پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

مردان دو حالت انزال و ارگاسم قابل تصور دارند

مردان دو حالت انزال و ارگاسم قابل تصور دارند
 

ارگاسم چیست؟

از نظر فیزیكی،ارگاسم نوعی كاهش تنش جنسی است.به هنگام ارگاسم چندین انقباض غیر ارادی در ماهیچه ها صورت می گیرد. این انقباض ها طی ارگاسم برای زنان در یك سوم بیرونی مهبل و برای مردان در ماهیچه های لگنچه صورت می گیرد.

ارگاسم حدود 3 تا 10 ثانیه طول می كشد و انقباض های ماهیچه ای در فواصل كمتر از یك ثانیه صورت می گیرد.به عبارت دیگر در مرحله ی ارگاسم حدود 3 تا 15 انقباض در ماهیچه ها صورت می گیرد.دیگر اعضای بدن مانند دست،پا و صورت نیز ممكن است دچار انقباض های ماهیچه ای شوند.هنگام ارگاسم، ممكن است شما احساس

 
 

تعجب، لذت، شادی یا شگفت زدگی داشته باشید. با ارگاسم احساس های بسیاری به شما دست می دهد كه نمی توان نسبت به درستی یا نادرستی آنها قضاوت كرد. در آن هنگام ممكن است شما بخندید و یا حتی گریه نمایید. لذت ارگاسم در افراد به اشكال مختلف نمایان می شود كه درست و غلط نداشته و فقط لذت آن دارای اهمیت می باشد.

ارگاسم مردان

ارگاسم در مردان-هر چند لذت ارگاسم در مردان مانند زنان می باشد،اما شكل ظاهری ارگاسم مردان و زنان با هم تفاوت دارد.مردان قبل از رسیدن به ارگاسم،نقطه ی بدون برگشت را پشت سر می گذارند.در این نقطه، مردان ناگزیر از انزال هستند و دیگر نمی توانند جلوی آن را بگیرند،در حالی كه زنان می توانند در هر لحظه ای از وقوع ارگاسم خودداری كنند.در نقطه ی بدون برگشت، منی از داخل مجرای ادرار به سمت سر آلت پمپ شده و با جهش از مجرای ادرار خارج می شود.مردان وقتی به ارگاسم می رسند، دیگر نمی توانند از آن برگردند و ناگزیر از انزال هستند. بدین ترتیب ارگاسم مردان با خروج پمپ مانند منی از آلت آنها همراه می باشد كه تشخیص ارگاسم مردان را بسیار ساده می نماید.

 

در مورد مردان دو حالت انزال و ارگاسم قابل تصور است. انزال به خروج منی از مجرای آلت تناسلی و ارگاسم به انقباض های نسبتاً شدید ماهیچه ها، بویژه ماهیچه های لگنچه، گفته می شود. شایان ذكر است كه ارگاسم مردان همواره با انزال همراه است، اما انزال آنها به معنای وقوع ارگاسم نیست. ممكن است مرد پس از قدری تحریك جنسی به انزال برسد، اما چنانچه این انزال با انقباض ماهیچه های لگنچه همراه نباشد، ارگاسم در وی اتفاق نیفتاده است. لذا دیده می شود كه ارگاسم و انزال در مردان همزمان نیست.

 

 

این در حالی است كه ارگاسم و انزال در زنان همزمان صورت می گیرد. قطعاً همزمان شدن انزال و ارگاسم برای مردان لذت بسیار شدیدتری برای آنها به همراه دارد.همزمانی انزال و ارگاسم در مردان به طور كلی از دو راه امكان پذیر می باشد: «به تأخیر انداختن انزال و انزال چند باره».همزمان نمودن انزال و ارگاسم  مردان با هر دو روش قابلیت اجرایی دارد، اما باید روشهای صحیح انجام آن را دانست.

انزال چند باره كه روش خوبی برای همزمان نمودن انزال و ارگاسم مردان است و به مرور زمان باعث تأخیر در اولین انزال نیز می شود می تواند بسیار مفید واقع گردد.البته میزان نعوظ و تمایل به رابطه ی جنسی مجدد در مردان، پس از اولین انزال، قدری كاهش می یابد كه پس از چند دقیقه برطرف شده و توان نعوظ آلت تأمین می

 
 
شود.بنابراین برای شروع مجدد رابطه، كافی است پس از اولین انزال، چند دقیقه ای به خود و آلت تناسلی خود استراحت بدهید تا سلولها توان پرخون شدن مجدد را كسب نمایند. در این فاصله می توانید به روش های مختلف همسرتان را تحریك كنید كه چگونگی آن به خودتان بستگی دارد. معمولاً دومین انزال با شدت بیشتری همراه بوده و همزمان با ارگاسم اتفاق می افتد.
 
منبع: تبیان
 
 
برچسب‌ها: