جستجو در پارس ناز

ماجرای طلاق آناهیتا درگاهی از اشکان خطیبی + ناگفته ها و حواشی

مجموعه : اخبار سینما
ماجرای طلاق آناهیتا درگاهی از اشکان خطیبی + ناگفته ها و حواشی

ماجرای طلاق آناهیتا درگاهی از اشکان خطیبی

 

در این پست، به بررسی ماجرای طلاق آناهیتا درگاهی از اشکان خطیبی می پردازیم. چند سال پیش بود که خبر ازدواج آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی رسانه ای شد. این چهره ای مشهور در اوج شهرت بوده و خبر ازدواج آنها در رسانه های داخی منتشر شد. اما حالا و پس از چند سال شایعه بالاخره خبر جدایی آنها تایید شده است. ما در ادامه جزئیات این خبر را به اشتراک گذاشته ایم.

 

جدایی آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی

اشکان خطیبی یکی از بازیگران معروف و مشهور سینما و تلویزیون است که با آناهیتا درگاهی دیگر بازیگر مشهور سینما ازدواج کرده بود. اشکان خطیبی پس از سال ها فعالیت در سینما و تلویزیون ایران چندی پیش مهاجرت کرد و در ایتالیا ساکن شده است. اما مهم ترین مسئله این است که آناهیتا درگاهی با او مهاجرت نکرده است.

ماجرای طلاق آناهیتا درگاهی از اشکان خطیبی 

ضمن اینکه آناهیتا درگاهی زیر پست تولد اشکان خطیبی تولد او را تبریک گفته و اشکان خطیبی در جواب به او از فعل گذشته استفاده کرده و در آخر از ایموجی قلب با بانداژ استفاده کرده است. آناهیتا درگاهی نیز با انتشار عکسی از چهره شکسته خود نوشت:

 

همیشه فکر میکنم موی سپید شبیه دفتر خاطرات زندگی ادمهاست، پر از تجربه ها و خاطرات تلخ و شیرین. انگار یک پختگی و اصالتی پشتشه. منم یه چند تایی دارم. هایلایت طیبعی قشنگ تر نیست؟ همین پست ها و کامنت ها بود که خبر طلاق این بازیگران مشهور را تایید کرد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی آناهیتا درگاهی و همسرش + عکس های آناهیتا درگاهی و مصاحبه

 

زندگینامه آناهیتا درگاهی بازیگر سینما

آناهیتا درگاهی بازیگر و نقاش اهل ایران در سال 1365 به دنیا آمد. او فوق لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه هنر را دارد و نخستین بار در سال 1394 با فیلم (آخرین بار کی سحر را دیدی) کار بازیگری را شروع کرد. وی همچنین در زمینه تهییه‌کنندگی نیز فعالیت می‌کرد.

طلاق آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی 

این هنرپیشه با سریال معروف ممنوعه به شهرت رسید و همچنین بخاطر زندگی پرچالش که داشته مورد توجه قرار می‌گیرد. او پدرش را اکنون از دست داده است اما از سن 7 سالگی به تشویق پدر، نقاشی را شروع کرد و نزد استاد معروف عباس کاتوزیان به فعالیت خود ادامه داد. همچنین خانم درگاهی طراحی پوستر نیز انجام می‌دادند.

جدایی آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی 

سپس مسیر آکادمیک خود را نیز به همین سو کشاند و توانست کارشناسی ارشد نقاشی را از دانشکده هنر تهران دریافت کند. درگاهی تا زمان فوت استادش، یعنی 22 سالگی خودش، زیر نظر او تعلیم دید. به علاوه، خانم درگاهی در کاخ دیواران ، گالری سیحون، موزه کاخ سفید و جم آرت دبی نمایشگاه‌های نقاشی برگزار کرد و در این دنیای هنری به شهرت رسید.

 

بیشتر بخوانید: سلبریتی ها در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی + اینستاگرام بازیگران ایرانی

 

آناهیتا درگاهی چند بار ازدواج کرده است؟

آناهیتا درگاهی و همسر اولش محمد پروین، بازیکن و پسر فوتبالیست معروف علی پروین، در سال 1393 ازدواج کردند. اما این زندگی زیاد ادامه‌دار نشد و این زوج خیلی زود در سال 1394 یعنی کمتر از یکسال از زندگی مشترکشان طلاق گرفتند. همسر دوم آناهیتا درگاهی اشکان خطیبی بود، آن‌ها در سال 1395 باهم ازدواج کردند.

