پارس ناز پورتال

قاصدک 24

هر روز به زنه خودت بگو عاشقش هستی +عکس

هر روز به زنه خودت بگو عاشقش هستی +عکس

هر روز به زنه خودت بگو عاشقش هستی,عکس بالا، عکس پیرمردی است که به تنهایی در یکی از شعبه‌های برگرفروشی In-N-Out در کالیفرنیا مشغول غذا خوردن است. این عکس را یکی از مشتریان دیگر رستوران از او گرفته و در حساب توییتریش به اشتراک گذاشته است. عکسی که قلبهای بسیاری را در سرتاسر جهان برده است.

 

 

پیرمرد به تنهایی وارد رستوران می‌شود و به عکس زنی که روی میزش می‌گذارد عاشقانه زل می‌زند.

 

به  فرارو به نقل از دیلی‌میل در ادامه می‌نویسد: عکس زیر، عکس پیرمردی است که به تنهایی در یکی از شعبه‌های برگرفروشی In-N-Out در کالیفرنیا مشغول غذا خوردن است. این عکس را یکی از مشتریان دیگر رستوران از او گرفته و در حساب توییتریش به اشتراک گذاشته است. عکسی که قلبهای بسیاری را در سرتاسر جهان برده است.

 

حال این پیرمرد بازنشسته افشا کرده است که عکس زن متعلق به همسر متوفایش است. وی و همسرش تا زمان مرگ زن در پنج سال پیش، پنجاه و پنج سال در کنار هم زندگی کردند.

 

تا به حال چندین عکس از این مرد در حال غذا خوردن در کنار عکس همسرش منتشر شده است. او به مشتریان کنجکاو گفته است که اولین بار زمانی خود و همسرش هفده سال داشته‌اند با هم آشنا شده بوده‌اند.

 

آنها مدت کوتاهی با هم دوست بودند، تا اینکه با نقل مکان خانوادۀ دختر از کالیفرنیا ارتباطشان با هم قطع شد.

 

مرد در مدت زمانی که خارج از مرز دوران خدمت خود را می‌گذراند همواره در یاد زنی که دوست می‌داشت بود و در پی بازگشت به آمریکا تصمیم گرفت به دنبال عشقش بگردد.

 

وی ده سال پس از آن را به جستجوی زن گذراند و از برقراری ارتباط با زنان دیگر خودداری می‌کرد. او جواب دوستانی را که او را “دیوانه” خطاب می‌کردند اینگونه می‌داد: “دیوانه هستم. دیوانه‌وار عاشقم.”

 

در نهایت گذرش به سلمانی‌ای در کالیفرنیا افتاد که از قضا صاحبش، پدر همان دختری بود که وی سالیان درازی را صرف یافتنش کرده بود.

 

مشخص شد که زن هم ده سال گذشته را به دنبال او می‌گشته است. مرد خواستگاری کرد و این دو با هم ازدواج کردند. پس از آن 55 سال را به خوبی و خوشی در کنار هم گذراندند.

 

این پیرمرد گفته است که از زمان مرگ همسرش در سال 2009، همه جا حداقل عکسی از او را به همراه دارد و حتی قبل از خواب آن را می‌بوسد. او هنوز هم تولد زن و سالگرد ازدواجشان را جشن می‌گیرد.

 

ماجرای پیرمرد زمانی شهره شد که مدینا باشیزادو، از اهالی سانفرانسیسکو عکسی را از او در توییترش منتشر نمود.

 

این عکس به سرعت توسط هفت هزار نفر به اشتراک گذاشته شد و باعث شد دیگر کسانی که او را در رستورانها می‌بینند هم از او عکس بگیرند و نقل قول کنند.

 

از جملۀ این نقل قولها می‌توان به این موارد اشاره کرد: “من مرد بسیار ثروتمندی بودم. پولدار نبودم، عشق‌دار بودم.”؛ “یک بار هم با زنم دعوا نکردیم، ولی بحث زیاد داشتیم”؛ “هر روز به زنت بگو که عاشقش هستی.”

 

و جملۀ آخر اینکه “آدمها شبیه شمع هستند. هر لحظه ممکن است نسیمی خاموششان کند، پس تا زمانی که هستند از نورشان لذت ببر!”