پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

شرور وحشت آفرین در پاساژ تهرانسر دستگیر شد + عکس

شرور وحشت آفرین در پاساژ تهرانسر دستگیر شد + عکس

شرور وحشت آفرین در پاساژ تهرانسر دستگیر شد

 

اوباش سابقه دار محله تهرانسر که با تهديد و عربده كشي در یکی از پاساژهای این منطقه، موجي از رعب و وحشت در بين ساکنان به راه انداخته بود، توسط پلیس پایتخت دستگیر و راهی دادسرا شد.

 

عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامي یکی از كلانتري های جنوب غربی شهر تهران هنگام گشتزني در محدوده استحفاظی خود بودند كه تعدادي از شهروندان به آنها مراجعه و بيان كردند كه فردی با در دست داشتن چاقو در يكي از پاساژها ايجاد رعب و وحشت نموده است.

 

ماموران بلافاصله براي شناسايی و دستگيري متهم به محل اعزام شدند و براي دستگيری اين اراذل و اوباش سابقه دار محله تهرانسر که با تهديد و عربده كشی موجي از رعب و وحشت در بين ساکنان به راه انداخته بود،تلاش خود را از سر گرفتند.

 

متهم به محض مشاهده پليس از پاساژ متواری و با فرار وي تعقيب و گريز پليسي آغاز شد.متهم بدون توجه به اخطار پليس همچنان به فرار خود ادامه مي داد كه طي مسير كوتاهي ماموران با استفاده از قانون بكارگيري از سلاح موفق شدند او را دستگير كنند.

 

در بازرسي از متهم كه ” الف ” نام داشت، يك قبضه چاقو و دو دستگاه تلفن همراه كشف شد.در بازجويي هاي انجام شده ،وي به جرايم خود مبني بر ايجاد رعب و وحشت و برهم زدن نظم اجتماعي و امنيت محلات اعتراف كرد.

 

با انتقال متهم به كلانتري سوابق وي مورد بررسي قرار گرفت كه مشخص شد وي سابقه دار است و چندين مرتبه به اتهام شرارت بازداشت شده است. ماموران بعد از تكميل پرونده او را براي سير مراحل قضايي به دادسرا انتقال دادند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

دستگیری اراذل اوباش تهران..(تصاویر)

 

دستگیری 52 نفر از سارقین و اراذل اوباش در مشهد + عکس

 

عکس هایی از اربده کشی اراذل و اوباش و تخریب خودروها

 

 

 

مطالب جنجالی سایت