پارس ناز پورتال

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

عکسهای بازیگران +اخبار هنرمندان مشهور «325»

تازه ترین عکس های بازیگران و ستاره هاي سرشناس ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید که امروز به اشتراک گذاشته اند.

 

فریبا بانو نادری هم خیلی بی سرو صدا مجددا قاطی مرغ ها شده اند و این سلفی را تایید این موضوع می‌دانیم. تبریک به بانو نادری و همسر ارجمندش.

پ.ن: فریبا نادری همسر سابق تهیه کننده فقید سینما, مسعود رسام بود.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

قصر گلستان گردی هستی مهدوی که این روز ها تنهایی را به سلفی هاي دسته جمعی ترجیح می دهد. پیشنهاد میکنیم پیک برتر را ورق بزند, روان شناس هاي خوبی می تواند برای درمان افسردگی اش پیدا کند.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

سلفی آسانسوری علیرضا جهانبخش در کنار پدر و مادر عزیزش که با آن تولد مادرش را تبریک گفته هست. تبریک بی آخر به این مادر عزیز در کنار آرزوی سلامتی برای همۀ مادران نازنین.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

سلفی عشقولانه سولماز غنی و همسر عزیزش. تناسب حجم مو در صورت و کله ي همسر سولماز اگر جابجا میشد, نتیجهِ خیلی بهتر بود, ولی خب صلاح کله ي خویش خسروان دانند.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

الهام پاوه نژاد طوری گفته شهریوری خوشگل که گویا متولدین سایر ماه ها همگی شبیه منگوله گوش میرزا میباشند.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

نوید محمدزاده آن گونهِ تولد امیر جعفری را تبریک گفت. تبریک بسیار بسیار گرم به امیر دوست داشتنی و هنرمند. همۀ وقت} زنده باشی. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

سلفی شبنم فرشادجو و بهاره رهنما, روز قبل در یک دورهمی. بهاره جان تدریجی باید تاج گل عروسی را کنار بگذاری و به زندگی عادی ات بازگردی, نمی‌شود تا یک سال آن روی سرت بماند!

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

پنجاه درصد از پردیس احمدیه عید سعید قربان را به همۀ تبریک گفت. باقیمانده پنجاه درصد دیگر که قرار هست زحمت عید غدیر را بکشد.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

عزیزان به عیادت پژمان منتظری رفته اند و هیچ عکسی با وی نگرفته اند. جل الخالق!

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

مریم کاویانی بر خلاف نرم جامعه برای تبریک عید قربان از عکس خودش بهره گیری کرده هست.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

دورهمی بوکسور هاي قدیم و اخیر در یک کافه. احسان روزبهانی در کنار منصور صادقی و فیروز عبادی

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)خدا رفتگانِ همه ي را بیامرزد.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

استاد کیهان کلهر با حضور در تالار همبستگی و تماشای /آیینه هاي رو به رو/ شب خوبی را برای عوامل این نمایش و سایر تماشاگران رقم زد. عکس یادگاری عوامل نمایش در کنار دردانه موسیقی ایران را شاهد هستید.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

یک دورهمی بی علت, امثال نود درصد از دورهمی ها, با حضور بانو هاي بازیگر که معرف حضور میباشند.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)الهه حصاری مشعوف و ترلان پروانه ي مذقوق در حال تماشای هنر هاي ذاتی استاد محمدرضا گلزار روی سن. 

ذوق زده

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)چندمین جشنِ تولد پریناز ایزدیار در پردیس چارسو. پیش بینی می شود این اعیاد تا آخر شهریور ماه ادامه داشته باشد.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)خاطره بازی اي دیگر از استاد رضا رویگری در کنار رفیق اش در سال هاي دور اهواز. سال هایي که اهواز هنوز هوا داشت.  

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)اوه یس! پست اینترنشنال استاد داریوش اسدزاده برای فالوئر هایش در سرتاسر دنیا!

