پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

مجموعه : اخبار سینما
همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه 

سیلوستر استالونه بازیگر معروف فیلمهای اکشن هالیوودی در زندگی خانوادگی اش بسیار علاقه به قرزندآوری داشته هست. سیلوستر استالونه تنها یک بازیگر خوش فرم و قهرمان جدی فیلمهای اکشن نیست، او شوهر مدلی خوش چهره به اسم جنیفر فلاوین و پدر سه دختر خوشگل به اسم هاي سوفیا، سیستین و اسکارلت هست.

 

این سه دختر خوش سیما چنان چشم ها را در مراسم گلدن گلوب 2017 خیره کردند که به آنها لقب «بانوان گلدن گلوب» دادند. هر کدام از این دختران خوشگل شخصیت ناب خودرا دارد و بنظر میرسد که آینده اي روشن در انتظار اوست. در ادامه این مطلب میخواهیم شما را بیشتر با این دختران بی امثال و ارتباط ي پویایشان با پدر سوپر استار خود آشنا کنیم.

 

1-دختران سیلوستر استالونه حرف اول و پايان را در منزل می‌زنند

وقتی که به سیلوستر استالونه فکر میکنید واژه هاي مثل «عضلانی» و «تندخو» یا «سرسخت» به ذهنت ان خطور خواهد کرد اما به گفته ي خود او درمصاحبه اي درسال 2016، زندگی با این همه ی زن در اطرافش به مقدار زیادی وی را نرم کرده هست. وی همینطور گفته که همسر و سه دخترش حاکمان مطلق منزل بوده و همین که وی را به منزل راه میدهند جای شکر دارد! وی در این مورد با مزاح چنین گفته هست:” من اصولاً دهانم را می بندم تا موجی علیه ام به راه نیفتد”.

 

استالونه در مورد همسرش که نزدیک به 20 سال هست باهم زندگی میکنند نیز چنین می‌گوید:” بازهم میگویم که او بی امثال هست. اما [در منزل ما] خانمها همه ی کاره اند. خانمها قانون را تعیین می‌کنند. حتی سگ ها نیز همه ی بانو میباشند و هیچ سگ نری درخانواده ما وجود ندارد”. وی گفته که حس می‌کند حضور این همه ی زن در اطرافش وی را نرم خو کرده هست.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

2-استالونه برای آنها پدری نکرده هست

بعد از بردن جایزه گلدن گلوب برای بهترینبازیگر نقش مکمل در فیلم «کرید» «Creed»، سیلوستر استالونه جزییاتی از زندگی شخصی و خانوادگی خود رابه زبان آورد. در واقع او اذعان کرد که بازی در فیلمهای متعدد و شلوغی کاری باعث شده که وی غالباً از فرزندانش دور باشد ودر تمام طول زندگی اش تلاش داشته

 

که این مشکل رابه نحوی حل کند. وی در مورد دیدگاه فرزندانش نسبت به شغل و شهرت او چنین گفته هست:” آنها در واقع هیچ چیزی در مورد من نمی‌دانستند و اگر بخواهم حقایق رابه شما بگویم من به نحوی یک بازیگر آواره بودم. همه ی وقت در جاده ودر حال سفر بودم. اما بعد ها فهمیدم که خانواده همه ی چیز هست”.

 

سیلوستر گفته که دوست ندارد فرزندانش دیدگاه منفی نسبت به او داشته باشند، به مخصوصاً وقتی که به قبل کودکی خود بر می‌گردند. وی گفته که همسرش همواره از بچه هایشان مواظبت کرده و نقش اصلی در بزرگ کردن انها را بر عهده داشته هست. وی در این باره می‌گوید:” در انتها انها می فهمند

 

که پدر دوست داشتنی دارند و فیلم بازی کردن بی امثال هست اما باید زندگی کنند. من تمام امتیازات رابه همسرم میدهم زیرا بعنوان یک پدر من بسیار رقت انگیز هستم اما او بی امثال هست”.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

3-استالونه به انها مبارزه کردن را ذکر داده هست

گرچه استالونه بیشتر وقت خودرا در جاده و مسافرت گذرانده هست اما تلاش کرده برنامه اي روتین و منظم را پروژه ریزی کند که هر روز بتواند ساعاتی را درکنار دخترانش باشد و تا به امروز به این برنامه وفادار مانده هست. سوفیا در گفت و گو اي در این مورد چنین گفته هست:” ما واقعاً خیلی زود از خواب بیدار میشویم،

 

مثلا 6 صبح، و 20 حرکت شکم و شنا انجام می‌دهیم، تمرین پرتاب وزنه انجام میدهیم- او از ما میـــخواهد که به علت خاصی در پرتاب وزنه مفید عمل کنیم- ذکر می‌گیریم که چطور ضربه مشت بزنیم و گلف تمرین می‌کنیم”. مادر آنها در گفتگو اي با روزنامه تلگراف در مورد برنامه هر روز خانواده خود چنین گفت:” سیلوستر تعليم مشت زنی را در چهار سالگی با انها آغاز کرد.

