پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)

اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)

اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)

آخرین تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی را برای شما گلچین کرده ایم که از پرمخاطب ترین صفحات هستند.

 

زهره فکور صبور بازیگر سریال های تلویزیونی پس از مدت ها غیبت با این عکس از کار جدیدش به اینستاگرام بازگشت. راحت باش زهره خانم، نیامدی هم نیامدی، خبر خاصی نیست. 

اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سلفی خنده دار طناز های دوست داشتنی، بدون هیچ توضیحی. بخش عمده ای از خنده دار بودنِ علی صادقی، به طبیعتِ او بازمیگردد و دست خودش نیست. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)بهترین پست ولنتاینیِ این چند روز را بابک کریمی گذاشته :))) 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سلفی فرهاد جم، بازیگر و مجری سال های دور تلویزیون در یک بقعه یا مقبره. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)پیشنهاد منطقی رز رضوی به کسانی که در ولنتاین سرشان کلاه رفته است! 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)عکس جالبی که علی زند وکیلی از 18 سالگی اش به اشتراک گذاشته است.
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)کلا افسانه پاکرو اعتقادی به کیفیت عکس ندارد و به هیچ وجه از این منظر به عکس هایش نگاه نمیکند.  
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)برخلاف الناز حبیبی!  حق بده بترسد الناز جان! فرض کن در جاده هستی که ناگهان یک خرس قطبی پا به پای خود میبینی! خودت باشی وحشت نمیکنی؟!
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)عجب ترکیب عجیبی! مجید خراط ها، ساعد هدایتی و علی کاظمی در کنار کمال کامیابی نیا! معلوم نیست چه مراسمی بوده که توانسته این جمع را در یک قاب بگنجاند. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)تبریک ولنتاین تینا پاکروان از دبی، با یک قلب خودکاری رو گونه اش. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)تمام گونه های جانوری موجود در ایران به پایان رسیده و تنها این توله خفاش مانده بود که نفیسه با آن عکس بگیرد و به اشتراک بگذارد. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)آرزوی سلامتی داریم برای استاد جمشید مشایخی. نگران استاد شدیم! 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)مهراب قاسمخانی، یک طرفدار عقده ای دوست داشتنی. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سوسن پرور عزیز، هنرمندی که بیش از حد به مثل “زیبایی در سادگیست” ایمان دارد و تا حدودی شورِ این قضیه را درآورده. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)جشن ولنتاین افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان، زوج هنرمند و عاشق. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)احمد خمینی نوآوری را به حد کمال رساند و ولنتاین را به پدرش تبریک گفت! 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سارا خوئینی ها و شهره سلطانی، در حال تمرین سکانس پرتاب دسته گل و گرفتنِ آن در آخر عروسی. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)واقعا سوال مهمی است. چه کسی گفته؟ مگر میشود کسی زمستان را زیبا نداند؟!  
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سیامند رحمان، یل اشنویه در حال گشت و گذار در سواحل مدیترانه در موناکوی فرانسه. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سلفی سیدمحمد موسوی و هم تیمی هایش در بانک سرمایه در جشن تولد یکی از هم تیمی ها. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)پارسای سینما.  
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)عمو مهران رجبی در لنج ششصد تنیِ در حال ساخت برای یک پروژه عظیم نوروزی. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)نجمه جودکی مجری خنکِ تلویزیون در کنار مادر عزیزش، در شب تولد مادر جان. آرزوی سلامتی داریم برای همه مادران عزیز. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)این هم عکس ولنتاینی پرستو صالحی، دوست خوب و باجنبه ام. این روز مبارکِ همه عاشقان باشد.  اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)لیلا اوتادی سپندارمذگان را به جای ولنتاین تبریک گفته تا آوای سُرور از نهاد آریایی ها برخیزاند. در ضمن لیلا جان سپندارمذگان را معمولا تبریک نمیگویند، “شادباش” میگویند! بیشتر دقت کن! 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)بابک جهانبخش رفته دُبی، چه جایی بود، جاتون خالی، صفایی بود، تو کوچه هاش، خیابوناش، عطر گل اقاقی بود…  
