژه های خبری از بازیگران (206)

اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

خبرهای داغ سلبریتی های محبوب ایرانی (204)

اتفاقات خبری از بازیگران و هنرمندان محبوب ایرانی (203)