پارس ناز پورتال

قاصدک 24

ثبت نام محسن و فاطمه هاشمی در انتخابات +عکس

ثبت نام محسن و فاطمه هاشمی در انتخابات +عکس

ثبت نام محسن و فاطمه هاشمی در انتخابات

 

دو فرزند آیت الله رفسنجانی کاندید نمایندگی مجلس شورای اسلامی شدند .به گزارش پارس ناز  پسر و دختر آیت الله هاشمی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، کاندید نمایندگی مجلس شدند .محسن و فاطمه هاشمی کاندیدای انتخابات مجلس دهم شدند.

ثبت نام محسن و فاطمه هاشمی در انتخابات +عکس

به گزارش پارسناز ثبت نام نمایندگان برای انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی در سال جاری رکورد دار تعداد ثبت نامیها  شد . محسن و فاطمه هاشمی برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.فاطمه هاشمی در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال رد صلاحیتش توسط شورای نگهبان گفت: خوشحال می شوم!

ثبت نام محسن و فاطمه هاشمی در انتخابات +عکس

عفت مرعشی در پاسخ به احتمال رد صلاحیت احتمالی فرزندانش گفت واکنشی نداریم. یکبار آقای هاشمی را رد صلاحیت کردند چیزی نشد. آقای جنتی خودشان صاحب عقلند و تصمیم می گیرند.

 

محسن هاشمی که به همراه فاطمه هاشمی برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس در ستاد انتخابات کشور حضور یافته بود در جمع خبرنگاران گفت:‌ من و فاطمه با هم ثبت‌نام کرده ایم و تصمیم گرفتیم که در نهایت یکی از ما دو نفر در صحنه باقی بماند.

ثبت نام محسن و فاطمه هاشمی در انتخابات +عکس

فاطمه و محسن از فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بعد از ظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور برای کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

 

وی درباره احتمال رد صلاحیت خود یا فاطمه هاشمی اظهار کرد: امیدوارم هیچ مشکلی برای هیچکدام از ما پیش نیاید. اگر ما را تائید نکردند، حتما تمکین می‌کنیم.فرزند آیت الله هاشمی در پاسخ به این پرسش که شما در کدام لیست قرار خواهید گرفت، اظهار کرد: برخی گروه‌های سیاسی از ما دعوت کردند، اما من مستقل وارد می شوم و نمی خواهم اینجا نامی از این لیست ها ببرم. وی همچنین افزود: فائزه هاشمی دراین انتخابات شرکت نخواهد کرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

چهار مجری معروف کاندیدای انتخابات مجلس شدند + عکس

 

جواد خیابانی هم نامزد انتخابات مجلس شد + عکس

 

ثبت نام مادر شوهر مهناز افشار در انتخابات +عکس

 

حسن روحانی در انتخابات خبرگان رهبری ثبت نام کرد +عکس