پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

تصاویر بازیگران و چهره های مشهور ایرانی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده اند را می توانید در مجموعه زیر مشاهده کنید. 

 

این سری استوری که ملاحظه میکنید را امیر محمدزند به اشتراک گذاشته. آنقدر در هیچ فیلم و سریالی جای ندارد که بازپخش یکی از کارهای قدیمی اش از شبکه آی فیلم انقدر برایش افتخار انگیز است!
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

صبحانه عاشقانه برزو ارجمند و همسر عزیزش. جان؟! از کجا فهمیدیم عاشقانه است؟! خب معلوم است، از اینکه صبح روز ولنتاین رفته اند!
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

توئیتی که مهناز افشار در درفت توئیترش آماده گذاشته و پیش از هر بازی دربی آن را آپلود میکند. اوکی مهناز جان، ان شاالله از بازی بعد.
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)سعید عزت اللهی فوتبالیست جوان تیم روستوف روسیه شب گذشته میهمان رامبد جوان در خندوانه بود. 
رامبد: چی شد که به سینما علاقه مند شدی؟
سعید: همش از یه لایک شروع شد…
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)اماان از این لایک.. امان! 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)نیکبخت واحدی بالاخره به بلاتکلیفی پانزده ساله ی خود پایان داد، البته در روزهایی که دیگر گرایش قلبی او برای هیچ کسی اهمیت ندارد.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)خوشحالی دو تن از پرچم فروش های جلوی درب استادیوم آزادی پس از دربی. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)خودت را ناراحت نکن مریم جان، خیلی ها در اینستاگرام مثل تو هستند. تقریباً همه ی چهره ها!  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)سلفی مهراوه ی پرسپولیسی در کنار امیر جعفری استقلالی در پشت صحنه تمرین تئاترشان.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)پیمان معادی هم لو داد که استقلالی است. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)عکس دسته جمعی ستاره ها پس از تماشای دربی. آخر سر همین دوستی هاست که برای طرفداران هر دو تیم میماند. (خبر رسید برنده جایزه حال به هم زن ترین جمله ی ماه شدم)  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)این عکس از صفحه باشگاه استقلال را صرفا به این دلیل انتخاب کردیم که نتایج جدیدترین شرلوک هولمز بازی خود را خدمتتان عرض کنیم: همان طور که ملاحظه میکنید، دکتر جواد ظریف یک استقلالی است!  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)خیلی ها بودند که در این 5 سال هیچ تیمی نداشتند و هیچگاه از گرایش های رنگی خود چیزی نمیگفتند ولی برد استقلال باعث شد ناگهان به فکر عرض اندام بیافتند! اوضاع اینطوری بود که قبل از دربی فقط سام درخشانی و امیر جعفری را به عنوان استقلالی می شناختیم ولی از دیروز عصر به این ور تعدادشان به چند صد نفر رسیده است!  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)آخرین استوری محسن افشانی پیش از دربی :)))  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)در هیاهوی دربی ترلان پروانه یاد تیم اصیل و ریشه دار پاس تهران را زنده کرد. تیمی که به دست وزارت ورزش دولت قبل سلاخی شد. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)– قرار بود چهار صد بدی نامرد.. روش حساب کرده بودم!
+ برو ندارم… سر ماه میدم، آبرومو نبر.
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)سلفی فقیهه سلطانی و دخترش گندم که بی شباهت به مادرش نیست. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)یکی دیگر از استقلالی های هیدن شده که پس از دربی از هیدن در آمد.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)پس از سوزش و اشتعال، یک مرحله بالاتر داریم به نام “گداخته شدن”، مهرداد میناوند در لحظه گذاشتن این پست در این مرحله بوده است! 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)پانته آ بهرام هم لو داد که اسقلالی است.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210) لحظه ای که با خنده و شادی از جلو بودن تیم محبوبت به محل تخلیه استرس میروی و پس از 3 دقیقه بازمیگردی و میبینی که تیمت 2 بر 1 عقب است!
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)فقط حمید فرخ نژاد :))) برایش فرقی ندارد که بازی دربی است یا لیگ لوشامپیونه فرانسه! او طرفدار برزیل و آبادان است!  تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)آزاده نامداری عکسی از مهدی رحمتی به اشتراک گذاشت تا بیشتر حرص پرسپولیسی ها را در بیاورد! رحمتی با ادا و اطوار های عجیبش در بازی دیروز، نامزد دریافت جایزه زرین “تندیس مجتبی محرمی” شد. جایزه ای که در پایان لیگ به بی اخلاق ترین بازیکن اهدا خواهد شد.
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)“خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر استِ” واقعی را در چهره مهدی مهدوی کیا ببینید.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)بهنوش جان تبریک میگویم بابت عشق ماندگار و شیرین ات، ولی جسارتاً این داستان مربوط به کوروش کبیر و برادرش نبود؟! 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)شِپِل و مِپِل و هَپَل عید امسال میهمان خانه ها خواهند بود.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)مریم جان حالا چون امسال کسی را نداشتی بهت خرس صورتی بدهد دلیل نمیشود که کلاً این روز را زیر سوال ببری! انشاالله سال های بعد، نا امید نباش.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)آناهیتا همتی، یکی دیگر از استقلالی های نوظهور.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)برخی ها هم که نگران دل چرکین شدن فالوئر های خود هستند، به صورت غیر مستقیم و با عناصر موجود در عکس به استقلالی بودن خود اشاره کردند.
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)لیندا کیانی روز گذشته به مناسبت سالمرگ فروغ فرخزاد خود را به ظهیرالدوله و مزار این شاعر فقید رسانده بود. روحش شاد. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)ای بابا! نشد که! دانستن اینکه شما پیش از تماشای کدام فیلم این سلفی را گرفته اید خیلی برای ما مهم است! 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)سامان احتشامی در کنار مامان عزیزش. آرزوی سلامتی داریم بزای همه مادر های نازنین.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)خاطره خانم اسدی هستند.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)خیلی ساعد را دوست داشتم. حیف. ای کاش هیچگاه نمی فهمیدم به صورت فینگیلیش تایپ میکند… 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)سلفی سحر قریشی در کنار سمانه پاکدل و دوست عزیزشان، لحظاتی پیش از شروع یکی از بیرحمانه ترین هجوم های تاریخ معاصر.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)لوس مامان در چه حالیه؟! چه خبر از کلاه گیس مظلومی علی جان؟! :)))  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)حضور بر سر مزار فروغ فرخزاد یکی از واحد های مهم دوره روشنفکر بودن است و اگر در موقع مناسب در آن جا حضور پیدا نکنند، خواهند افتاد. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)پناه خانم استخری، کوچولوی بازیگوشِ شاهرخ استخری در سنجاق فروشیِ پدرش. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)جایزه “خزترین ژست” در عکس های خانوادگی را هم بدون تأمل تقدیم میکنیم به علی سلیمانی و خانواده عزیزش. تبریک!  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)امیر و علیرضا جعفری در این عکس عدد 4 را نشان داده اند که گویا مربوط به بازی فصل قبل است که 4 تا خوردند، اگر بازی دیروز مد نظرشان است باید 3 را نشان بدهند! 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)آقا سامیار، پسر بانمک شیلا خداداد در پیاده رو.  
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)امیر قلعه نویی هم بعد از داربی این پست را گذاشت تا به بازی و نتیجه اش اعلام بیتفاوتی کند. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)تا تقی به توقی میخورد و چشم گربه خار میرود کل اینستاگرام پر میشود از عکس های مربوطه، ولی هیچ کسی نمیداند که کیهان کلهر صبح امروز بزرگترین افتخار تاریخ موسیقی ایران را کسب کرده است و هیچ خبری از واکنش به این موضوع نیست! آلبوم «Sing Me Home» به سرپرستی یویوما و آهنگسازی

