پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش+عکس

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش+عکس

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش,عکس های جدید رابرت پتینسون ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش,اخیرا رابرت پتینسون با خواننده ای دو رگه به نام تاهلیا دبرت بارنت که بیشتر با نام هنری اف.کی.ای توئیگز شهرت دارد، آشنا شده است

 

پس از ماجرای رسوایی خیانت کریستن استورت به پتینسون با کارگردان فیلم سفید برفی و شکارچی، آن دو پس از جدایی و آشتی متعدد، بالاخره راه خود را از هم جدا کردند.

 

به گزارش پرشین وی اخیرا رابرت پتینسون با خواننده ای دو رگه به نام تاهلیا دبرت بارنت که بیشتر با نام هنری اف.کی.ای توئیگز شهرت دارد، آشنا شده است. توئیگزمی گوید آنقدر خجالتی است که حتی تمایلی به فعالیت در شبکه های اجتماعی ندارد. بنابراین جای تعجب ندارد که آنها آخر شب را برای پیاده روی انتخاب کردند تا افراد زیادی در خیابان نباشد.

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش+عکس  رابرت پتینسون نامزد جدید خود را در یک روز آخر هفته برای شام به رستورانی در نیویورک سیتی برد و در تصاویر زیر آن دورا هنگام پیاده روی در خیابان های خالی شهر در ساعت 2 نیمه شب مشاهده می کنید.

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش+عکسدر این گردش رمانتیک پتینسون 28 ساله تیپ خود را با یک کلاه بیس بال و یک ژاکت زیپ دار و شلوار جین ساده نگاه داشته بود و توئیگز 26 ساله نیز همانند استایل های غیرمعمول همیشگی خود، یک بلوز یقه اسکی، پیراهن طراح دار با یک شال هماهنگ با پیراهنش پوشیده بود.

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش+عکس  توئیگز فعالیت هنری خود را از سال 2012 شروع کرده، بنابراین هنوز به شهرت چندان زیادی نرسیده است، ولی به گزارش پرشین وی با وجود نامزد جدیدش (ستاره مجموعه فیلم های گرگ و میش) او بیشتر از هر زمان دیگر به عنوان نامزد جدید پتینسون شهرت پیدا کرده است.

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش+عکس

 اگرچه آنها از تابستان امسال با هم آشنا شده و از آن پس روز به روز جدایی ناپذیرتر به نظر می رسند ولی با این وجود، توئیگز مدام از سوی کاربران شبکه های اجتماعی به دلیل ارتباط با پتینسون از سوی هواداران کریستن و یا هوادارن فیلم های گرگ ومیشو… مورد هجوم و ناسزا قرار می گیرد و گاه اظهار نظرهای نژادپرستانه ای در شبکه های اجتماعی نسبت به او نوشته می شود.

عکس های جدید ستاره فیلم گرگ ومیش به همراه نامزد جدیدش+عکسلازم به ذکر است تاهلیا متولد گلاسترشر(یکی از بخش های جنوب غربی انگستان ) از پدری جامائیکایی و مادری انگلیسی-اسپانیایی متولد شده است. او توسط مادر و ناپدری اش بزرگ شده و پدرش را تا سن 18 سالگی ندیده بود.