پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تحریم‌ های ایران دامن جنیفر لوپز را می گیرد!! + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
تحریم‌ های ایران دامن جنیفر لوپز را می گیرد!! + عکس

گروه «متحدان علیه ایران هسته‌ای» از هنرپیشه و خواننده مشهور آمریکایی خواسته تا با استفاده از موقعیت خود شرکت فیات را مجاب کند تا داد و ستد با ایران را متوقف کند. به گزارش پارس ناز متحدان علیه ایران هسته‌ای» که یک گروه فشار آمریکایی است تبلیغات خود علیه شرکت ایتالیایی فیات را به دلیل همکاری تجاری با ایران شدت بخشیده و از جنیفر لوپز، هنرپیشه و خواننده آمریکایی خواسته تا از بازی در فیلم‌های تبلیغاتی این شرکت خودداری کند.

این گروه که علیه ایران و برنامه هسته‌ای آن فعالیت می‌کند، می‌گوید شرکت ایوِکو یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فیات کامیون‌هایی را به ایران می‌فروشد.
این گروه می‌گوید که شرکت فیات کماکان به فعالیت در بازار خودروی ایران ادامه می‌دهد و بنا بر گزارش‌ها قصد دارد حضور خود را در ایران با باز کردن نمایندگی فروش خودروهای مازراتی افزایش دهد.

 

روز چهارشنبه گروه «متحدان علیه ایران هسته‌ای» در نامه‌ای خطاب به جنیفر لوپز به وضعیت برنامه هسته‌ای ایران انتقاد کرده است. در این نامه از لوپز خواسته شده تا با حمایت از فعالیت‌های این گروه علیه ایران، با استفاده از موقعیت خود، شرکت فیات را مجاب کند تا «سیاست‌های غیرمسئولانه» خود را تغییر دهد! گروه «متحدان علیه ایران هسته‌ای» از لوپز خواسته در صورت ادامه داد و ستد فیات با ایران به «روابط سودآور مالی» خود با این شرکت پایان دهد.

فشار بر شرکت‌های بین‌المللی برای پایان دادن به همکاری با ایران از اهداف مشخص «گروه متحدان علیه ایران هسته‌ای» است. آمریکا و اتحادیه اروپا تا کنون بارها تحریم‌هایی فراتر از تحریم‌های مصوب سازمان ملل متحد علیه ایران تصویب کرده‌اند که محدودیت‌هایی را برای مبادلات شرکت‌ها با ایران به وجود می‌آورد. این در حالیست که ایران همواره اعلام کرده که برنامه هسته‌ای این کشور صلح‌آمیز است و هدف از آن دستیابی به تسلیحات هسته‌ای نیست. این خواننده آمریکایی تاکنون پاسخی به این درخواست نداده است.

 
 
برچسب‌ها:
Loading...
مرد 40 ساله دختر 11 ساله را به حجله برد + عکس و مطالب داغ و جذاب روز
مرد 40 ساله دختر 11 ساله را به حجله برد + عکس و مطالب داغ و جذاب روز
مشاهده بیشتر