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)شبنم فرشادجو، آنا نعمتی و سحر زکریا در یک جشن خیریه. با کمرنگ شدن مراسمات سینمایی و اتمام جشنواره، شاهد اوج گیری دوباره خیریه ها خواهیم بود.  
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)عکس کمتر دیده شده از شاهرخ استخری در اواخر دهه پنجاه.
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)گویا امیر آقایی هنوز با پریدن سیمرغ از چنگش نتوانسته کنار بیاید. اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)کاوه جان، عزیزِ دل. شما لطف کن و طرفداری نکن!  
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)امید حاجیلی با عکسی در کنار پدر و مادر عزیزش روز جهانی عشاق را تبریک گفت.  
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)شبنم مقدمی و عکسی جامانده از جشنواره فیلم فجر که با تمام شدنش یک خلاء محتوایی بزرگ برای ما بوجود آورده است. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سیاوش خان طهمورث شب گذشته میهمان رامبد و خندوانه اش بود تا یک شب معمولی دیگر برای برنامه ی نفس بریده ی آقای جوان رقم بخورد. رامبد جوان خودش این را پذیرفته که کار برنامه اش تمام است و به همین دلیل روز گذشته از تمام شدن قریب الوقوع این برنامه برای همیشه خبر داد. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)کریستف رضاعی، آهنگساز چیره دست سینما با دو دختر عزیز و دوست داشتنی اش. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)یادی کنیم از زنده یاد رضا ژیان، بازیگر و کارگردان خوب سینما و تلویزیون که امروز سالگرد درگذشت ناگهانی ایشان است. عکسی قدیمی که ایشان را در کنار همسرش شراره درشتی نشان میدهد. روحش شاد و یادش گرامی. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرآبی در حال پاراسِل سواری در کیش. تفریحی که اگر به کیش بروی و آن را انجام ندهی، مثل این است که کلا به کیش نرفته ای! در کنار عکس یادگاری خیره به افق با کشتی یونانی. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)برلین گردی نرگس محمدی کماکان ادامه دارد.
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)ساقی زینتی، بازیگر سینما و تلویزیون که لو دادن داستان سریال شهرزاد مهم ترین و ماندگارترین اثر وی به حساب می آید، در کنار دختر دردانه اش. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)عکس یادگاری حمید خان لولایی با آرمین، پسر بازیگوش یوسف تیموری. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)مونا برزویی هم با این سلفی خوش حس و حال در کنار همسر عزیزش به استقبال روز ولنتاین رفت. تا جایی که یادم می آید ولنتاین کلا یک روز در تقویم بود، نمیدانم چرا چهره های عزیز یک هفته است که دارند جشن میگیرند! 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)موسسه فرهنگی هنری “هنر افشان پارس” با افتخار تقدیم میکند!  بالاخره دلیل اصلی استعفای علی جنتی از وزارت ارشاد مشخص شد.اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)سپیده جان اگر کمی سرت را جا به جا میکردی، میتوانستی با هشتگِ #تک_شاخ کلی نمک پراکنی و خلاقیت زایی کنی.
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)همین که جناب کیانیان دمنوشِ عشق در دستش نگرفته باید از ایشان سپاسگذار باشیم. 
اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)حالا انقدر نا امید نباش لیلا جان. شاید در وقت های تلف شده توانستی جبران کنی! البته اگر حریف ات با تیم دیگر تبانی نکرده باشد. مطلب کم بارِ امروز هم به پایان رسید. تا مطلب بعدی، خداوند یار و نگهدارتان.اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)

 

مطالب مرتبط :

آخرین اخبار ستاره ها و بازیگران در شبکه های اجتماعی (211)

تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)

اخبار چهره های شناخته شده و بازیگران مشهور ایران (208)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)

اخبار جدید هنرمندان و سوژه های خبری از بازیگران (206)