پارس ناز پورتال

تبلیغات

عجیب ترین نوع یادگاری یک زن از شوهرش +عکس

عجیب ترین نوع یادگاری یک زن از شوهرش +عکس

عجیب ترین نوع یادگاری یک زن از شوهرش ؛ خانم “ملیشا لمب” جزو زنان بیوه ای است که شوهرش را در جنگ افغانستان از دست داده است. وی برای اینکه همیشه بیاد همسرش باشد به روشی متفاوت خاطرات او را نزد خود نگهداری می نماید.

 

وی در یک اقدام جالب آخرین نامه شوهرش را روی پایش خالکوبی نموده است روی نامه نوشته شده است:”همه زندگی من تو،دخترم رزی و فرزند متولد نشده مان است. همیشه یاد شما در ذهنم باقیست. بسیار دوستتان دارم.عاشق شما لمبی”.

 

ملیشا می گوید در ابتدا نامه را همیشه در جیبم می گذاشتم و هر موقع دلتنگی می نمودم آنرا چندین بار می خواندم. بعدا ترسیدم آنرا گم نمایم به همین خاطر تصمیم گرفتم نامه را روی پایم خالکوبی نمایم.

 

خانم ملیشا 28 ساله ساکن گلاستر می گوید هنگامی که شوهرم مارتین که ما او را لمبی صدا می کردیم در افغانستان داشت تولد 27 سالگی خود را جشن می گرفت دخترم به او خبر داد که نوزاد کوچولوی دیگری در راه است.

 

مارتین فرزند نو رسیده را بهترین کادوی تولد خود می دانست. تا اینکه یکی از نیروهای ارتشی به ما خبر داد که شوهرم در جنگ با طالبان کشته شده است. ملیشا می گوید آنروز خیلی برایم ناراحت کننده بود.

 

چند روز پشت سرهم آسایش نداشتم. شب و روزم گریه شده بود. فشارهای روحی باعث شد فرزندم مرده متولد شود. اکنون تنها یادگار مارتین دخترم رزی است. هنگامی که بعضی مواقع سربازان را می بیند که فرزندانشان را بغل می نمایند می گوید مادر چرا آنها زنده اند و پدر من کشته شده است!؟

 

 

منبع: دیلی خبر