پارس ناز پورتال

قاصدک 24

رودخانه ای که پر از اسکناس شد +عکس

رودخانه ای که پر از اسکناس شد +عکس

رودخانه ای که پر از اسکناس شد

 

یک اتفاق عجیب باعث شد مردم به جای ماهی از یک رودخانه اسکناس های درشت صید کنند !! به گزارش پارس ناز اسکناس های 50 هزار پرویی روی رودخانه ای در کلمبیا را پوشاندند ! اهالی یکی از مناطق شمالی کلمبیا پس از مواجهه با صحنه شناور شدن تعداد بسیاری از اسکناس‌های 50 هزار پزویی بر روی آب‌های رودخانه «سانتاندر» برای جمع آوری اسکناس‌ها به داخل آب می‌پرند.

 

به نقل از «تله‌سور»، طبق گزارش‌های به دست آمده اهالی یکی از مناطق شمالی کلمبیا از زمانی‌که با صحنه شناور شدن تعداد بسیاری از اسکناس‌های 50 هزار پزویی بر روی آب‌های رودخانه «سانتاندر» واقع در شمال کلمبیا مواجه شده‌اند، همگی برای به دست آوردن یکی از این اسکناس‌ها به داخل این رودخانه‌ که در حال حاضر به رودخانه طلا مشهور شده است، می‌پرند.

 

پیش تر در رمان «صد سال تنهایی» نوشته «گابریل گارسیا مارکز» شاعر و نویسنده کلمبیایی با ماجرایی مشابه اتفاق جالبی که طی روزهای اخیر در کلمبیا رخ داده آشنا شده‌ایم در حال حاضر نیز ماجرای پیدا شدن اسکناس بر روی آب‌های رودخانه در واقعیت اتفاق افتاده است.

 

طبق اظهارات منتشر شده، اولین کسانی که با این صحنه مواجه شده و موفق به جمع کردن پول‌های شناور بر روی آب رودخانه شده‌اند کارگرانی بودند که به جمع آوری مصالح برای ساختمان‌ها اشتغال دارند؛ برخی از آن‌ها تاکنون نیم میلیون پزو معادل 156 دلار پول جمع کرده‌اند.

رودخانه ای که پر از اسکناس شد +عکس

به نظر می‌رسد که ساکنین مجتمع‌های مسکونی فقیرنشین و کم درآمد مناطق شمالی «پاراگیتاس» و «بوکاریکا» بیش از همه از پیدایش اسکناس‌های شناور بر روی آب‌های این رودخانه کلمبیایی متنفع شده‌اند؛ این افراد از جریان آرام آب برای ورود به رودخانه و جمع آوری پول‌ها استفاده می‌کنند؛ البته جریان کم آب رودخانه نتیجه خشکسالی جدی و طولانی مدت در این منطقه است.

 

گزارش‌های دریافتی حاکی از آن است که پلیس کلمبیا در حال حاضر در اطراف رودخانه و جاهایی که مردم برای جمع آوری پول‌ها در آن‌جا جمع می‌شوند، مستقر شده است.طبق گزارش‌های دریافتی امکان دارد که پول‌ها از داخل کیسه‌های پول‌های به سرقت رفته توسط برخی دزدها که از دامنه کوه‌های اطراف رودخانه موسوم به طلا عبور می‌کرده‌اند، به بیرون افتاده و پس از بارش باران‌های اخیر و رانش زمین به داخل رودخانه ریخته شد باشند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

صید پول به جای ماهی توسط پسر بچه خوش شانس + عکس

 

خبر دیدنی و جالب رقصیدن بازنشستگان با کره زمین

 

ترسناک ترین روش های پول در آوردن

 

این ماهی به خاطر شکار اردک خودش صید شد

 

تصاویر صید ماهی طلای قول پیکر در تایوان