پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دعوت از خواننده مستهجن در نیمه شعبان..(عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
دعوت از خواننده مستهجن در نیمه شعبان..(عکس)
دعوت از خواننده مستهجن در نیمه شعبان..(عکس)
 
همه ساله به مناسبت اعیاد شعبانیه در این ماه مبارک جشن و مراسم های فراوانی در اقصا نقاط میهن اسلامیان برگزار می گردد که در میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) به اوج می رسد.
 
 
 
 

ارم نیوز:همواره یکی از دغدغه های  بزرگان و علمای دین درباره چگونگی برگزاری این مراسمات و جشن ها بوده است. این بزرگان که کلامشان معیار تطابق اعمال با شرع مقدس است بارها به مناسبت های مختلف نگرانی خود را در مورد انحرافات و ناهنجاریهایی که در این گونه جشنها رایج گردیده است اعلام نموده اند و به کرات از مسئولین امر و دستگاه های ذیربط برنامه ریزی و اصلاح در این برنامه ها را خواستار شدند .
 
به همین منظور فائزون از برگزاری جشنی با نام جشن بزرگ نیمه شعبان با دعوت از یک خواننده مستهجن در کرمانشاه خبر داد.
 
دعوت از خواننده مستهجن در نیمه شعبان..(عکس)

در مراسمی که با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی! استان کرمانشاه با یکی از گروه های هنری آن استان برگزار می گردد از خواننده غیرمجاز کرمانشاهی (بابک رحمانی) دعوت به عمل آمده است که بنر و تراکت های تبلیغاتی وسیعی برای این مراسم در سطح استان کرمانشاه توزیع گردیده است.

 

دعوت از خواننده مستهجن در نیمه شعبان..(عکس)

 

این خواننده زیر زمینی که در آلبوم های گذشته خود به خواندن در خصوص مسائل غیر اخلاقی و مستهجن پرداخته است بارها توسط پلیس امنیت اخلاقی آن استان مورد تعقیب قرار گرفته است.

عاملی که تعجب همگان را بیش از پیش بر می انگیزد همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه با این فرد و گروه مستهجن  می باشد.

جا دارد  که بار دیگر مسئولان و متولیان فرهنگی کرمانشاه، شرح وظایف خود را بخوانند که تا  خدایی ناکرده به نام گسترش فرهنگ دینی در دام گسترش فساد و نا هنجاری های اخلاقی نیفتند و این اعیاد را که میتواند نقطه اتصال معنوی جوانان با امام زمان باشد به نقطه اتصال با خوانندگان زیر زمینی و مستهجن تبدیل ننمایند .