پارس ناز پورتال

تبلیغات

تجاوز به زن زیبا و جذاب آمریکایی داخل لیموزین

تجاوز به زن زیبا و جذاب آمریکایی داخل لیموزین

تجاوز به زن زیبا و جذاب آمریکایی داخل لیموزین 

مردی که وقتی زن جوان داخل ماشینش نشست نتوانست خود را کنترل کند و به زور به زن تجاوز کرد و داخل خودرو لیموزین حادثه بدی برای زن رقم خورد. راننده تاکسی به اتهام آزار جنسی زن جوان داخل خودرو روانه زندان شد.

 

راننده ۳۶ ساله بنگلادشی هنگامی که قصد داشت زن امریکایی را از فرودگاه بین المللی دبی به هتل محل اقامت اش برساند وی را در طول مسیر مورد آزار جنسی قرار داد. این راننده در ماه جولای توسط دادگاه بدوی باید بعد از گذراندن دوره محکومیت خود خاک دبی را ترک کند. متهم به اتهام آزار جنسی گردشگر امریکایی روانه زندان شد.

 

در دادگاه استیناف روز چهارشنبه نیز حکم ۳ ماه زندان راننده لیموزین که توسط دادگاه بدوی به اتهام آزار و اذیت مسافر امریکایی صادر شده بود، تایید شد. راننده پیش از آن در دادگاه ادعا کرده بود که این زن را مورد آزار قرار نداده بوده، اما در زمان بازجویی به جرم خود اعتراف کرد.

 

وی گفت: این زن پوشش نامناسبی داشت و رفتارش نشان می داد که از من خوشش آمده است. بنابراین لیموزین را کنار خیابان زدم و وقتی برای رابطه با اونزد او رفتم او مقاومت کرد ولی من دیگر تسلیم شیطان شده بودم و همانجا به او تجاوز کردم.

 

مطالب مرتبط :

عمل زشت و وحشتناک پسر و دوستش با مادرش

رسم تجاوز و همخوابی با دختران باکره در مالاوی

داماد تهرانی فهمید زنش بازیگر فیلم پورن است

لو رفتن فیلم حمام کردن دختر 15 ساله در تلگرام

عکس های رابطه جنسی استاد و دختر دانشجو در چین

 

 

مطالب جنجالی سایت