پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)

خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)

خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)

آخرین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی در شبکه های اجتماعی را می توانید در گالری عکس زیر مشاهده کنید و لذت ببرید.

 

شروع میکنیم با این عکس از حامد جان حدادی، دقیقاً ثانیه ای پیش از پرتاب شدن دو عدد پوست تخمه از دهانش.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)هنرنمایی مهراوه شریفی نیا با بچه برفی که روز گذشته در تهران بارید. برفی که در مقابل برف رشت و کردستان، برف شادی محسوب میشد.خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)سریع میرویم سراغ عکس بعد، مزاحم کار کریم و هم تیمیِ عزیزش نمی شویم. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)حسام نواب صفوی سوار بر یک موتورسیکلت هارلی دیویدسون، عکسی که با دوربین جلوی گوشی سونی اریکسون k310 گرفته شده است.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)همه اش تقصیر خودمان است. ما هستیم که یک هنرمند را به یک جَوزده تبدیل می کنیم، به کسی خیال میکند تافته جدا بافته از مردم است.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)ارسلان و عمو علی اش پیش از سفر. عمو جون هوای عزیز دلمان را داشته باش.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)از محسن چاوشی رسیدیم به امیر تتلو و حالا علیشمس! از عرش به فرش رسیدن چه چیز دیگری جز این میتواند باشد؟ واقعاً داریوش مهرجویی را چه شده است؟! شریفی نیا چه خوابی برای سنتوری 2 دیده؟!  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)– ای جووونم! چه بوی گندی میده این توله …. . فحش بده! فحش بده عمو ببینه جیگرش حال بیاد! 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)موقعیت: روی تخت بیمارستان، زمان: 30 سال بعد. 
– بابا بزرگ چی شد اینجوری شدی؟
+ ای بابا… تقصیر خودمه نوه گلم. فکر میکردم چون دو ماه جلو بازو زدم باید تو سوز زمستون هم لخت برم بیرون… مثل من نباش گلم. (فریاد میزند) خانوم پرستااار! این دیالیزِ ما تموم نشد؟!
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)سجاد افشاریان و نوید محمدزاده با تریلر 18 چرخ از روی عباس جدیدی رد شدند. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)چه بنویسیم برای اهواز؟ برای مردم خونگرمی که سرنوشتشان جز خاک چیزی نبود. چه زمان دفاع و جان کندن از خاک وطن مقابل بعثی ها، چه در این روزهایی که هوا و آب و زمینشان را خاک بی تدبیری فرا گرفته است. فقط و فقط نگران سلامتی این مردم هستیم و امیدواریم از این هجوم بی رحم ریزگرد ها مصؤن بمانند. مسئولین هم که حتما کار های مهم تری دارند و با گفتن ما کاری پیش نمی رود. #دلواپس_خوزستانم 

 

میترا حجار که برای یک پروژه در اهواز به سر میبرد، این عکس را به اشتراک گذاشته است.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)پانته آ جان خیلی شلوغش نکن. اگر جای فریبرز عرب نیا و ابوالفضل پورعرب بودی چه کار میکردی؟!  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)گریم خارق العاده ی شهرام حقیقت دوست در مجموعه “ماه تی تی”. خوشحالیم که نام یک اسکندریِ دیگر را در وادی گریم و چهره پردازی میشنویم.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)سلفی جالب پریناز ایزد یار که خبر از یک پروژه جدید و یک کار جدید میدهد. فقط امیدواریم – برای تنوع هم که شده – پریناز دوباره نقش یک زن بدبخت و فقیر را که سعی میکند روی پای خودش بایستد را بازی نکند. به خدا نقش های دیگری هم در این سینما وجود دارد!  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)پست غم انگیز محمد بحرانی. سفرت بخیر امیررضا جان. این برنامه از خندوانه را دیده بودم، بخاطر همین است که با دیدگان خیس، چیزی برای گفتن از این پسر ندارم. سفرت بخیر.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)پولاد جان پست نگذاشتن، بهتر از این هَم زدن های بی مورد است! فلاش تانکِ 100 لیتری میخواهد این دسته گلِ شما. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)امروز تولد ساعد سهیلی است، بازیگرِ خوبی که امیدواریم هر چه زودتر مدل جلفی که برای موهایش انتخاب کرده را تغییر دهد.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)شبنم مقدمی، در کنار مقبره باشکوه حکیم فردوسی. 
“چو گفتار بيهوده بسيار گشت/ سخنگوي در مردمي خوار گشت

