جستجو در پارس ناز

راز کاهش وزن سلبریتی ها چیست؟ + عکس

مجموعه : اخبار سینما
راز کاهش وزن سلبریتی ها چیست؟ + عکس

راز کاهش وزن سلبریتی ها چیست؟ 

راز کاهش وزن سلبریتی ها چیست؟ 6 سلبریتی معروف، اسرار کاهش وزن خود را فاش کردند. روش های کاهش وزن که در ادامه توضیح داده ایم، به آنها کمک کرد تا به طرز چشمگیری لاغر شوند. بنابراین، لازم نیست که یک ورزشکار ثروتمند باشید تا بدن خود را خوش فرم کنید. مهمترین چیز این است که یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم را شروع کنید و به آن پایبند باشید.

 

البته حفظ یک رژیم غذایی و سبک زندگی مناسب همیشه امکان پذیر نیست، به خصوص اگر مشغول به کار هستید. با این حال، این 6 سلبریتی علیرغم زندگی پر مشغله خود، در پاییز مانند برگ ها، وزن می ریزند. آنها اسرار خود را به اشتراک گذاشتند و روی کارکرد آنها قسم می خورند. باید بگوییم که این افراد با روش های بسیار ساده توانسته اند تا به وزن ایده آلی که در نظر داشتند، برسند.

 

1. راز کاهش وزن ادل

راز کاهش وزن ادل

ادل سبک زندگی کاملاً فعالی دارد – او صبح ها ورزش می کند، بعد از ظهر پیاده روی می کند یا باکس می کند و شب ها کاردیو انجام می دهد. علاوه بر این، او از طرفداران پیلاتس است. این خواننده همچنین اعتراف می کند که محدودیت مصرف شکر احتمالاً دلیل کاهش وزن ادل بوده است. خانم ادل گفته: من روزی 10 فنجان چای با 2 قند برای هر کدام می خوردم، من روزانه 20 قند مصرف می کردم!

 

2. راز کاهش وزن ربل ویلسون

راز کاهش وزن ربل ویلسون

اگرچه ربل ویلسون با پرخوری عصبی و سندرم تخمدان پلی کیستیک دست و پنجه نرم کرده است، اما بیش از 80 پوند وزن کم کرده است. این بازیگر از روش مایر پیروی کرد. در این روش کالری شماری وجود ندارد، اما باید غذای خود را به درستی بجوید و آهسته بخورید. بزرگترین وعده غذایی صبحانه و کوچکترین آن شام است. او همچنین عاشق پیاده روی و مدیتیشن برای مبارزه با پرخوری عصبی است.

 

3. راز کاهش وزن جونا هیل

راز کاهش وزن جونا هیل

وزن برای جونا موضوع حساسی است، او هنوز هم گاهی اوقات در مورد آن صحبت می کند. این بازیگر در سال 2011 تنها با خوردن سوشی 40 پوند وزن کم کرد. بعداً به یک متخصص تغذیه مراجعه کرد و عادات ناسالم خود را اصلاح کرد. او شروع به خوردن بیشتر میوه ها و سبزیجات، پروتئین بدون چربی، غلات کامل و غیره کرد. علاوه بر این، او هر روز پیاده روی می کند.

 

4. راز کاهش وزن ملیسا مک کارتی

راز کاهش وزن ملیسا مک کارتی

ملیسا می گوید که تغییر سبک زندگی برای لاغری کافی است. او توضیح می دهد: می خواهید لاغر شوید؟ هیچ کار سرگرم کننده ای انجام ندهید و ساعت 7:30 به رختخواب بروید – این یک ترفند است. البته مک کارتی با وزن خوش راحت است و به رژیم های غذایی خاصی پایبند نیست. او می‌داند که نوسانات وزن طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد.

 

5. راز کاهش وزن کریس پرت

کاهش وزن برای کریس به دلیل آشپزی همسر سابقش چالش برانگیز بود. سپس، او تصمیم گرفت که کنترل انتخاب های خود را به دست بگیرد و شروع به ورزش کرد. او ترکیبی از دویدن، شنا، بوکس و کیک بوکسینگ را انجام داد. پرت روزانه به اندازه 4000 کالری غذا می خورد و آنقدر آب می نوشید که مجبور میشد تمام روز از حمام استفاده کند.

راز کاهش وزن کریس پرت

ولی او تنها در 6 ماه 60 پوند از دست داد. رژیم غذایی کم کربوهیدرات، و ورزش آن هم 5 بار در هفته باعث لاغری او شد. حالا کریس پرت یکی از خوش اندام ترین سلبریتی های جهان است. شما هم اگر می خواهید کمی لاغر شوید، می توانید روش کاهش وزن سلبریتی ها را امتحان کنید. زیرا که کریس پرت می گوید این رژیم وحشتناک نبوده و برعکس بسیار لذت بخش بوده است.

 

6. راز کاهش وزن درو بریمور

درو همیشه روز خود را با نوشیدن یک یک لیوان آب لیمو شروع می کند. او برای صبحانه نان تست آووکادو درست می کند و وقتی با دوستان یا خانواده اش غذا می خورد، سراغ تخم مرغ یا میوه می رود. گاهی اوقات هم، درو به خود اجازه می دهد نان تست یا پنکیک فرانسوی بخورد. علاوه بر این، او همیشه صبح ها ورزش می کند.

راز کاهش وزن درو بریمور

بریمور همچنین، تمرینات ورزشی و رقص انجام می دهد. همه اینها در کنار هم، برای سوزاندن کالری عالی هستند. شما برای کاهش وزن چه می خورید؟ برای حفظ تناسب اندام چه ورزش هایی انجام می دهید؟ اگر روش هایی که داشتید کارساز نبودند، از روش این سلبریتی ها استفاده کنید. آنها با استفاده از روش هایی که ذکر شد به وزن ایده آل خود دست یافتند.