پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نقش مثبت اندیشی در درمان افسردگی

نقش مثبت اندیشی در درمان افسردگی

نقش مثبت اندیشی در درمان افسردگی

در این مقاله می خواهیم کمی در ارتباط با نقش مثبت اندیشی و تاثیر ذهنیت مثبت که از افکار و احساسات مثبت ناشی می شود در درمان افسردگی و بهبود کیفیت زندگی بپردازیم.

 

ذهن ما کارخانه تولید افکار و احساسات ماست و در هر لحظه چه به صورت خودآگاه و چه به صورت ناخودآگاه در حال پردازش اطلاعات محیطی و درونی می باشد.

 

لذا سیستم هدایتگر درونی ما با توجه به این اطلاعات به روز شده به راحتی می تواند کنش ها و واکنش های لازم برای سلامتی و عملکرد مناسب ما را در خود شکل دهد و ابراز کند.

 

در این بین مهمترین سیستم درونی ما که بیش از 90 درصد این کنش ها و واکنش ها را دریافت ، پردازش ونتیجه گیری می کند ضمیر ناخودآگاه ماست.

 

این ضمیر بزرگترین نقش را در وضعیت روانی ، جسمی ، احساسی و … ما دارد و در واقع مرکز مدیریتی جسم و روان ماست .

 

ضمیر ناخودآگاه ما همواره هوشیار و پذیراست و همه چیز را تحت کنترل دارد. ضمیر ناخودآگاه تمامی پیام ها را می شنود و بدون نیاز به آگاهی ما واکنش های لازم روانی و جسمی را تولید می کند.

 

به عنوان مثال شخصی که در هوای عادی و پاکیزه اتاق ایستاده اگر شخص دیگری وارد اتاق شده و به او به شکلی کاملا باور پذیر این واقعیت را القا کند که هوای اتاق پر از گازهای سمی است و همین الان ریه های او در حال تخریبند! فکر می کنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

 

بله ! دقیقا ریه ها و سیستم تنفسی فرد علایم و واکنش هایی را نشان میدهد که گویی در حال تخریب به وسیله گازهای سمی است.!!!

 

خوشبختانه استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه با برنامه ریزی مجدد آن در بسیاری از مسائل مفید بشری مانند بهبود وضعیت روانی ، درمان بیماری ها و … بسیار کاربرد دارد طوری که هیچ ابزار دیگری نمی تواند اینقدر طبیعی و درونی این تغییرات مثبت را ایجاد کند.

 

تقویت مثبت اندیشی با کمک ضمیر ناخودآگاه

نقش مثبت اندیشی در درمان افسردگی

در اهمیت مثبت اندیشی می توان گفت یکی از مهمترین مسائل تربیتی هست و یکی از پر اهمیت ترین و مفید ترین روش های فکری برای آرامش ، شادی و پیشرفت فرد می باشد.

 

مثبت اندیشی موجب تقویت روحیه فرد و نگرشی که منجر به پیشرفت و رشد فرد می شود می گردد.

 

یکی از ابزارهای فوق العاده برای تقویت مثبت اندیشی استفاده از برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه برای این منظور هست.

 

با تغییر برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود به خود گرایش ذهنی ما به سمت داشتن افکار مثبت تر و سازنده تر خواهد بود و به الطبع ما اتفاقات و شرایط مثبت تری را تجربه می کنیم.

 

از لحاظ قانون جذب هم هرچقدر ما مثبت تر باشیم اتفاقات بهتری را تجربه می کنیم.

 

سابلیمیران به عنوان مرجع تولید فایل های برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه برای کمک به افراد در این زمینه آلبومی را تولید کرده که منجر به کمک به این افراد برای کاهش افکار منفی و تقویت افکار و ذهنیات مثبت در فرد می شود.

 

سابلیمینال تقویت مثبت اندیشی ابزاری فوق العاده برای تقویت مثبت اندیشی است.

 

برای آشنایی با سابلیمینال مثبت اندیشی کلیک کنید.

 

درمان افسردگی با کمک ضمیر ناخودآگاه

 

کمبود افکار و احساسات مثبت به مرور سطح انرژی فرد را تقلیل داده و روحیات فرد را به سمت داشتن حالات غمگینانه ، انزوا ، ناامیدی و … می برد.

 

برآیند این احساسات و افکار حالتی را در فرد به وجود می آورد که روان شناسان از آن به عنوان افسردگی یاد می کنند.

 

البته این حالات در صورتی که نسبتا پایدار شوند افسردگی نامیده می شوند و در غیر آن اگر گذرا و موقتی باشند مانند غم یک ضایعه برای فرد ، به هیچ عنوان افسردگی نخواهد بود .

 

برای درمان افسردگی ما می توانیم از ناخودآگاهمان کمک زیادی بگیریم. افسردگی در واقع مانند دیگر مسائل مربوط به ما تا حدود زیادی تحت تاثیر ناخودآگاه است. در واقع فرد به مرور زمان با افکار و احساسات منفی ضمیر ناخودآگاه را برای داشتن این حالات برنامه ریزی می کند و پس از مدتی فرد ناخودآگاه منفی نگر ، بد بین و ناراحت ، ناامید و یا … می شود.

 

پس از این که این افکار و احساسات در اثر تکرار در ضمیر عمق پیدا می کند آن زمان هست که می توانیم فرد را افسرده بنامیم .

 

لذا برای تغییر این حالات می توانیم مستقیما به منشا آن ها حمله کرده و آن را برنامه ریزی مجدد کنیم.

 

سابلیمینال درمان افسردگی سابلیمیران باعث تغییر حالات ذهنی و رفتاری متمایل به افسردگی می شود و فرد خیلی ساده تر و بدون نیاز به داروها می تواند از این حالات رهایی یابد.

 

برای آشنایی با سابلیمینال درمان افسردگی کلیک کنید.

 

تقویت روابط اجتماعی با کمک ضمیر ناخودآگاه

نقش مثبت اندیشی در درمان افسردگی

روابط اجتماعی ما همواره متاثر از درونیات ماست. موفقیت انسان در پهنه روابط اجتماعی یکی از عوامل بسیار مهم برای موفقیت و نیز تجربه زندگی شیرین تر و زیباتر است . در واقع مسائلی هم که پیشتر مطرح شد در اینجا هم خودش را نشان می دهد.

 

به عنوان مثال برای داشتن روابط موفق و سازنده و زیبا با دیگران ما احتیاج داریم که نسبت به دیگران دیدی مثبت و سازنده داشته باشیم.

 

داشتن دید مثبت نسبت به افراد از نظر قانون جذب هم منجر به این می شود که ما جنبه مثبت و زیبای آن فرد را در ارتباط با خود برانگیخته کنیم.

 

همچنین فردی که خوشحال و شاد است در روابط اجتماعی هم موفق تر خواهد بود . و می تواند نسبت به برقراری ارتباطی زیباتر وسازنده تر فعال و پذیرا باشد.

 

سابلیمینال تقویت روابط اجتماعی سابلیمیران ابزاری فوق العاده برای بهبود ناخودآگاه تمایل و عملکرد ما در روابط اجتماعی است.

 

برای آشنایی با سابلیمینال تقویت روابط اجتماعی کلیک کنید.

 

منبع : سابلیمیران