به نايافت رنجه مكن خويشتن/ كه تيمار جان باشد و رنج تن”
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)علی مشهدی در کنار این مجسمه های کوچکی که اخیرا مد شده و با تکنولوژی پرینت سه بعدی، مجسمه 10 سانتی متری را یک میلیون تومان به پاچه ی فرد فرو میکنند. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)مهدی ماهانی با این پست زادروز پدر عزیزش را تبریک گفت. تبریک بی پایان به مهدی و خانواده عزیزش. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)آتلیه زنده است تا سینمای ایران زنده است. این بار، وِنوس کانِلی.  خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)علیرضا عصار و گروه خوب و کاربلد اش، پس از بازگشت فوق العاده ای که به سطح اول موسیقی کشور داشتند. 
– بچه ها زود عکسو بگیرین بریم تا سیامک نیومده.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)علی رام نورایی، حمید مهین دوست و مهدی امینی خواه هم در اهواز هستند و این سلفی را در هوای حاکم بر خوزستان ثبت کرده اند. چند روز میتوانید زندگی در این شرایط را تحمل کنید؟! اصلاً خود را جای خوزستانی ها گذاشته اید؟ خانم ابتکار، شما چطور؟! 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)ای جان! ببینید تولد چه کسی است. کریم خان باقری، دردانه ی اخلاق و مردانگی در ورزش 42 ساله شد تا فوتبال کشورمان یک جنتلمنِ 42 ساله داشته باشد. شاد یاشیاسان کریم قارداش.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)آرشا اقدسی هم در “ماه تی تی” حضور دارد و در این پست حسابی پیمان معادی را شرمنده کرده است. هر چه عکس های بیشتری از این سریال بیرون می آید، بیشتر به تماشای آن مشتاق میشویم. امیدواریم مشکل سرمایه گذارِ آن حل شود تا این پروژه به ثمر بنشیند. سرمایه گذاری که باید بین پرسپولیس و این سریال یکی را انتخاب کند!
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)بهنام صفوی اینگونه عشق را توصیف کرد، در روزی که نه ولنتاین بود، نه روز چی چی مذگان.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)حاومد همایون در حال باوزدید از نمایشگاه دچار، به میزبانی بهاوره افشاوری.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)مهراب و شقایق هم از این نمایشگاه دیدن کردند. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)ویژه ترین میهمان بهاره در روز گذشته، کسی نبود جز مادر عزیزش.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)مجید اخشابی در حال تماشای یک شهر سبز و دلنواز، دامنِ کوه و دشت ناز! که بر اساس مشاهدات، بگی نگی اندکی رو به فناست! 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)کلاً بعضی ها نمیتوانند نسبت به هیچ سطح منعکس کننده ای مقاومت نشان بدهد و سلفی نگیرند. حتی اگر آینه ی خروجی پارکینگ باشد.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)پست عشقولانه ی زهره حمیدی و شهرزاد عبدالمجید، دو بازیگرِ بیکار سینما و تلویزیون. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)عرفان برزین، بازیگر خردسال و پرکار سینما و تلویزیون، از یک کار جدید با حضور فرهاد اصلانی خبر داد. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)بابک جان، شما دیگر چرا؟ شما که دنیا دیده ای، کم مسافرت نرفته ای! چرا با یک دُبی رفتن انقدر خز بازی در میاوری؟! 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)علیک سلام استاد 🙂  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)در ادمه تهرانگردیِ سجاد افشاریان و نوید محمدزاده.  
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)سیاوش خیرابی و تهمینه میلانیِ عزیز، در حاشیه بازدید از گالریِ بهاره افشاری. شاید این سوال پیش بیاید که بهاره افشاری کِی عکاس شد که ما باخبر نشدیم؟! باید عرض کنم خدمتتان که سؤالتان کاملاً به حق است و ما نیز در پاسخش مانده ایم! 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)آفرین احمد جان، داشتی در عکس هایت به جاده خاکی میزدی که سریع جمعش کردی! آرزوی سلامتی داریم برای عمو سیروس گرجستانی و همسر عزیزش. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)سلفی نیما کرمی در کنار آشا خانم محرابی و همکار عزیشان در یک رستوران ساحلی در بندر عباس. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)ممنون از اطلاع رسانی ات سحر جان. فقط بی زحمت آدرسش را هم بنویس که هر وقت لازم شد، مزاحمش شویم. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)بهاره جان وقتی نام میهمانت را که اتفاقاً خیلی نام آشناست نمیدانی، دعوتش نکن! دعوتش هم کردی دیگر عکسش را به اشتراک نگذار! خیلی کار ضایعی است! 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)عکس بدون توضیح از محسن خان چاوشی. محسن از این عکس های بی توضیح کم ندارد و کلاً دوست دارد مرموز و خاص جلوه کند. 
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)علی دایی هم تولد آقا کریم را تبریک گفت. تبریک دوباره به آقای باقری. خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)سلفی صبحگاهی گلاره عباسی در حال بازگشت از فیلمبرداری. بنظرم باید تمامی کارگردان ها را بالاجبار بفرستند به یک دوره آموزشی “برنامه ریزی و مدیریت زمان”! مگر کنترل مخزن آب و فاضلاب است که شب کاری داشته باشد؟! چرا برنامه ریزی نمیکنید؟!
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)با این سلفی ماشینی از فرهاد قائمی در کنار عادل غلامی و دوست عزیزشان، مطلب امروز را به پایان میبریم. ممنون از همراهی تان.
خبرهای جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (214)

 

مطالب مرتبط :

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی سری (213)

اخبار داغ هنرمندان و بازیگران در شبکه های مجازی (212)

آخرین اخبار ستاره ها و بازیگران در شبکه های اجتماعی (211)

تصاویر بازیگران و هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210)

آخرین عکس بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (209)

اخبار چهره های شناخته شده و بازیگران مشهور ایران (208)