پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

پیرترین شازده داماد رکورد گینس را شکست + عکس

پیرترین شازده داماد رکورد گینس را شکست + عکس

پیرترین شازده داماد رکورد گینس را شکست

 

پیرمرد 102 ساله انگلیسی رکورد پیرترین داماد دنیا را شکست و به گزارش پارسناز  با بیش یکصد سال عمر مراسم عروسی برگزار نمود تا نامش در کتاب گینس به عنوان پیرترین شازده داماد دنیا ثبت شود. دن گلمنت که   102 سال سن دارد هنوز هم به شغل کشاورزی مشغول است . این پیرمرد زنده دل رخت دامادی به تن نمودو اسمش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت نمود.

پیرترین شازده داماد رکورد گینس را شکست + عکس

این دو زوج خوشبخت بر این باورند که سن در ازدواج معنایی ندارد و انها بهترین انتخاب برای یکدیگر می باشند.دن دارای دو فرزند،4 نوه و یک نبیره می باشد.وی اکنون به یاد سالهای 1940 مجددا ازدواج نمود و توانست گواهی گینس خود را خانه سالمندان دانجوب در حوالی دامفریز از دست مسولین گینس دریافت نماید

پیرترین شازده داماد رکورد گینس را شکست + عکس

خانم هیتر دودز 77 ساله ، عروس این مراسم بوده و از دوستان کلمنت بوده که در خانه سالمندان تا حدودی از وی مراقبت می نموده است.هیتر در سخنانی می گوید این بهترین روز زندگی من است.عروس خانم میگوید اقای دن مدتها در خانه سالمندان زندگی نموده است.او ایده آل و به تمام معنا یک مرد واقعیست .او تصمیم گرفته دوباره پا در راهرو مراسم جشن ازدواج بگذارد.رکورد قبلی پیرترین داماد دنیا  متعلق به رونال هوربی بود که در سال 2014 در سن 96 سالگی اماد شده بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

عروسی تماشایی پیرترین داماد هندی (عکس)

 

به خانه بخت رفتن پیرترین داماد دنیا در هند + عکس

 

پیرترین مرد جهان داماد شد

 

تاج گذاری پیرترین پادشاه کشور مالزی + تصاویر