جستجو در پارس ناز

بیوگرافی احسان دریادل و نامزدش + عکس های احسان دریادل

بیوگرافی احسان دریادل و نامزدش + عکس های احسان دریادل

بیوگرافی احسان دریادل 

در این پست، بیوگرافی بیوگرافی احسان دریادل را مرور می کنیم. احسان دریادل جزو بهترین خواننده های ایرانی است، او متولد 1370 می باشد و این روزها طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. علاقه این خواننده جوان به به موسیقی به دوران کودکی او برمی گردد. به همین دلیل تلاش کرد تا خیلی زود، خودش را وارد این عرصه نماید.

 

باید گفت که عشق او به خواندن، به یک سبک خاصی از موسیقی محدود می شود که این روزها با گوش سپردن به آهنگ های او، متوجه سلیقه دلخواه او در زمینه موسیقی خواهید شد. به طور کلی، عرصه فعالیت موسیقی وی در سبک پاپ می باشد. احسان جدای از خوانندگی، علاقه خاصی به سرودن شعر و آهنگسازی نیز دارد و کارهای متفاوتی نیز از این سبک کارها در کارنامه ی هنری خود ثبت کرده است.

 

احسان دریادل کیست؟

احسان دریادل خواننده جوان ایرانی در اوایل آهنگساز و شاعر بود اما در کنار این دو هنر صدای بم و فوق‌العاده ای دارد. صدای او بسیار گوشنواز و جذاب است. این خواننده اولین آهنگ خود را در سال 98، روانه بازار موسیقی کرد. اما در کمال ناباوری این آهنگ مانند آهنگ های امروزی اش، مورد استقبال قرار نگرفت و طوری که باید، شنیده نشد.

بیوگرافی احسان دریادل 

این تک آهنگ ماهی نام داشت که کار تنظیم قطعه، میکس و مستر این آهنگ بر عهده ی مصطفی مومنی، یکی از آهنگسازان برجسته و معروف بود. در واقع باید گفت که این آهنگ ها بعد از اینکه احسان دریادل توانست به شهرت برسد، دوباره روی کار آمده و دیده شده اند.

خیلی ها سبک و ساخت این موزیک را هم سبک با موزیک ها و آهنگ های آرش و مسیح می دانستند که این خواننده توانست با پخش آهنگ های جدید در سبک های نو و متفاوت، به تمامی این شایعات پایان دهد. همچنین ثابت کند سبک خودش را در موسیقی پاپ دارد.

 

وضعیت تاهل احسان دریادل

احسان دریادل مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است. نظر او در خصوص ازدواج فعلا منفی می باشد. به نظر خودش باید تمام تلاشش را برای ساختن آینده ای که همیشه آرزویش را داشته بگذارد تا بتواند جایگاه خود را در دنیای موسیقی تثبیت کند.

 

خانواده و اصالت احسان دریادل

احسان دریادل دارای یک خواهر و یک برادر است. اصالت وی تهرانی بودن او می باشد. این خواننده نوپا و تازه کار، اطلاعات زیادی از خود و خانواده ی خود در صفحه اینستاگرام خود و یا جاهای دیگر منتشر نکرده و به همین دلیل نمی توانیم اطلاعات زیادی از زندگی شخصی وی را به اشتراک بگذاریم.

احسان دریادل و همسرش

بیوگرافی احسان دریادل

 

در صفحه ی اینستاگرام و صفحات اجتماعی این خواننده ایرانی، اغلب به مسائل کاری و همکاری ها و آهنگ های خودش پرداخته شده است. از این رو می توان گمان برد که تمایل و علاقه زیادی به انتشار اخبار خصوصی زندگی خود ندارد. اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم احسان دریادل علاقه ای به حاشیه و شایعات ندارد و تمام تمرکزش بر روی کارش است.

 

آغاز فعالیت احسان دریادل

احسان دریادل این خواننده جوان سبک پاپ، سال 98 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. در واقع باید گفت که این روزها، اوج فعالیت این خواننده هستند و همچنان آرزوی کارهای بیشتر و بهتر و موفقیت روز افزون او در زمینه های مختلف از جمله خوانندگی، سرودن شعر و ساخت موسیقی هستیم.

