پارس ناز پورتال

قاصدک 24

همسر کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن

همسر کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن

همسر کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن

 

هنوز خاطره رسوایی جنسی بیل کلینتون با منشی کاخ سفید از اذهان پاک نشده که انتشار تصویر هیلاری کلینتون همسر بیل کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای پورنو جنجال جدیدی بپا کرد !به گزارش پارس ناز  این بار روابط مشکوک هیلاری کلینتون با بازیگر بازنشسته فیلم های غیر اخلاقی در صدر اخبار جهان قرار گرفته است.

 

تارنمای خبری “تی ام زد” اعلام کرد: هیلاری کلینتون، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال میلادی آینده آمریکا و وزیر امور خارجه پیشین دولت باراک اوباما، اخیراً مراسم صبحانه برای جمع آوری کمک های مالی – که در میان سازمان هایی همچون یونیسف مرسوم است – را در شهر تگزاس آمریکا برگزار کرد.

 

“گیون واترز”، بازیگر بازنشسته فیلم های غیراخلاقی، با حضور در این مراسم مبلغ یک هزار دلار کمک مالی پرداخت کرد و پس از گپ و گفت صمیمی با با رسانه ای شدن روابط نزدیک نامزد ریاست جمهوری آمریکا و گیون، این بازیگر بازنشسته اعلام کرده است که صمیمیت میان این دو تنها بدلیل حمایت های کلینتون از حقوق همجنس بازان آمریکایی است.

 

مجری شبکه تلویزیونی “نکست نیوز نتوورک” با ابراز شگفتی گفت: عکس صمیمانه هیلاری کلینتون با بازیگر فیلم های غیر اخلاقی در میان تعجب همگان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. در شرایطی که کلینتون ها ید طولا در روابط مشکوک دارند، این قضیه جای نگرانی دارد.

 

بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا، پیش تر روابط نزدیکی با بازیگران فیلم های غیر اخلافی هالیوود داشت. این مجری تلویزیونی در ادامه افزود: دموکرات های آمریکایی کماکان به روابط با بازیگران فیلم های غیر اخلاقی ادامه می دهند و مدعی هستند که برای کسب آرا در انتخابات خود است. اعمال منزجر کننده ای در کمپین های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا صورت می گیرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

جنجال هیلاری کلینتون و شوهر جنیفر لوپز + تصاویر

 

عکسهای واکنش هیلاری کلینتون از دیدن مرد برهنه

 

رسوایی هیلاری کلینتون در یک کلوپ شبانه!! + عکس