پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عاقبت وحشتناک سارق بدشانس +عکس

عاقبت وحشتناک سارق بدشانس +عکس

عاقبت وحشتناک سارق بدشانس

 

سارقی که در زمان نامناسب درگیر شرایط نامناسبی شده بود طعمه ی تمساح شد . به گزارش پارسناز پلیس ایالت فلوریدا هفته گذشته اعلام کرد؛ماموران پلیس که در حین تعقیب و گریز سارقی متوجه ناپدید شدن سارق جوان شده بودند به جستجوی او پرداخته و 10 روز بعد غواصان بقایای جسد وی را که فاقد دو پا و یک بازو بود در برکه ای در شهر بارفود بی می یابند.

عاقبت وحشتناک سارق بدشانس +عکس

به نقل از فرانس پرس، یک سارق جوان برای فرار از دست ماموران پلیس به داخل یک برکه مردابی پرید، غافل از اینکه گیر یک تمساح گرسنه خواهد افتاد.پلیس ایالت فلوریدا هفته گذشته اعلام کرد که یک سارق جوان برای اینکه توسط ماموران پلیس دستگیر نشود به داخل یک برکه شیرجه رفت اما یک تمساح ۳ متری که در آب پرسه می زد به او حمله کرد و جوان سارق را خورد.

عاقبت وحشتناک سارق بدشانس +عکس

ماتیو ریگینز 22 ساله از حدود یک ماه پیش مفقودالاثر شده بود. او به نامزدش گفته بود که که به شهر بارفود بی در ایالت فلوریدا می رود تا با یکی از دوستانش دست به چند فقره سرقت بزند.ظاهرا ماتیو هنگام سرقت شبانه از سوی ماموران پلیس مورد تعقیب قرار می گیرد. او به داخل برکه ای مردابی پریده تا از دست پلیس فرار کند.

 

ماموران پلیس پس از آنکه به کمک غواصان ، ده روز بعد از ماجحرای فرار مرگبار سارق موفق به کشف بقایای جسد وی در برکه شده بودند ، سپس به جستجوی تمساح رفته و پس از یافتن این خزنده وحشی او را می کشند تا محتویات معده اش را بررسی کنند. کارشناسان تایید کردند که این تمساح 3 متری ماتیو را کشته و قسمت هایی از بدن او را خورده است.

 

تاد گودیر، رئیس پلیس بخش بریوارد کانتی ایالت فلوریدا به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: سارق جوان در زمان و مکان نامناسبی قرار داشت و مرگ دردناک او به دلیل بدشانسی بوده است.

 

وی افزود: در شب حادثه مقامات پلیس پیام هایی از ساکنان را مبنی بر اینکه دو مرد ناشناس در نزدیکی منازل پرسه می زنند، دریافت کرده بودند. از سرنوشت همدست ماتیو اطلاعی در دست نیست.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 مقاومت دختری در برابر سارقان منجر به مرگی دلخراش شد

 

این سارق شیاد ایرانی را شناسایی کنید + عکس

 

تصاویر دستگیری سارقان خشن تهران

 

جسد سارق زاهدانی ساعت ها برق گرفته ماند