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)دلنوشته شراره دولت آبادی به مناسبتِ زادروز والا پیامدار ترانه و آفریننده شب هاي مهتابِ موسیقی; فرهاد مهراد. روحش خوشحال و یادش جاودانه.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)کمپینی که اخیرا برای حفظ حیات آخرین یوز هاي ایرانی به راه افتاده هست تا یک حسرت دیگر به حسرت هاي پرشمارمان اضافه نگردد. استاد ناصر تقوایی هم به این کمپین پیوسته هست. تنها 50 یوزپلنگ دیگر در ایران باقی باقیمانده هست. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)مهدی مهدوی و دختر زیبایش گلبو بانو شما را به تماشای ادامه مقاله دعوت می‌کنند.  

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)سامر تایم لیلا اوتادی در کنار استخر شخصی. یک پیام اخلاقی هم نوشته که گمان نکنیم پست را صرفا برای نشان دادن استخر آپلود کرده هست.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)جمشید خان هاشم پور, استاد جمشید مشایخی و بانو جمشید فرهی, در کنار جمشید اویسی در جشن تقدیر از خیرین و جمشید ها, در تالار بالکن جمشید.

تصاویر بازیگران مرد

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)متین ستوده و رویا میرعلمی با هم به آتلیه رفته اند و کلی عکس تولدی گرفته اند تا در روز تولد یکدیگر و نیز سایرین, از انها بهره گیری کنند. تولد رو یا بانو میرعلمی هم مبارک باشد. چقدر شهریوری خوشگل در میان چهره ها چندان داریم. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)و قطعا اکبر عبدی خوشگل ترین آن هاست. تبریک بی آخر به مرد خوش مشرب و هنرمند سینما. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)و اما این مقابله به واقعیت ضمیمه و رضا گلزار در محضر امیرعباس کچلیک آماده شد. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)فاطمه بانو گودرزی با کلاهی نزدیک به کلاه فیل بان هاي هندی, در حال گشت و گذار در روسیه. آقا پسرتان کجاست پس فاطمه بانو؟ خدایی نکرده دستتان را ول نکرده که؟! گم شود چه خاکی به سرمان کنیم؟!

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)سوسن بانو در حال زیارت امام غریبان «ع». 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)یاس در کنار برادر عزیزش صابر. از آنجایی که نام خود یاس, یاسر هست, لذا برادر یاسر را هم صاب صدا میکنیم. یاس و صاب. نام پسر دایی شان هم باق هست. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)از هستی مهدوی خواهشمندیم عدد آن عزیز را به لیندا کیانی هم بدهد. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)وحید طالبلو عکسی از فرزند تازه مولود خود به اشتراک گذاشته. قدمش مبارک باشد وحید جان, فقط جسارتا لیام نام پسر هست یا دختر؟! باقیمانده ایم بگوییم آقا لیام یا لیام بانو! 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)عکس دو نفره روناک یونسی و همسرش در حاشیه مسابقان پرورش اندام که همسر روناک در ان رقابت کرده هست. عکسی که بنظر می‌آید قدیمی باشد چون چند روز پیش روناک بانو فارغ شدند.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)سلفی آسانسوری خاطره اسدی در کنار شهرام حقیقت دوست و نفر سومی که مهم نیست, خودشان دو نفر مهم میباشند فقط

عکس بازیگران زن

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)بعدش هم با هم به کنسرت بابک جهانبخش رفتند. «از خوشحالی باب یک سوژه ي قریب الوقوع, دستهایش را به هم میمالد»

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)کمک خلبانِ آماده در عکس را بجا نیاوردم, تا بحال در تصاویر چندساله عزیزان در کابین خلبان حضور نداشته, بنظر می‌آید جدیداً استخدام شده باشد. بقیه عزیزان معرف حضور میباشند. علی الخصوص کاپیتان احمدی که خیلی بر گردن مقاله ما حق دارد!

