پارس ناز پورتال

اعلام تغییر زمان و مکان تشييع همايون سرطلايی+عکس گواهی فوت

اعلام تغییر زمان و مکان تشييع همايون سرطلايی+عکس گواهی فوت

اعلام تغییر زمان و مکان تشييع همايون سرطلايی

 

همایون بهزادی پیشکسوت ارزنده پرسپولیس که در ساعات اولیه بامداد روز جمعه در منزل شخصی اش واقع در میرداماد درگذشت در روز دوشنبه تشییع میشود. همايون بهزادی فوتبالیست پرسپولیسی ملقب به سرطلايی که قرار بود روز شنبه برگزار گردد به روز ديگري موکول شد.به گزارش پارس ناز همایون بهزادی سرطلایی فوتبال ایران و پرسپولیس بامداد جمعه 2 بهمن 94 در سن 74 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

 

پس از اعلام خبر درگذشت فوتبالیست مشهور همايون سرطلايي توسط دکتر محمد زادمهر از منزل مرحوم اعلام کرد در جلسه‌اي که با حضور بزرگان پرسپوليس مثل آقايان کاشاني، پروين، آشتياني، استيلي، جاسميان و دوستان ديگر برگزار شد، مقرر شد در صورت تاييد و صدور مجوز مراسم تشييع جنازه ايشان از مقابل ورزشگاه شهيد شيرودي و با زدن دور افتخار در زمين اين ورزشگاه برگزار مي‌شود و در صورت عدم کسب مجوز اين مراسم از ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

 

در همین رو تصویری از گواهی فوت همایون سر طلایی فوتبال ایران منتشر شده است :

اعلام تغییر زمان و مکان تشييع همايون سرطلايی+عکس گواهی فوت

درحالي که اعلام شده بود مراسم تشييع پيکر ان مرحوم روز شنبه از ورزشگاه شهيد شيرودي انجام خواهد شد اما براساس اعلام خانواده مرحوم همايون بهزادي اين مراسم به روز دوشنبه موکول شده است.

 

ضمنا بنا بر تصمیمات اتخاذ شده به گزارش پارس ناز مراسم بزرگداشت ايشان در روز چهارشنبه 7 بهمن از ساعت 14 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد. همايون بهزادي در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا دفن خواهد شد جايي که به پيشنهاد و ابتکار او در سال 1380 براي تدفين قهرمانان و نام‌آوران ورزش توسط سازمان بهشت زهرا تدارک ديده شد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

عکس واکنش چهره ها به درگذشت همایون بهزادی

 

همایون بهزادی درگذشت +عکس و جزئیات

 

تصاویر چهره‌های مشهور در مراسم تشییع رضا احدی + فیلم

 

بازیکن مشهور استقلال درگذشت + عکس