پارس ناز پورتال

قاصدک 24

طرز تهیه دسر شیک بستنی دلقکی

مجموعه : آموزش آشپزی
طرز تهیه دسر شیک بستنی دلقکی

طرز تهیه دسر شیک بستنی دلقکی

 

بستنی یکی از خوراکی های مورد علاقه کودکان در فصل تابستان است. اگر تولد کودک تان نزدیک است با درست کردن یک بستنی دلقکی او را غافلگیر کنید.

 طرز تهیه دسر شیک بستنی دلقکی

صرف نظر از شادی دور هم بودنها در جشن های تولد و پارتیها ، هیچ چیزی به اندازه ی خوراکیهای رنگارنگ و خوشمزه بچه ها را خوشحال نمیکند به گزارش پارس ناز در این مطلب طرز تهیه یک بستنی متفاوت و شیک را آموزش میدهیم

 

ممکن است فردا تولد خواهر یا برادرتان باشد و دوست داشته باشید کاری کنید که آن ها خوشحال شوند. پس دست به کار شوید و این بستنی های دلقک را برای او و مهمان های کوچکش درست کنید.

 

وسایل مورد نیاز برای درست کردن بستنی دلقکی:

 

بستنی
نان های قیفی بستنی
خامه
رنگ خوراکی
شیرینی های گرد و خشک و کوچک
کیسه ی تزیین خامه با سرهای ستاره ای و لوله ای
یک سینی کیک که در فریزر شما جا شود
کاغذ مومی

 

طرز تهیه بستنی دلقکی :

 

ابتدا سینی را با کاغذ مومی بپوشانید.چند شیرینی گرد را به حالت دایره در کنار هم در سینی قرار دهید.بعد یک اسکوپ بستنی روی شیرینی ها بگذارید.یک نان قیفی را وارونه در بالای بستنی قرار دهید.خامه ی مخصوص کیک را با رنگ های خوراکی رنگ کنید.

 

برای زیباتر شدن این دسر می توانید از رنگ های مختلف برای هر دلقک استفاده کنید.یک کیسه ی مخصوص تزیین را با خامه تا نیمه پر کنید و سر ستاره ای اش را روی آن قرار دهید. یک منگوله ی بزرگ روی سر نان قیقی تان و سه منگوله ی کوچک تر را پشت هم در جلوی نان قیفی قرار دهید. یک خط موج دار در جایی که بستنی و نان قیفی به هم می رسند با خامه بکشید.چشم ها می توانند با سر ستاره ای یا سر لوله ای کشیده شوند. از یک نقطه برای هر چشم و بینی استفاده کنید.به کمک سر لوله ای یک دهان برای دلقک تان بکشید.

 

نکته برای درست کردن بستنی دلقکی :هم زمان تعداد زیادی دلقک با هم درست نکنید چون بستنی ها آب می شوند. وقتی که آن ها را کامل کردید در فریزر قرارشان دهید

 

مطالب مرتبط:

 

طرز تهیه بستنی خوشمزه در خانه

 

طرز تهیه بستنی سنتی ایرانی

 

آموزش طرز تهیه بستنی سنتی ایرانی