پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قطع سر مادر هشتاد ساله با اره بدست پسر روانی

قطع سر مادر هشتاد ساله با اره بدست پسر روانی

قطع سر مادر هشتاد ساله با اره بدست پسر روانی

 

در یک جنایت هولناک ، پسر جوانی سر مادر خودر را با اره برقی از بدنش جدا کرد .ماموران پلیس در بررسی صحنه ی جرم متوجه شدند پسر روانی با اره برقی سر از تن مادرش جدا کرده است . ماموران پلیس پیتر اندروز  44 ساله متهم به قتل مادر 80 ساله اش را در شهر لستر بازداشت کردند

 

وقتی که پیتر با نقشه ی قبلی به گزارش پارسناز به اتاق مادرش وارد شد و مطمئن شد وی خواب است سعی کرد او را به قتل برساند بیخبر از اینکه  مادرش قبل از ایناقدام هولناک او در خواب فوت کرده بود.جنایت این مرد به قدری وحشیانه بود که در دادگاه ببرسی جرم وی ، هیئت منصفه اعلام کرد او نمی‌تواند در دادگاه محاکمه شود بنابراین وی قرار است در یک بیمارستان روانی بستری شود.

 

این مرد روانی در تیمارستان، برای یکی از پرستان تعریف کرد که چگونه سر مادرش را ازتنش جدا کرد. پزشک معالج “پیتر” گفت که او سعی داشته مرا قانع کند که جنگ جهانی سوم از سال 1990 آغاز شده (سالی که به این بیماری مبتلا شده) و از آن زمان کشور در دست آلمان‌هاست.

 

پس از مرگ پدرش او تنها کسی بود که از مادرش مراقبت می‌کرد. وقتیکه از پیتر درمورد مادرش سوال شد، او پاسخ داد که مادرش دیگر در قید حیات نیست زیرا که او به مادرش قرص دیازپام خورانده و سپس سر او را از بدنش جدا کرده‌است.

 

افسر پلیس آدام ریدلزدون که در زمان وقوع جنایت اولین کسی بود که به صحنه ی جرم رسیده بود بیان کرد: «آنچه من هنگام ورود دیدم چیزی مانند یک تکه گوشت بود که در سالن افتاده بود. در یک سمت من سر جدا شده از تن قرار گرفته بود و در قسمت دیگر اره برقی خون آلود». هنگامی که پلیس به خانه آن‌ها رسید، سر جدا شده خانم اندرسون را کنار اره برقی یافت و بدنش روی زمین افتاده بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 قتل مادر 70 ساله به دست دختر سنگین وزنش در تهران

 

پسر جوان تهرانی به قتل مادرش برای تماشای تلوزیون اعتراف کرد

 

قتل مادر توسط دختر حامله 17 ساله اش + عکس

 

مادری که کودک 5 ساله اش را با آب و نمکبه قتل رساند