پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

آدم ربایی به وسیله یکی از قوی ترین مردان ایران +عکس

آدم ربایی به وسیله یکی از قوی ترین مردان ایران +عکس

آدم ربایی به وسیله یکی از قوی ترین مردان ایران,سرهنگ محمدیان در خصوص دستگیری 4 باند آدم‌ ربایان در پایتخت گفت:

 

در تاریخ اول آذرماه سال جاری فردی با مراجعه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی اعلام کرد که فرزندش سعید 23 ساله ربوده شده و آدم‌رباها در یک تماس تلفنی درخواست یک میلیارد تومان وجه نقد داشتند. 

 

وی ادامه داد: در ادامه با دریافت این گزارش، تیمی از ماموران پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و محل‌های احتمالی نگهداری فرد گروگان گرفته شده را تحت بررسی قرار دادند،

 

اما در این حین آدم‌ ربایان متوجه ورود پلیس به ماجرا شده که همین موضوع عملیات را با دشواری‌هایی روبه‌رو کرد.

 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: سرانجام ماموران در عملیاتی پلیسی فرد گروگان گرفته شده را آزاد کرده اما برای دستگیری دیگر متهمان وارد عمل نشدند تا به دیگر اعضای باند آدم‌ربایی نیز دسترسی پیدا کنند.

 

فرد آزاد شده به کارآگاهان اعلام کرد که چهار نفر وی را به گروگان گرفته بودند تا اینکه سرانجام با مدتی کار تحقیقاتی این افراد در عملیات هماهنگ پلیس در ساعت 5 صبح 23 دی‌ماه در شهر تهران، کرج و دو شهر حاشیه‌ای دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند. 

 

این مقام مسئول انتظامی بیان داشت: چهار متهم دستگیر شده پس از انتقال به مقر پلیس به گروگانگیری اعتراف کردند که در میان افراد دستگیر شده یکی از اعضای سابق تیم ملی پاورلیفتینگ و یکی از شرکت‌کنندگان در مسابقه قوی‌ترین مردان ایران حضور دارد.

 

سرهنگ عباسعلی محمدیان رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: رسیدگی به پرونده متهمان ادامه دارد و درخواستمان از دستگاه قضایی این است که اشد مجازات را برای این افراد در نظر بگیرد.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

 

 

Loading...
a
دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
دختر جوان و زیبایی که 10 سال برده جنسی یک مرد بود
مشاهده بیشتر