پارس ناز پورتال

قاصدک 24

افشای ضرب و شتم رئیس جمهور سابق بدست همسرش!

افشای ضرب و شتم رئیس جمهور سابق بدست همسرش!

افشای ضرب و شتم رئیس جمهور سابق بدست همسرش!

 

در این زمان کوتاه که به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است به گزارش پارس ناز بازار افشاگریها بسیار داغ است . به نحویکه یک مشاور سیاسی آمریکایی در کتاب جدیدی که منتشر کرده، مدعی شده همسر بیل کلینتون رئیس جمهور سابق آمریکا ، او را مورد ضرب و شتم قرار میداده است.

افشای ضرب و شتم رئیس جمهور سابق بدست همسرش!

او مدعی شده هیلاری کلینتون در خانه همسرش بیل کلینتون را مورد ضرب و شتم قرار می‌داده و رفتار بسیار بدی با وی و کارمندانش داشته است.

 

به گزارش پارس ناز به نقل از روزنامه دیلی میل،‌ راجر استون، مشاور سیاسی در آمریکا در کتاب جدیدی تحت عنوان “جنگ خانواده کلینتون علیه زنان” دست به افشاگری زده و عنوان کرده است که هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و کاندیدای ریاست جمهوری در حزب دموکرات این کشور سابقه زیادی در بدرفتاری با همسرش بیل کلینتون در خانه داشته است.

 

این افشاگری اما از طرف هیلاری کلینتون هیچ پاسخی دریافت نکرده است.هیلاری کلینتون این روزها بشدت بدنبال جذب رای آمریکیهاست و رفتاری نرم تر از خود نشان میدهد.

 

در کتاب “جنگ خانواده کلینتون علیه زنان” که قرار است اواخر ماه جاری میلادی به بازار بیاید، عنوان شده است هیلاری کلینتون همسرش بیل کلینتون را ضرب و شتم می‌کرده، به سمت او اشیاء سخت را پرتاب می‌کرده، با ناخنهایش پوست او را خراش می‌داده و او را مجروح می‌کرده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

عکسهای واکنش هیلاری کلینتون از دیدن مرد برهنه

 

جنجال هیلاری کلینتون و شوهر جنیفر لوپز + تصاویر

 

وقتی که هیلاری کلینتون باعث وسوسه جنسی می شود

 

عکس جدید از نوه جدید هیلاری و بیل کلینتون