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)پانته آ پناهی ها با این عکس تولد حسن فتحی کارگردان مفید سینما و تلویزیون را تبریک گفت. تبریک فراوان به کارگردان مفید و پیروز کشورمون که با کارهایش خاطرات فراوانی داریم. از /مدار صفر درجه/ بگیر تا /شب دهم/ و /میوه ممنوعه/ تا همین /شهرزاد/ که یکی از ماندگارترین سریالهای دهه قبل بوده هست. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)واکنش مهراوه شریفی نیا به پیشامد تلخ و غمبار واژگونی اتوبوس حامل نخبگان در استان فارس و جان دادن چندی از هموطنان عزیزمان. آرزوی صبر و تسلی داریم برای بازماندگان این پیشامد تلخ, و با تاسف و دریغی پس از مشاهده داغ, تکرار میکنیم; تا به کی اتوبوس ها و وسائل نقلیه غیر استاندارد؟ تا به کی جاده هاي مرگبار و تا به کِي رانندگان غیر حرفه اي؟

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)سلفی عجیب بهنوش بختیاری که نمی‌توان توضیحی برای آن نوشت, جز این که روح عباس جدیدی در جسم ایشان هلول کرده هست! واقعا هدف از اینکار هاي عجیب چیست؟ پوپولیسم یا کمک به هم‌نوع برای رضای خدا؟! تا کِي می‌خواهید خودتان را از چشم بیاندازید بهنوش بانو

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

امیر یگانه در واکنش به این سلفیِ عجیب, با کمباین از روی بهنوش بختیاری رد شد و یک‌بار هم دنده عقب گرفت رویش.  

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)برزو ارجمند برای تبریک عید قربان عکسی از همسرش در کنار عمویش را گزینه کرد. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)جشن تولد دو نفره ي زوج قدیمی و دوست داشتنی سینما و تلویزیون, مهوش وقاری و محسن قاضی مرادی, در یک کافه. تبریک به محسن خان عزیز, امیدواریم هر چه زودتر سلامتی اش را بازیابد تا باز شاهد حضورشان در آلبوم هاي کمدی باشیم. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)سلفی فاطمه هاشمی بازیگر کارکشته خنده دار کشورمون در کنار همسر عزیزش در یک رستوران. به نوعی فاطمه بانو از همسرشان رونمایی کردند. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)عشق در انزلی, به روایت اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

تمرینات سخت و طاقت فرسای سروش رفیعی در شهر دبی, برای گرفتن حق خود و حضور در تیم ملی. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)لاله اسکندری و محمدرضا هدایتی نمایندگان فیلم /مالیخولیا/ در جشنواره فیلم بلغارستان. تبریک به این عزیزان بایت موفقیتی که در این جشنواره کسب کردند.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)واکنش مهراب قاسمخانی به حذف نام وی و برادرش از تیتراژ یک سریال. خودت را غمگین نکن مهراب جان, در این روزها مورد داشتیم که نام کارگردان را هم از فیلم حذف کردند! این جور چیزها عادی هست. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)پژمان جمشیدی و خواهر عزیزش, به مناسبت جشن تولد چهل سالگی پژمان جان. آرزوی سلامتی داریم برای پژمان عزیز در شروع چلچله ي زندگی اش. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)سیامک انصاری هم به جمع سینماگران کافه دار پیوسته و دیروز میزبان حکم فتحعلیان و روزبه بمانی بود. نفر اول از سمت چپ همسر سیامک هست.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)سعید آقاخانی در گریم متفاوت مربوط به فیلم جدیدش. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)ببین یک /کچلیک/ گفتن چه نان و آبی برای آدم می شود. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)ممنون از پیشنهاد ات هومن جان, ولی جسارتاً آن قارچ نیست و قاچ هست. 

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)جدید ترین سلفی مریم معصومی, گربه ي مفید سینمای کشور ایران.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)ترانه علیدوستی با این سلفی خاص تولد سهیلا رضوی بازیگر نقش مادرش در سریال /شهرزاد/ را تبریک گفت. تبریک می گوییم به این بازیگر قدیمی و مفید کشورمون. مقاله امروزمان به آخر رسید, تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران +اخبار داغ چهره ها «324»

عکس های بازیگران +سوژه های داغ ستاره ها «323»

عکس های بازیگران +دنیای خبرِ ستاره ها «322»

دنیای خبر از بازیگران و هنرمندان مشهور کشور «321»