 

هر روز قبل از مدرسه انها باید تمرین مشت زنی می‌کردند، توپ بسکتبال پرتاب میکردند یا حرکت شکم و حرکت شنا انجام می دادند و منظورم روشی دقیقاً پسرانه هست”. سیستین نیز گفته هست که به لطف تعليم هاي پدر انها هیچ گاه در مدرسه مورد اذیت و اذيت قرار نگرفته “زیرا شغل ما تنها خرید کردن نبوده هست: می‌توانیم مشت بزنیم، می‌توانیم وزنه پرتاب کنیم و می‌توانیم سریعا تر از یک پسر بدویم”.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

4- استالونه با نامزدهای دخترانش خشن رفتار نمی‌کند

با سه دختر بوکسور و ورزیده شاید با خود فکر کنید که سیلوستر شاید پدر سختگیری بوده که از شاهدخت هاي خود در برابر هرگونه خواستگاری مواظبت خواهد کرد اما ان طور که مشخص شده او اصلاً مثل انچه که در فیلم هایش دیده میشود شخصیت سرسخت و خشنی ندارد. سیستین در گفت و گو اي در این مورد گفته هست:” شاید فکر کنید

 

که وی با این مسئله شدیداً مخالف هست زیرا او رامبو هست و وقتی که خواستگاران می‌آیند او با یک بازوکا در منزل حاضر خواهد شد، اما حقایق این هست که او بسیار مهربان هست”.سوفیا نیز گفته که او به پسرانی که قدرت بدنی کافی نداشته و به خواستگاری آنها می‌آیند حساسیت زیادی ندارد

 

ودر گفت و گو اي در این باره چنین گفته هست: ” او خیلی نرم خو هست. کاری که او همه ی وقت میکند این هست که وقتی دست [خواستگاری] را می فشارد میگوید مثل یک مرد دستم را فشار بده و هر دوران که آنها باز می‌گردند می‌گویند آقای استالونه اینبار بهتر نبود؟”.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

5- انها بطور مشترک لقب بانوی گلدن گلوب را در اختیار داشتند

بنیاد خبررسانی خارجی هالیوود هر سه دختر استالونه را برای انجام وظایف بانوی گلدن گلوب 2017 انتخاب کرد و این نخستین بار هست که دو یا چند خواهر توانسته اند چنین عنوان فاخری را بدست آورند. آنها نیز دریک سخنرانی مشترک اعلام کردند که لحظه تاریخ ساز زندگی شان رابه خوبی درک کرده اند،

 

از این‌که بخشی از سنت مراسم گلدن گلوب بوده اند شوکه شده اند و البته از این‌که عضوی از خانواده ي یک سازمان بوده اند که بارها به فیلمهای پدرشان ارج نهاده بخود می بالند. در این اساس، سوفیا، سیستین و اسکارلت که در دوران برگزاری این مراسم به ترتیب 21، 19 و 15 ساله بودند به دختران دیگری مثل داکوتا جانسون «دختر ملانی گریفیث» و کورینه فاکس «دختر جیمی فاکس» پیوستند که قبلاً مفتخر به کسب این عنوان شده بودند.

 

آنها در طول برگزاری مراسم به خوبی روی صحنه حاضر شده و مسئولیت خودرا بدون مشکل انجام دادند. سیستین گفته وقتی که روی صحنه با لئوناردو دی کاپریو روبه‌رو شده و او گفته که به ذکر دارد توسط پدر و مادر سیستین در کودکی با او آشنا شده قلبش در حال بیرون زدن از سینه اش بوده هست. اسکارلت نیز گفته وقتی که به رایان گاسلینگ تبریک گفته و او برایش لبخند زده نزدیک بوده غش کند و سوفیا نیز گفته هنگام حرف زدن با رایان رینولدز گریبانگیر لکنت زبان شده هست.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

6- سوفیا مدرک دانشگاهی دارد

بعنوان بزرگترین دختر ستاره معروف فیلمهای اکشن و رزمی، سوفیا وجهه عمومی خود رابه خوبی حفظ کرده هست. او به ندرت گفتگو می‌کند اما در یکی از معدود گفت و گو هایش گفته که وی از خواهرانش جدی‌تر هست. وی لیسانس ارتباطات خودرا از دانشگاه کارولینای جنوبی گرفته و عضو انجمن خواهران دلتا جما هست.

