پارس ناز پورتال

پسر بی رحم مادرش را با تبر تکه تکه کرد! + عکس

پسر بی رحم مادرش را با تبر تکه تکه کرد! + عکس

پسر بی رحم مادرش را با تبر تکه تکه کرد!

 

پسر آمریکایی مادر خود را که یک معلم ریاضی سر شناس بود بوسیله تبر به قتل رساند.«عمر مارک پتیگن» 31 ساله به اتهام قتل مادر خود «نایلا پتیگن» 64 ساله در 29 سپتامبر توسط پلیس بازداشت شد.

پسر بی رحم مادرش را با تبر تکه تکه کرد! + عکس

براساس گزارش پلیس،به گزارش پارس ناز پس از اینکه آقای سالاند همسر مقتول ، بابت جواب ندادن به تلفن نگران همسرش شد و با پلیس تماس گرفت و اظهار نگرانی کرد آنها خود را به محل جنایت که خانه این قربانی که یک معلم بازنشسته واقع در«فرمونت، کالیفررنیا» بود رساندند و با جسد غرق در خون او که در اتاق خوابش رو به رو شدند.

 

به گزارش پارس ناز پلیس در ادامه افزود صحنه دیدن جسد قربانی خیلی منزجر کننده بود چرا که قربانی به شدت براثر ضربات تبر تکه تکه شده بود و همچنین قلب او از سینه اش در آورده شده بود .

پسر بی رحم مادرش را با تبر تکه تکه کرد! + عکس

پلیس بلافاصله تنها پسر قربانی را به عنوان مظنون به قتل بازداشت کرد و او در گزارش خود به پلیس گفت : من او را کشته ام.«عمر» در اعترافات خود گفت :مادرم برای تسکین درد زانوهایش به مواد مخدر روی آورده بود و هنگامی که من با او بر سر مصرف این گونه مواد نزاع کردم او هفت تیرش را از کمد برداشت و به سمت من گرفت

 

من نیز برای خلع سلاح کردن او چکش را که بر روی دیوار آویزان بود برداشتم و به سمت دست او پرتاب کردم تا اسلحه از دست او بیافتد .در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد «عمر» بی رحم پس از آن اتاق را ترک کرد و دقایقی بعد با یک تبرزین بازگشت و شروع به وارد کردن ضربات به سر و گردن مادر پیرش کرد سپس با هفت تیر به سر و کمر او در 4 مورد شلیک کرد .

 

پلیس همچنین افزود جنایت کار بی رحم همچنین با تبر سینه مادرش را شکافت و قلب او را از سینه اش در آورد .جسد این معلم ریاضی و محبوب در روز دوشنبه به خاک سپرده شد و پسر او که از کشتن مادر ابراز خوشحالی می کرد در حال حاضر در حبس به سر می برد و به زودی در دادگاه مجازات خواهد شد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

قتل مادر توسط دختر حامله 17 ساله اش + عکس

 

قتل 2 کودک معصوم توسط این مادر سنگدل + عکس

 

قتل داماد به دست مادر زن روانی (عکس)