 

و نوازندگی کیهان کلهر برنده جایزه ِگرَمیِ (معروف به اسکار موسیقی) بهترین موسیقی جهانی در پنجاه و نهمین دوره این رویداد شد تا استاد کلهر نام خود را در موسیقی ایران و دنیا ماندگار کند. تبریک بی پایان به استاد کلهر و همه هواداران اش. خوشحالیم که استاد کلهر را داریم و خوشحال تر بابت افتخاری بی نظیر که نصیب موسیقی ایران شده است. پ.ن: عکس مربوط به فرش قرمز مراسم گرمی در شب گذشته است.
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)در شب فراغ فروغ، زير آسماني كه خيس بود از لطافت روز عشق، چه شيرين شد كاممان در اتفاقي كه به هويت ملي و موسيقي همه ما مربوط است. سايه ات مستدام ای خداوندگار ساز و وقار.
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)الهام خانم حمیدی شب گذشته در فرش قرمز جشنواره فیلم برلین، وظیفه نشان دادن فرهنگ اصیل روسی را بر عهده داشتند.
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)تبریک بی پایان به بابک جهانبخش و آرتای دوست داشتنی که شب گذشته شمع تولد پنج سالگی اش را فوت کرد. آرزوی سلامتی داریم برای همه کودکان نازنین. 
تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

 

مطالب مرتبط :

آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)

اخبار چهره های شناخته شده و بازیگران مشهور ایران (208)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)

اخبار جدید هنرمندان و سوژه های خبری از بازیگران (206)

اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

خبرهای داغ سلبریتی های محبوب ایرانی (204)