 

گفته شده که وی به دنیای سینما و کارآفرینی علاقه دارد. همینطور وی عاشق دنیای مد و طراحی بوده و دوست دارد با رفقا و خانواده اش خوش بگذراند. سفر کردن و گردش نیز در بین تقدم هاي تفریحی او قرار دارد و تا کنون بارها به ونیز، پاریس، لندن و کارائیب سفر کرده هست. گرچه وی حالا در بزرگسالی به یک زن جوان پیروز تبدیل شده اما در کودکی به یک بیماری کمیاب مبتلا شده بود که به خاطر آن زمانی که تنها دو ماه و نیم سن داشت مورد عمل جراحی قرار گرفت.

 

در واقع وی برای ترمیم سوراخی که در قلبش وجود داشت وادار شد در این سن عمل جراحی قلب باز انجام دهد. سیلوستر در آن دوران در گفتگو اي چنین گفت:” من تمام این شبها را درکنار جنیفر در بیمارستان بودم. در 9 هفته قبل دو معجزه در زندگی من رخ داده هست- اول این‌که دخترم به جهان آمد و دوم این‌که دخترم بار دیگر به زندگی برگشت”. سوفیا یکبار دیگر نیز درسال 2012 مورد عمل جراحی قلب قرار گرفته و خوشبختانه نتیجه

 

موفقیت آمیز بوده هست. وی در گفت و گو اي گفته که به دقت حالات سلامتی خودرا مدیریت می‌کند:” هر روز به قلبم فکر می‌کنم. غذای تندرست می‌خورم و ازآن جاییکه نسبت به افراد طبیعی بیشتر خسته میشوم باید در هنگام ورزش کردن بسیار مراقب خودم باشم”.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

7- سیستین عاشق دنیای مد هست

دختر دوم استالونه، سیستین، دختر خوش استایل خانواده هست که مسیر مادر خودرا دنبال کرده و وارد دنیای مد و فشن شده هست. وی تا الان نیز نظر عکاسان مشهوری را جلب کرده و روی جلد مجله ي «Vogue» نیز ظاهر شده و بیشماری آینده ي خوبی را برای وی در این اساس پیشبینی میکنند.

 

سیستین مادرش را بزرگترین حامی خود در این عرصه می‌داند. وی در گفتگو اي با مجله مذکور در مورد مادرش چنین گفته هست:” او به من آموخت که به هنگام حاضر شوم و برای انجام هر کاری که برترین دید رابه عکاس میدهد حاضر باشم.کمی زود رسیدن، کمی بیشتر ماندن و این بین تا جاییکه می‌توان سخت تلاش کنم”. گرچه بیشماری

 

از مدل ها درصورت موفقیت به دنیای بازیگری روی می آورند، و به رغم این‌که پدرش یک اسطوره در دنیای هالیوود هست اما سیستین نیت ندارد وارد این مسیر شود و گفته که به اندازه ي علاقه به مدلینگ از بازیگری خوشش نمی‌آید.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

8- اسکارلت رفتاری پسرانه دارد

اسکارلت ته تقاری خانواده و سوگلی پدرش هست. گرچه او هنوز برای فکر کردن به شغل آینده اش بسیار جوان هست اما بنظر میرسد او از ثروتمند بودن بسیار لذت میبرد. دوران هایي که همراه با پدرش به سفر دور جهان نمی‌رود به ورزش دوومیدانی در دبیرستانش پرداخته یا بسکتبال بازی می‌کند

 

و علاقه ي زیادی به آرایش و گفت و گو کردن نیز ندارد. در بین دختران استالونه بنظر می‌رسد اسکارلت تنها کسی هست که توانایی هاي جسمی پدرش رابه ارث برده هست.در می 2016، سیلوستر استالونه با قرار دادن ویدیویی از دخترش در حال دویدن در صفحه اینستاگرامی خود وی را «صاعقه» نامیده بود.

