پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

راز تناسب اندام این خانم پس از 12 بار بارداری + عکس

راز تناسب اندام این خانم پس از 12 بار بارداری + عکس
تولد 12 فرزند باعث نشد که این خانم 53 ساله اندام متناسبش را از دست بدهد.خیلی از خانمهای امروزی به خاطر ترس از دست دادن اندام زیبا و متناسبشان از بچه دار شدن طفره میروند.به گزارش پارس ناز اما این خانم 53 ساله میتواند الگوی مناسبی برای این خانمها باشد، وی علیرغم به دنیا آوردن 12 فرزند همچنان لاغر اندام و متناسب باقی مانده است.
 
 
 
بچه های او در سنین بین 7 تا 35 سال هستند ، او هنوز اندام متناسبش را حفظ کرده است  و میگوید تنها بعد از دوقلوهایش که اکنون 25 ساله هستند اضافه وزن زیادی پیدا کرد که به سختی توانست خود را به اندام ایده آلش باز گرداند. او رمز موفقیت در این کار را در انجام امور خانه داری ، کمک به همسرش در کار میداند.وی در مصاحبه اش گفته است به محض اینکه احساس میکردم اندکی چاق شده ام با ورزش و رقص و انجام امور منزل و بچه ها وزن اضافی را کم میکردم.او اکنون 53 ساله است و در سن 17 سالگی اولین فرزندش را به دنیا آورده است.
 
راز تناسب اندام این خانم پس از 12 بار بارداری + عکس

او از ازدواج اول یک فرزند دارد که اکنون 35 ساله است و از ازدواج دوم 8 فرزند دارد و بقیه بچه ها مربوط به ازدواج سوم وی است.اکنون 8 فرزند او در خانه 6 خوابه اش با او زندگی میکنند . او میگوید همه تلاشش را میکند تا برای بچه ها زندگی خوبی فراهم کند . وی گفته است علیرغم اینکه بیشتر سنش را در دوران بارداری و بچه داری سپری کرده است اما همیشه خودش به تنهایی به امور منزل رسیدگی کرده است و همین امر سبب شده است که اضافه وزن نداشته باشد.وی اخیرا داستانهای زیبایی که برای ببچه هایش تعریف میکرده به صورت یک رمان منتشر کرده است.
 
 
 منبع : پرداد