پارس ناز پورتال

جدیدترین نوع جاسوسی با ترفند جنسی زنان اسرائیلی + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
جدیدترین نوع جاسوسی با ترفند جنسی زنان اسرائیلی + عکس

جدیدترین نوع جاسوسی با ترفند جنسی زنان اسرائیلی ،رژیم صهیونیستی از خصوصیات جنسی زنان برای دست‌یابی اهداف جاسوسی خود استفاده می‌کند.

 

به گزارش پارس ناز به نقل از تایمز اسراییل، برای اولین بار 5 زن جاسوس موساد با یک روزنامه عبری زبان صهیونیستی مصاحبه کرده‌ و از فعالیت‌ های مخفیانه خود برای سرویس مخفی اسراییل سخن به میان آورده‌اند.

 

براساس گفته‌های این جاسوسان، زن‌های جاسوس موساد از مکر و حیله‌های زنانه برای فریب دادن طعمه‌های خود استفاده میکنند. یکی از این ‍زن‌ها با نام یائل می‌گوید: طنازی‌های زنانه یکی از راه‌های بسیار مناسب در ماوریت‌های جاسوسی است.

جدیدترین نوع جاسوسی با ترفند جنسی زنان اسرائیلی + عکس

این زن جاسوس می‌افزاید: زن‌ها در برخی ماموریت‌ها از مردان جاسوس بهتر عمل می‌کنند. مردی که می‌خواهد در مناطق ممنوعه وارد شود، شانس کمی برای راه پیدا کردن دارد، اما شانس موفقیت یک زن خندان و جذاب بسیار بیشتر است.

 

افسر بلند پایه زن موساد: ما از زن بودن خود بهره می‌بریم .افرات، بلندپایه‌ ترین فرمانده عملیاتی زن موساد می‌افزاید: ما از زن بودن خود بهره می‌بریم زیرا هرکاری برای موفقیت توجیه‌آمیز است.

جدیدترین نوع جاسوسی با ترفند جنسی زنان اسرائیلی + عکس

زن‌های موساد در كدام عملیات‌ها نقش فعال داشته‌اند؟

یکی از عملیات‌های مهم موساد که در آن از زنان استفاده شد عملیات سال 1987 بود؛ مردخای وانونو مهندس هسته‌ای نیروگاه دیمونای رژیم صهیونیستی اسرار زرادخانه‌های هسته‌ای اسراییل را به نیویورک تایمز فروخت.

 

خانم سیندی، یکی از جاسوسان موساد، با وانونو رابطه برقرار کرده و او را به تله می‌اندازد. وانونو در آن موقع دستگیر و به سرزمین‌های اشغالی بازگردانده می‌شود.