پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قتل دردناک خواهر عروس در مراسم عروسی

قتل دردناک خواهر عروس در مراسم عروسی

قتل دردناک خواهر عروس در مراسم عروسی

 

شهرستان خدابنده از توابع زنجان باز هم شاهد یک تراژدی بود. شبی که سراسر جشن و شادی بود با اتفاقی شوم سراسر غم و درد شد . به گزارش پارس ناز در یکی از روستاهای شهرستان خدابنده؛خواهر عروس از توابع استان زنجان با شلیک ناخواسته گلوله برادر جان خود را از دست داد و مراسم عروسی به عزا تبدیل شد.

 

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: این حادثه تلخ و ناگوار عصر روز پنجشنبه در روستای آغوزلو شهرستان خدابنده رخ داد.

 

جواد مرادی در گفتگو با خبرنگار افزود این حادثه دلخراش به صورت غیر عمد و با استفاده از اسلحه شکاری ساچمه ای از سوی برادر عروس برای ابراز شادمانی بیشتر اتفاق افتاد و مراسم عروسی را به هم ریخت.

 

وی با بیان اینکه گلوله های ساچمه ای به سر این زن اصابت کرده بود اظهار کرد: عوامل اورژانس مرکزی خدابنده پس از اطلاع از موضوع بلافاصله با یک دستگاه آمبولانس به منظور مداوا و درمان به محل اعزام شدند اما وی به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده بود.

 

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده نیز با تایید این خبر گفت: برادر عروس برای شادی بیشتر چند تیر هوایی با اسلحه شکاری شلیک می کند اما هنگام پایین آوردن اسلحه به یکباره دستش بر روی ماشه قرار گرفته و این اتفاق تلخ رخ می دهد.سرهنگ بهرام خلیلی افزود: هرچند این عمل به صورت ناخواسته رخ داده است اما موضوع از سوی پلیس در دست بررسی است.

 

مطالب مرتبط:

 

تیراندازی یک فوتبالیست معروف بسوی یک زن + عکس

 

کلاه گیس ،عروس 24 ساله را به کام مرگ برد!!

 

حادثه شوک برانگیز در شب عروسی در مازندران