پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

جسد پزشک تهرانی در کوههای شمال تهران پیدا شد + عکس

جسد پزشک تهرانی در کوههای شمال تهران پیدا شد + عکس

 جسد پزشک تهرانی در کوههای شمال تهران پیدا شد

کشف جسد پزشک متخصص پوست و مو در کوه‌های شمال تهران باعث  تألم جامعه پزشکی ایران شد . بررسی های روی جسد نشان میداد این پزشک ابتدا با ضربات چاقو به قتل رسیده است . پیگیری پرونده توسط نیروهای انتظامی انجام میشود.

 

ماجرا ازین قرار بود که دکتر امير نجفيان صبح روز شنبه 25 مهر برای عزیمت به محل کار ازخانه اش در خیابان پاسداران خارج شد. اما دیگر هیچکس او را ندید. همزمان با پايان روز ودرحالی که تلفن دکتر نیز در دسترس نبود خانواده دكتر نجفيان که شدیدا نگران شده بودند پلیس را در جریان گذاشتند

جسد پزشک تهرانی در کوههای شمال تهران پیدا شد + عکس

شش روز بعد در حالي كه جستجو هاي پليسي براي يافتن ردی از سرنوشت مرموز دكتر نجفيان ادامه داشت ماموران پلیس كوهستان جسد مرد ناشناس ميانسالي را در منطقه دارآباد يافتند. شواهد نیزنشان مي داد او از بلندي به پایین پرتاب شده است و چند روزي هم از مرگش گذشته است .

 

بدين ترتيب ماجرای كشف جسد مرد ناشناس به بازپرس ويژه قتل و کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران گزارش شد. از آنجا كه روی بدن مرد ناشناس آثار ضرب و جرح ناشي از درگيري وجود داشت، جسد با دستور قضايي براي شناسايي هويت و کشف علت اصلی مرگ به پزشكي قانوني انتقال يافت.

 

از سوی دیگر ماموران پليس كه در جستجوی ردی از دكتر نجفيان بودند با احتمال اينكه جسد كشف شده متعلق به او است، از خانواده اش خواستند براي شناسايی جسد مجهول الهویه به پزشكی قانونی بروند.بدین ترتیب پس از بررسی های لازم مشخص شد جسد كشف شده متعلق به دكتر نجفيان است.

 

درادامه با دستور بازپرس کشیک قتل تحقيقات كارآگاهان جنايي براي افشای راز مرگ مرموز این پزشک آغاز شد. اين درحالی است كه در جريان نخستين تحقيقات و كالبد شكافي از جسد مشخص شد او 48 ساعت قبل از كشف جسد جان باخته است و آثار ضرب و جرح ناشي از درگيري هم بر روي بدنش مشهود بوده است. بنابراين با احتمال اينكه وي قرباني جنايتی شوم شده است تحقیقات جنایی وارد مرحله تازه ای شد .

 

گفتني است دكتر نجفيان كه متخصص پوست، مو زيبايي و ليزر بود در بيمارستانهای مروستی، مدائن و كسری مشغول به كار بود. براساس گفته های همكارانش او مرد بسيار مهربان وخانواده دوست بود .

 

 

مطالب مرتبط:

 

معرفی چندین پزشک شیطان صفت در طول تاریخ + عکس

 

سه بار اعدام برای پزشک قلابی متجاوز به خانم ها (عکس)

 

پزشک قلابی اندام دختران را عمل زیبایی می کرد (عکس)

 

 

 

 

Loading...
قاچاق کوکایین با دختران زیبای پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)
قاچاق کوکایین با دختران زیبای پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)
مشاهده بیشتر