پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

دانشجوی ایرانی به دست داعش شهید شد + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
دانشجوی ایرانی به دست داعش شهید شد + عکس

دانشجوی ایرانی به دست داعش شهید شد

 

یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در دفاع از حریم حرم مطهر حضرت زینب کبری(س) و مقدسات اسلامی در روز 17 آبان به دست تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.وی از دانشجویان رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن بود که در مقطع کارشناسی پیوسته مشغول به تحصیل بود 

دانشجوی ایرانی به دست داعش شهید شد + عکس

شهید “سید اسماعیل سیرت نیا” از نیروهای سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در عملیات مستشاری در سوریه به وسیله اصابت ترکش خمپاره به ناحیه پهلو و پشت سرش  به شهادت رسید.

 

شهید مدافع حرم  سید اسماعیل سیرت‌نیا، از نیروهای سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در عملیات مستشاری در حومه شهر حلب در سوریه بود . وی روز گذشته به ضرب گلوله تک تیراندازان تکفیری داعش مجروح و سپس به شهادت رسید.

دانشجوی ایرانی به دست داعش شهید شد + عکس

این شهید در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) و در 17آبان ماه به دست نیروهای تکفیری در کشور سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد.پیکر این شهید صبح روز دوشنبه در ستاد تیپ عملیاتی سپاه محمد رسول الله تشییع و سپس به زادگاهش  شهر رشت برای تشییع و تدفین منتقل میشود

 

این دانشجوی شهید سید اسماعیل سیرت‌نیا که سال‌ها با عشق و ارادت به سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین به خادمی خاندان اهل بیت عصمت و طهارت مشغول بود، هتک حرمت تروریست‌های مورد حمایت مستکبران و کشورهای مرتجع منطقه، به اماکن مقدسه در سوریه را برنتافت و برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) راهی سوریه شد.

 

این شهید بزرگوار سرانجام پاداش اخلاص خود را گرفت و در ماه محرم در نبرد با سرسپردگان صهیونیسم جهانی به شهادت رسید و به دیدار مولای خود حضرت ابا عبدالله(ع) شتافت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویر ویژه از مدافعان حرم حضرت زینب (س)

 

محافظ احمدی نژاد به شهادت رسید + عکس

 

ترفند داعش برای تشخیص زنان مجرد و متاهل +عکس

 

 

 

مطالب جنجالی سایت