بیوگرافی  آناهیتا درگاهی  

به گفته خود این بازیگر علاقه بین آن‌ها کم کم به وجود آمد و آقای خطیبی که پیش از آن مانند خانم درگاهی طلاق گرفته بود، با او ازدواج کرد. خانم درگاهی درباره زندگی مجردی و متاهلی می گوید: هر کدام ویژگی های خاص خودش را دارد ولی زندگی متأهلی مسئولیت های مخصوص به خودش را دارد؛ البته پرسیدن این سوال مقداری دیر است.

عکس های آناهیتا درگاهی

همچنین، خانم درگاهی درباره اشکان خطیبی گفته: من یک شوهر بسیار روشنفکر و آدم حسابی دارم و بنابراین دیگر به دوران مجردیم فکر نمی کنم و از وقتی که با اشکان ازدواج کرده ام حالم خوب است. کلی حرف با او دارم و هر کاری به من پیشنهاد می شود درباره اش با اشکان صحبت می کنم و حرف های مشترک زیادی با هم داریم. اشکان گوش های شنوایی برای شنیدن حرف هایم دارد.

 

بیشتر بخوانید: کافه اینستا با آناهیتا درگاهی بازیگر جوان سینما همسر اشکان خطیبی

 

آناهیتا درگاهی چگونه مشهور شد؟

خانم درگاهی از تئاتر کوچک کارگاهی و تحت نظر بودن میکائیل شهرستانی کار خود را شروع کرد. او سپس در سال 1393 با آقای حسن معجونی در تئاتر سه خواهر همکاری کرد. به گفته خود این بازیگر هومن سیدی او را از کلاس‌ بازیگری‌اش اخراج کرد؛ زیرا گمان می‌کرد که او اولین شاخصه بازیگری یعنی صبر را ندارد.

طلاق آناهیتا درگاهی

پس از آن، خانم درگاهی ناامید نشد و به کلاس‌های فرزاد موتمن رفت تا اینکه در سال 1394 با فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟ وارد سینما شد. این اثر پر از بازیگران حرفه‌ای بود و همچنین نامزد 5 بخش جشنواره فیلم فجر شد که خانم درگاهی را تبدیل به یک بازیگر شناخته شده کرد. سپس خانم درگاهی به فعالیتش در سینما ادامه داد.

 

او فیلم‌های مهمی همچون زرد و قانون مورفی را بازی کرد تا اینکه در سال 1397 با سریال ممنوعه به شهرت رسید. در سال 1398 او فیلم‌های چشم و گوش بسته، سینما شهر قصه و نیلگون را بازی کرد. خوب، بد، جلف: رادیواکتیو سریال بعدی شبکه نمایش‌خانگی این بازیگر بود. به علاوه، او در طی این سال‌ها در تئاتر نیز حضور پیدا کرد و فیلم مرد بازنده و سریال مادرخوانده از جدیدترین آثارش هستند.

 

نکات جالب درمورد آناهیتا درگاهی

خانم درگاهی حواشی چندانی ندارد و بیشتر به انجام فعالیت‌های بازیگری خود مشغول است. بزرگترین حاشیه زندگی او، به ازدواجش برمی‌گردد. در جامعه ایران طلاق گرفتن به خودی خود امری نکوهش شده است. وقتی خانم درگاهی از همسر اول خود طلاق گرفتند نیز این اتفاق افتاد.

اینستاگرام آناهیتا درگاهی

همچنین ازدواج ایشان پس از مدت کوتاهی با آقای خطیبی نیز مزید بر علت بود. علی پروین درباره ازدواج پسر و عروسش گفت که آن‌ها تب تندی داشتند و او نیز به نظرشان احترام گذاشت. خانواده آقای پروین و همچنین خود خانم درگاهی هیچوقت از یکدیگر بد نگفتند. همچنین شایعاتی درباره مهریه 300 میلیونی خانم بازیگر نیز بود که توجه‌ها را معطوف به خود کرد.

 

او از زندگی با اشکان خطیبی خوشحال است و همسر سابق خودش را روشن‌فکر می‌داند. خانم درگاهی در اوقات فراغتش فیلم می‌بیند، ورزش می‌کند و همچنین نقاشی می‌کشد. مشورت با همسر از اولویت‌های زندگی آناهیتا درگاهی است. باید بگوییم که خانم درگاهی طرفدار حقوق زنان است و فعالیت برای آن را در اولویت قرار می‌دهد.

 

پیج اینستاگرام آناهیتا درگاهی

anahita@