 

یکیدیگر از توانایی هاي انحصار به فرد اسکارلت حس شوخ طبعی وی هست که باعث شده خواهرانش فکر کنند وی در آینده کمدین مشهوری شود. او وقت بیشتری رابا پدرش گذرانده و رفتاری نسبتاً پسرانه دارد.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

9- هیچ کدام از انها به بازیگری علاقه ندارند
گرچه سیستین از قبل برای خود نامی در دنیای مدلینگ دست و پا کرده اما گفته که می‌خواهد وارد دانشگاه شود. سوفیا نیز گفته که دوست دارد یک خط ساخت لوازم آرایشی یا لباس را راه اندازی کند و بعد ازآن نیز علاقه ي بسیار کمتری به بازیگری و کارآفرینی دارد اما گفه که بعید می‌داند مثل پدرش وارد دنیای سینما شود.

 

سوفیا درمورد نخستین نقش آفرینی خواهرش اسکارلت در فیلم «دستت رابه سمت من دراز کن» «Reach Me» درسال 2014 چنین گفته هست:” فکر نمیکنم هیچ کدام از ما ژن بازیگری داشته باشیم”. اسکارلت نیز خود در این باره چنین گفته هست:” در واقع من باید تنها یک جمله کوتاه میگفتم و آنها نیز وادار شدند همان رابه نصف تغییر دهند! واقعاً تحقیرآمیز بود”.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

10- انها با پست هاي اینستاگرامی پدرشان مشکلی ندارند

صفحه شخصی اینستاگرام سیلوستر استالونه را همه ی با ویدیوهایی از زندگی خانوادگی او که شمار زیادی از آنها وی را در حال تعریف کردن از دخترانش نشان میدهد می شناسند. اما اگر از دخترانش بپرسید آنها میگویند با این‌که پدرشان همواره از انها فیلم می‌گیرد مشکلی ندارند. سوفیا در این باره گفته هست:” نه ما عاشق اینکار هستیم.

 

این موضوع به ما نشان میدهد که واقعاً کی هستیم، زیا ما حقیقتاً هنوز خام هستیم، خوش می گذرانیم، تفریح میکنیم… صفحه ي اینستاگرام او مثل یک برنامه ریالیتی شو شده هست”.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

11- برادرانشان از همسر سابق استالونه

در حالی‌که سه دختر استالونه بخش زیادی از دقت رسانه ها به خانواده وی را بخود جلب کرده اند، استالونه از همسر سابق خود ساشا ژاک نیز دو پسر دارد. سیرجیو استالونه درسال 1979 به جهان آمده ودر سن 3 سالگی مشخص شد که به اوتیسم مبتلاست. نخستین پسر استالونه با اسم سیج نیز ه درسال 1976 به دنیا آمده بود

 

درسال 2012 از جهان رفت. بر اساس ادعاهای رسانه ها سیج به علت تصلب شراین که در نتیجه ي حمله قلبی رخ داده بود در سن 36 سالگی جان داده هست. در مورد مرگ او هیچ تقصیر دکتری یا شخصی و یا حتی مصرف موادی دخیل نبوده هست گرچه بي درنگ پس از اعلام مرگ او شایعاتی در مورد علت مرگش به رسانه ها درز کرد. سیلوستر در این مورد گفته هست:” هیچ دردی بزرگ‌تر از این نیست که پدر یا مادری فرزندش را از دست بدهد.

 

از این رو از اطرافیانم میخواهم که به خاطره پسر بی امثال با استعدادم احترام بگذارند و با مادر دوست داشتنی اش، ساشا، اظهار همدردی میکنم زیرا این ضایعه اسفبار برای ادامه زندگی مان با ما خواهد ماند. سیج نخستین فرزند ما و ستون دنیای ما بودو مصرانه از همه ی خواهش می‌کنم که بگذارند

 

ذکر و روح پسرم در آرامش باشد”. بعد از بردن جایزه گلدن گلوب، استالونه گفت که از ارتباط ي خود با پسر از دست رفته اش بعنوان یک مبنای عاطفی در فیلم «کرید» بهرهگیری کرده هست.

همراه با دختران جذاب و زیباروی سیلوستر استالونه

 

 

Loading...
a
ماساژورهای زن بدکاره برای مردان در مشهد
ماساژورهای زن بدکاره برای مردان در مشهد
مشاهده بیشتر