پارس ناز پورتال

لینکلن اسپرت و قدرتمند و قلب پیوندی موستانگ + عکس

لینکلن اسپرت و قدرتمند و قلب پیوندی موستانگ + عکس

لینکلن اسپرت و قدرتمند و قلب پیوندی موستانگ ، لینکلن برای نمایش تصویری اسپرت و قدرتمند از خود نیاز به هیجان بیشتری دارد. شاید موستانگ بتواند در این راه بدان کمک کند.

 

پلتفرم دیفرانسیل عقب فورد موستانگ با پوسته و طراحی لینکلن، نوید یک خودروی کوپه اسپرت و لوکس را می‌دهد. این خودروی تنومند و عضلانی، با چراغ‌ها و جلوپنجره خاص و جدید لینکلن، بسیار با ابهت به نظر می‌رسد. بهتر از آن خطوط جانبی و بالدار بالای گلگیرهاست که یادآور خودروهای آمریکایی کلاسیک است.

لینکلن اسپرت و قدرتمند و قلب پیوندی موستانگ + عکس

در زیر هود از یک موتور 2.7 لیتری اکوبوست V6 استفاده می‌شود اما امکان ارائه با موتور V8 پنج لیتری موستانگ GT نیز فراهم خواهد بود. انتقال نیرو هم از طریق گیربکس 9 سرعته اتوماتیک که به‌صورت مشترک توسط فورد و جنرال‌موتورز توسعه‌یافته، صورت می‌گیرد.

 

این خودرو شاید به‌صورت چهار چرخ محرکه نیز ارائه شود. مخلوط کردن قابلیت‌های دینامیکی و اسپرت با راحتی و رفاه از طریق یک تعلیق مغناطیسی و قابل تنظیم در حالت‌های اسپرت، راحت و مسابقه‌ای، این امکان را به کوپه لینکلن خواهد داد

 

تا بدون فدا کردن راحتی، به قابلیت‌های دینامیکی بالاتری نیز دست یابد. هرچه که باشد نباید انتظار یک موستانگ و عملکردی حیرت‌انگیز را از آن داشته باشید. در عوض با پرداخت پول بیشتر نسبت به موستانگ، کیفیت بالاتر و تجهیزات بیشتر و لوکس‌تری را دریافت می‌کنید.

لینکلن اسپرت و قدرتمند و قلب پیوندی موستانگ + عکس

رقبای این کوپه توانمند و لوکس لینکلن را باید مرسدس‌بنز کلاس C کوپه، ب ام و سری 4، آئودی A5، لکسس RC و کادیلاک ATS کوپه دانست. فعلاً اطلاعات بیشتری از این خودرو منتشر نشده‌اند.

 

 

 

 

a