پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (+عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (+عکس)

 

www.parsnaz.ir

طرح «تشدید امنیت اخلاقی» از ۲۵ خرداد ماه سال جاری در مناطق گوناگون پایتخت اعم از میادین، بزرگراه‌ها، مراکز خرید، مترو و … آغاز شد. مأموران این طرح با ارایه تذکر زبانی و ارشادی، با افراد بدپوشش و گردانندگان سگ در معابر عمومی برخورد می‌کنند.

در ادامه اجرای طرح «تشدید امنیت اخلاقی»، مأموران پلیس تهران از روز شنبه برخورد با مزاحمین نوامیس را در پایتخت تشدید و به همراه توقیف خودرو و موتورسیکلت این دسته از متخلفان با آنها برابر قانون برخورد کردند.

طرح «تشدید امنیت اخلاقی» از ۲۵ خرداد ماه سال جاری در مناطق گوناگون پایتخت اعم از میادین، بزرگراه‌ها، مراکز خرید، مترو و … آغاز شده است و مأموران این طرح، با تذکر زبانی و ارشادی، با افراد بدپوشش و گردانندگان سگ در معابر عمومی برخورد می‌کنند.

 

در عین حال برابر اعلام قبلی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از روز شنبه و در راستای طرح «تشدید امنیت اخلاقی» برخورد با مزاحمین نوامیس در پایتخت تشدید شده است.

از ساعات اولیه روز شنبه در مناطق گوناگون پایتخت، مأموران پلیس با به کارگیری همزمان نیروهای نامحسوس و محسوس خود ضمن شناسایی مزاحمین نوامیس با آنها برخورد کردند که اجرای این طرح تا ساعات پایانی شب نیز ادامه داشت.

از سوی دیگر، در بزرگراه‌های پایتخت نیز گشت‌های موتورسوار طرح «تشدید امنیت اخلاقی» به رانندگان یا سرنشینان بدحجاب خودروها تذکر داده و یا برخورد می‌کردند.

توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (+عکس)

سردار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به این که اجرای این طرح تا رفع دغدغه‌های مردم در حوزه‌هایی همچون بدپوششی و مزاحمین نوامیس ادامه خواهد داشت، به ایسنا گفت: برخورد نیروی انتظامی با عفاف‌ستیزان و اخلالگران امنیت اجتماعی چندوجهی و همه جانبه خواهد بود که در این راستا با ریشه‌ها و واسطه‌ها نیز برخورد خواهد شد.

وی با تأکید بر این که برخورد با موضوع بدپوششی در دو مقوله مصرف‌کننده و تولیدکننده است، بار دیگر هشدار داد: همه مراکز تولیدی و توزیعی در تهران شناسایی شده و تذکرهای لازم در این باره به آنها داده شده است که در صورت رعایت نکردن این موازین از سوی این مراکز با آنها نیز برخورد خواهد شد.

توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (+عکس)

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به این که برخورد با مزاحمین نوامیس از روز شنبه تشدید شده است، با اشاره به این که تشدید این طرح با استقبال شهروندان روبه رو بوده است، گفت: اجرای این طرح همچنان ادامه دارد و وسیله نقلیه این دسته از افراد یک هفته توقیف و رانندگان آنها به مراجع ذیربط معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به این که پلیس درباره امنیت اخلاقی با تمام توان به میدان آمده است از دستگاه‌های ذیربط دیگر همچون دستگاه‌های فرهنگساز و ناظر نیز خواست به وظایف خود در این باره عمل کنند

توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (+عکس)