 

شهرت و محبوبیت احسان دریادل

شهرت و محبوبیت احسان دریادل با ساخت آهنگ کوچمون بود که توانست به دل مردم راه پیدا کند. همچنین بعد از ساخت این آهنگ، تعداد فالور های او در صفحه ی اینستاگرامش بیشتر شدند. این آهنگ در سال 1399 منتشر شد و به صورت کاملا غیر منتظره ای بارها و بارها در گوگل دانلود شد. همچنين باید گفت که افراد معروف و چهره های آشنا در فضای مجازی با این آهنگ کلیپ و دابسمش ساختند.

عکس های احسان دریادل ،بیوگرافی احسان دریادل

متن آهنگ کوچمون از احسان دریادل

یه جوری میای میری؛ انگاری که دیرته!

عذاب دادن منم، جزئی از تقدیرته!

میون همه ی اخمات؛ دلبریتم میکنی…

دلو دورش میکنی، گاهیم نزدیکته

شب پر ستاره ای؛ تو کوچمون پهن باشه…

از پنجره نگام کنی؛ وقتی دلم تنگ باشه…

جای بد بودن با این دلِ دیوونه… میدونی؟

مهربون باش! فکر نمیکنم دلت سنگ باشه…

چی میشه رد بشی از کوچمون؟!

یه نگاهی کنی، ابرو کمون!

تقصیر دل چیه؟ آرزوش این شده…

کاشکی بیای؛ بشی همسایمون!

گل گلی پیرهنتوُ شال قرمز رو سرت

تک تک اون قدمات، حتی آروم راه رفتنت!

همشون فانتزی های شب و روز من شدن!

خودمو هر روز مجسم میکنم دور و برت…

چی میشه رد بشی از کوچمون؟!

یه نگاهی کنی، ابرو کمون!

تقصیر دل چیه؟ آرزوش این شده…

کاشکی بیای؛ بشی همسایمون

 

این آهنگ احسان دریادل به حدی در فضای مجازی دست به دست و وایرال شد که محال ممکن است یک ایرانی این آهنگ را نشنیده باشد.

 

مدت فعالیت هنری احسان دریادل

مدت زمان فعالیت هنری احسان دریادل به طور کامل و کلی باید گفت که چهار سال است. او در سال دوم فعالیت هنری خود، توانست به نقطه ای از شهرت که آهنگ هایش بارها و بارها در فضای مجازی و صفحه های مختلف مورد توجه و دانلود قرار گرفته برسد. این کاملا یک شبه و به یکباره اتفاق افتاده است. پس این خواننده جوان باید از این به بعد در حوزه کاری اش بیشتر احتیاط کند.

 

دلیل ممنوع الفعالیت شدن احسان دریادل

دلیل ممنوع الفعالیت شدن احسان دریادل ساخت موزیک ویدیویی به نام بیت بود که در فضای مجازی منتشر کرد که نمایی از موزیک ویدئوی یک خواننده ی قزاقستانی بود و در آن چند زن بی حجاب وجود داشتند. بنابراین احسان در 18 دی ماه 1402 به پلیس امنیت ملی تهران احضار شد.

آهنگ های احسان دریادل 

به دنبال آن صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام این خواننده جوان و هنرمند توقیف و بسته شد. در بیوی صفحه ی اینستاگرام این خواننده نوشته شده: این پیج به دستور مقام محترم قضایی توسط پلیس امنیت عمومی توقیف گردید.

 

سخن آخر

احسان دریادل خواننده جوان نوپا و نوظهور ایرانی که توانسته با خوانندگی، آهنگسازی و شعر سرایی هایش در دل مردم جا باز کند و در میان خوانندگان نام آشنا حضور خود را تثبیت کند. شما می توانید بیوگرافی محبوب ترین خواننده های ایرانی در آرشیو مطالب ما مطالعه کنید.